Skocz do zawartości

gdzie najlepiej zamieścić ogłoszenie o sprzedaży używanego auta?

118 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_leito18

Guest_leito18
  • Goście

Napisano 18 marzec 2011 - 09:19

czy popularne serwisy ogłoszeniowe takie jak allegro czy otomoto to dobre miejsca żeby wrzucać ogłoszenia sprzedaży samochodów używanych? czy najpopularniejsze modele Audi, BMW czy Volkswagena, które często mają przeszłość powypadkową i zaniżoną cenę nie psują rynku zadbanym i "pewnym" autom?obawiam się, że ze względu na ilość ofert lepiej pojechać na giełdę albo zostawić samochód w komisie niż szukać kupca w internecie. co wy na to?

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 18 marzec 2011 - 21:24

otomoto - najwieksza ogladalnosc i najtaniej, jak masz wybitnie zadbane auto dodatkowo zamiesc na forum klubu danej marki

#3 Guest_boleks

Guest_boleks
  • Goście

Napisano 24 marzec 2011 - 13:25

ciekawe czy sprzedaż popularnych modeli takich jak np Volkswagen Golf IV jest w ogóle możliwa na otomoto.wiadomo, że jak ktoś ma zadbaną furę to i cena będzie nieco wyższa niż reszty aut na tym serwisie, więc takie auto marnie wypadnie na tle innych, bardziej zajeżdżonych egzemplarzy.

#4 Guest_Kulfonix

Guest_Kulfonix
  • Goście

Napisano 31 marzec 2011 - 12:34

Jak rynek duzy to i kupujacych sporo. Nie powinno byc wielkiego problemu, w koncu to Golf. zawsze sie sprzeda.

#5 Guest_leito18

Guest_leito18
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 10:30

niby racja, przecież Golf to Golf... a jeśli ktoś ma zadbany egzemplarz na oryginalnych felgach i z nieco bogatszym wyposażeniem takim jak klimatyzacja itp to na pewno się sprzeda. zwłaszcza, jeśli jest z silnikiem tdi.

#6 Guest_Grażyna245

Guest_Grażyna245
  • Goście

Napisano 07 październik 2011 - 17:00

Golfów jest sporo, z ciekawości zajrzałam na ogłoszenia moto i znalazłam tam aż 1865 ofert tego modelu, zresztą sami zobaczcie: http://sprzedajemy.p...volkswagen/golf . Wilebiciele tego samochodu mogą przeglądać do woli, ale żeby sprzedać golfa - trzeba się wyróżniać.

#7 Guest_polecam www.AlefuRRa.pl

Guest_polecam www.AlefuRRa.pl
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 09:06

Polecam serwis www.AlefuRRa.plNajlepsze ogłoszenia motoryzacyjne

#8 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 24 marzec 2012 - 12:40

Ogłoszenia najlepiej dodawać w sieci - żadnych gazet - tam musisz płacić za każdą linijkę tekstu,a gwarancja, że ktoś znajdzie te ogłoszenie jest małe (kto z nas przegląda gazety i ogłoszenia na nich?). Dlatego polecam różnego rodzaju serwisy - są bezpłatne i wysoko pozycjonowane, chociażby top-ogloszenia.net

#9 Guest_karpatka

Guest_karpatka
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 12:42

Im więcej miejsc do zamieszczenia ogłoszeń znajdziesz tym lepiej. Ale wtedy warto postawić na te bezpłatne, bo po co płacić za coś co jest dostępne i efektywne darmo ;). Polecam serwis www.zachodniopomorzanin.pl Ogłoszenia z całej Polski. Ma dużą rozpiętość tematyczną, w tym właśnie motoryzacja.

#10 Guest_robin100

Guest_robin100
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 12:33

Internet to podstawa. Totalnie nie sprawdzają się teraz ogłoszenia w gazetach - nikt tego już nie czyta! Fajną opcję ma sprzedamgo.pl - zgłaszają się do nich osoby, które chcą sprzedać auto a oni wystawiają ogłoszenie na 20 serwisach polskich(na allegro też) i jakimś europejskim. Fajna opcja, bo jak wrzucisz jedno tylko to marne szanse, że samochód szybko się sprzeda. Oferta musi zaistnieć w necie, nawet na serwisach lokalnych.

#11 Guest_veryAnka

Guest_veryAnka
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 17:10

Na http://zybel.pl/ można bezpłatnie dać

#12 Guest_Skreble

Guest_Skreble
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 13:03

Jasne, że w internecie. Sam również korzystałem ze sprzedamgo.pl i jestem zadowolony, bo auto sprzedałem bardzo szybko i po całkiem niezlej cenie. Poza tym na sprzedamgo wyceniają twoje auto i spisuja jego paramatery i tak, jak napisano wyzej, wystawiaja ogloszenia na necie, więc w zasadzie nie musisz nic robić, a samochód znajduje nabywcę po 3 tygodniach (przynajmniej w moim przypadku tak było :) ).

#13 Guest_Michalina87

Guest_Michalina87
  • Goście

Napisano 17 luty 2013 - 20:47

Jak już mowa o działaniu na kilku stronach jednocześnie, to polecam portale takie jak www.offerto.pl bezpłatne ogłoszenia miejsce może i młode, ale cały czas dochodzą świeże ogłoszenia oraz istnieje możliwość dodawania zdjęcia.Jest też wiele kategorii do których można dopasować swoje ogłoszenie.

#14 Guest_min

Guest_min
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 00:04

moge polecic serwis ogłoszeniowy http://top-ogloszeni...Motoryzacyjne-7 tam wystawisz za darmo i są zawsze aktualizowane oferty.

#15 Guest_Gocik

Guest_Gocik
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2013 - 21:16

Możesz i tu http://motoryzacja.owi.pl jeśli chcesz szybko sprzedać warto dodać się w kilku miejscach:)

#16 Guest_andrzej36

Guest_andrzej36
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 14:03

A ja z doswiadczenia polecam www.moto.gratka.pl duzy ruch, za darmo ogloszenie wstawiasz i latwo sie szuka. Sprzedalem tam dwa auta juz

#17 Guest_www.emiasto24.com.pl/

Guest_www.emiasto24.com.pl/
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 13:16

ja osobiście polecam darmowy portal ogłoszeniowy może jest nowy na rynku ale próżnię się rozwija www.emiasto24.com.pl. Dużą zaletą jest mnogość kategorii i ciągła modernizacja portalu.

#18 Guest_Jacek86

Guest_Jacek86
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 23:59

generalnie im więcej dodasz tym więcej ludzi może je zobaczyć ja ostatnio natknąłem się na www.przyklej24.pl .. darmowy więc nic nie tracisz dodając i tu

#19 Guest_kordian

Guest_kordian
  • Goście

Napisano 16 listopad 2013 - 15:39

ja przez pół roku nie mogłem sprzedać swojego auta, a wystawiałem go na gratce, gumtree itd, a ceny nie chciałem za wysokiej, może mało popularny model trochę to był, ale bez przesady, ostatecznie auto sprzedałem auto w skupie http://selcar.pl bo akurat upływał termin mojego zobowiązania finansowego, wiadomo cena niższa niż rynkowa, ale kasa pewna, nie mogłem ze sprzedażą zwlekać dnia dłużej :/ takie życie

#20 Guest_stefan20

Guest_stefan20
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 14:44

Ja swoje auto wystawiłem na http://dokogo.com/. Myślałem, że nie będzie odzewu, a praktycznie od razu miałem parę telefonów. Ludzie zainteresowani byli moją ofertą. Myślę, że to dobry portal. Z tego co widzę codziennie wskakują nowe oferty. Sam teraz szukam jakiegoś nowego "jeździdełka" i już dwa auta z tej strony mam "na oku". Wszystko jest fajnie, przejrzyście opisane. Różne stronmy przeglądam i czasem panuje niesamowity chaos na tych witrynach.Trzeba szperać po prostu i być czujnym.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych