Skocz do zawartości

gdzie najlepiej zamieścić ogłoszenie o sprzedaży używanego auta?

129 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Andrzej Szczegielniak

Guest_Andrzej Szczegielniak
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 10:30

Ostatnio trafiłem na nowy portal gdzie za darmo można dodać ogłoszenie. http://netini.pl/

PURMO

#22 AleFuRRa

AleFuRRa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 kwiecień 2014 - 17:56

http://alefurra.pl/         polecam, zamieszczenie ogłoszenia nic nie kosztuje, wielkim pozytywem jest to, że serwis jest coraz bardziej popularny, szybka i prosta rejestracja, łatwe i proste zamieszczanie ogłoszeń, wielkim plusem i zaletom jest to, że można świetnie wyróżnić ogłoszenie za stronie głównej również za darmo. Bardzo dobry i nowy serwis który staje się coraz bardziej popularny. Wysokie wypozycjonowanie w google, pozwala łatwo dotrzeć potencjalnemu kupującemu samochód do sprzedającego. Polecam serdeczenie.

www.AleFuRRa.pl    -   Twój Nowy Serwis Ogłoszeniowy

#23 AleFuRRa

AleFuRRa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 kwiecień 2014 - 17:56

Polecam www.AlefuRRa.pl

#24 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2014 - 09:10

Ogłoszenie na dobrym serwisie internetowym na pewno nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie - może pomóc w szybkim znalezieniu kupca. Wypróbuj serwis ogłoszeniowy www.arena.pl

Możesz swoje ogłoszenie dodać szybko i bezpłatnie smile.png

#25 Guest_Andrzej123

Guest_Andrzej123
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 14:19

Poszukaj tutaj http://motoryzacja.anonse.pl/, naprawdę warto zastanowić się nad zakupem kilka razy. Niestety żyjesz w czasach gdzie ludziom sprawia satysfakcję oszukiwania innych i zarabianie na czyimś nieszczęściu.

#26 Guest_Georg

Guest_Georg
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 15:53

Otomoto.pl, jakieś regionalne serwisy ogłoszeń i fora internetowe. Jak nie masz czas to może skup aut albo komis.

#27 Guest_Totomek

Guest_Totomek
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2014 - 10:35

Ja ostatnio oddałem w komisie AutodlaCiebie stary samochód w rozliczeniu. Komisy szukają klientów, i starają się przyciągnąć ich jak najciekawszą ofertą. Mój stary samochód został wyceniony i o tę kwotę zmniejszono mi należność do zapłaty za kolejny, umówmy się, że za "nowy".

#28 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1111 postów

Napisano 25 czerwiec 2014 - 10:09

Myślę, że dobrą opcją są ogłoszenia lokalne takie jak to Passata B5 Kombi na Sprzedajemy. Zagląda tam sporo osób, więc mamy większą szansę na znalezienie odpowiedniego klienta, a zamieszczenie swojej oferty jest całkowicie bezpłatne.

#29 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 19:32

Oczywiście otomoto jest ok jak ma się auto które trzeba komuś wypchnąć,

Kupować raczej polecam atuo.pl i niekrecone.pl albo jakieś inne lokalne.

Pozdrawiam

#30 stan50

stan50

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 13 sierpień 2014 - 09:58

Wydaje mi się że należy wykorzystać kazdą możliwość, by dotrzeć do największej możliwej liczby nabywców. Ogłoszenia na otomoto i allegro - trochę kosztują ale ich niewątpliwą zaletą jest fakt że mają duży zasięg. Z drugiej strony warto na pewno dać w serwisach bardziej lokalnych. Ja polecam na pewno olx i autotradera. 3 miesiące temu sprzedałem auto dając ogłoszenie tylko na olx. Na pewno kluczem jest dokładne opisanie oferty, podanie maksymalnej liczby informacji, unikanie zwrotów nic nie puka nic nie stuka itp.

http://www.fitmania.eu

Fitness Bielsko Biała

#31 bodziony

bodziony

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 13 wrzesień 2014 - 16:11

Wydaje mi się że należy wykorzystać kazdą możliwość, by dotrzeć do największej możliwej liczby nabywców. Ogłoszenia na otomoto i allegro - trochę kosztują ale ich niewątpliwą zaletą jest fakt że mają duży zasięg. Z drugiej strony warto na pewno dać w serwisach bardziej lokalnych. Ja polecam na pewno olx i autotradera. 3 miesiące temu sprzedałem auto dając ogłoszenie tylko na olx. Na pewno kluczem jest dokładne opisanie oferty, podanie maksymalnej liczby informacji, unikanie zwrotów nic nie puka nic nie stuka itp.

no nie wiem,  a później trzeba się użerać z potencjalnymi klientami - nie każdy ma czas na pokazywanie samochodu, a do mnie koleś raz zadzwonił o 5 rano, że jest blisko i wpadnie... Ja jestem zapracowany, więc kolejne auto sprzedalem juz do skupu selcar, lepiej na tym wyszedłem niż dając ogłoszenia.

#32 ellaelle

ellaelle

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 16 październik 2014 - 15:55

ja sprzedałam samochód przez portal olx.pl w ciągu 2 tygodni od wystawienia, przez ten okres czasu miałam zamieszczoną informację o sprzedaży samochodu i nikt się nie odzywał

#33 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 14:23

Otomoto chyba ma najwięcej odwiedzin.

#34 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 31 grudzień 2014 - 14:38

j

ja sprzedałam samochód przez portal olx.pl w ciągu 2 tygodni od wystawienia, przez ten okres czasu miałam zamieszczoną informację o sprzedaży samochodu i nikt się nie odzywał

Płaciłeś już za ogłoszenie, czytałem o wprowadzeniu jakiś opłat na dziale motoryzacyjnym.

Ogłaszam się na http://sprzedajemy.pl ze wszystkim co leci/

#35 Guest_Wojciech

Guest_Wojciech
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 09:31

Zachęcam do skorzystania portalu www.truckpoland.com. Jet to nowa, przejrzysta i łatwa w obsłudze strona internetowa. Posiada wiele kategorii i jest skierowana także na rynek zagraniczny.

#36 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 10:38

Polecam nową stronę www.truckpoland.com Nowoczesna, w kilku językach, dużo kategorii. Można dodawać ogłoszenia bez rejestracji. Skierowana również na rynek zagraniczny.

#37 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 10:41

O widzę, że nie tylko ja polecam nową stronę, Kolega Wojtek również zna już nowy portal. Ta strona jest fajną opcją zarówno dla kupujących i sprzedających, Pozdrawiam forumowiczów

#38 Guest_marek.L

Guest_marek.L
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 15:06

Dobra strona to wirtuelnapaluki.pl - niby tylko regionalna, ale można dawać ogłoszenia na całą Polskę. Często z niej korzystam, bo w przeciwieństwie do innych stron, nie brakuje to odwiedzających. Za jednym razem mogę dodać i zlecenie, i przejrzeć ogłoszenia innych ludzi z okolicy. Wolę kupić od znajomego, niż od Warszawiaka, który może mnie oszukać.

#39 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 16:06

czy popularne serwisy ogłoszeniowe takie jak allegro czy otomoto to dobre miejsca żeby wrzucać ogłoszenia sprzedaży samochodów używanych? czy najpopularniejsze modele Audi, BMW czy Volkswagena, które często mają przeszłość powypadkową i zaniżoną cenę nie psują rynku zadbanym i "pewnym" autom?obawiam się, że ze względu na ilość ofert lepiej pojechać na giełdę albo zostawić samochód w komisie niż szukać kupca w internecie. co wy na to?

ja polecam nowyserwis otakie.pl jest w całości za darmo i prosty w obsłudze

#40 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 16:11

Zachęcam do skorzystania portalu www.truckpoland.com. Jet to nowa, przejrzysta i łatwa w obsłudze strona internetowa. Posiada wiele kategorii i jest skierowana także na rynek zagraniczny.

A ja bym polecił nowy serwis o nazwie otakie.pl   jest w całości darmowy, prosty w obsłudze i dość szybko się rozwija myśle że warto.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych