Skocz do zawartości

jakie jest najbardziej bezawaryjne auto?

53 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Pietnastek

Guest_Pietnastek
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 22:52

według mnie Toyota jest dobrym samochodem i bezawaryjnym. Sam takim jeżdżę i jestem bardzo zadowolony! Poza tym ceny samochodów są niezłe i nie zwalają z nóg. Do tego jak jeszcze są promocje jak np w salonie Carolina Toyota Włochy w Warszawie to auto można kupić za prawie bezcen. Tylko no trzeba poszukać

#42 Guest_gontek

Guest_gontek
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 20:58

A ja jestem zwolennikiem koreańczyków, uważam, że to auta na porządnej konstrukcji. Miałem ich kilka i zdania nie zmienie, teraz akurat xlv jeżdże. I wygodny i pakowny, a cenowo przyzwoicie wypada na tle modeli tej klasy

#43 annk

annk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 03 marzec 2018 - 18:32

jkhjk

#44 Guest_Gaweł315

Guest_Gaweł315
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 18:35

według mnie Toyota jest dobrym samochodem i bezawaryjnym. Sam takim jeżdżę i jestem bardzo zadowolony! Poza tym ceny samochodów są niezłe i nie zwalają z nóg. Do tego jak jeszcze są promocje jak np w salonie Carolina Toyota Włochy w Warszawie to auto można kupić za prawie bezcen. Tylko no trzeba poszukać

Mam Toyotę Avensis kupioną w tym salonie właśnie, potwierdzam, bardzo komfortowe auto. Co do samego salonu to nie mam zastrzeże jeżeli chodzi o ofertę czy zachowanie obsługi, wszystko na poziomie w trakcie rozmowy, jak i po sprzedaży

#45 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 13:42

Oczywiście, że Toyota, sam jeżdżę i nigdy było poważnej naprawy.

#46 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 18 marzec 2018 - 10:31

ja wybrałbym Toyotę albo Hondę jednak teraz mam Hondę CR-V i nie żałuję. Auto radzi sobie w każdych warunkach, do tego wygodne i przestronne jak już mamy rodzinkę. Możesz przetestować go na jeździe próbnej i sam się przekonać. Ja zakochałem się od razu, a teraz jeszcze trwa wyprzedaż roczników 2017. 

#47 Guest_mankut33

Guest_mankut33
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 19:25

Fakt japończyki są w miare bezawaryjne i do tojki dobierzesz bez problemu części oe delphi w normalnych pieniądzach np. wahacze czy cewke

#48 lemoniad

lemoniad

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 09:38

nie wiem czy tak kompletnie bezawaryjne, ale toyoty to porządne samochody. I bez względu na to czy używane czy nowe z salonu. Wystarczy sobie zobaczyć ile tego jeździ po ulicach :) poza tym same ceny samochodów są zachęcające. Polecam zobaczyć w salonie Carolina Toyota Włochy oferty - niezłe!

#49 peczkin

peczkin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 11:04

Passat 1.9 tdi jak dla mnie kompletnie bezawaryjne auto. Użytkuję już długi czas i nie mam z nim żadnych problemów.

Jeśli bardzo chcesz być sam,z pewnością ktoś ci w tym przeszkodzi.

#50 Guest_Mikolaiei

Guest_Mikolaiei
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2018 - 15:39

Jak dla mnie Toyota Avensis. Super samochód. Kupiłem używany (ale w bardzo dobrym stanie i wyglądzie) u nich  na Włochach ze 2 lata temu. Mają fajne sposoby finansowania, ogólnie salon nastawiony na pomoc klientowi

#51 Guest_zefir

Guest_zefir
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 18:39

Brałbym rextona na ramie, osiągami i wyposażeniem dorównuje land cruiserowi a cena bardziej przyjazna dla portfela i na karte dużej rodziny dają dodatkowy rabat

#52 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 19 październik 2018 - 09:22

Myślę, że możesz również zwrócić uwagę na ofertę salonu HondaPlaza, który jak najbardziej mogę Ci polecić ze względu na profesjonalizm obsługi, szeroki wybór aut nowych i używanych oraz świetne warunki również jeżeli chodzi o leasing. Warto zajrzeć na ich stronę internetową i w wolnej chwili również odwiedzić ich salon w którym dokładnie je sprawdzicie również na jeździe próbnej. 

#53 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 10:41

Ja od zawsze ceniłem sobie markę Jeep i też wydaje mi się, że są to jedne z najmniej awaryjnych samochodów które można polecić. Jeżeli nadal szukasz czegoś dla siebie to polecam sprawdzić ofertę salonu Auto-Res Rzeszów w którym będziesz mógł znaleźć szeroki wybór modeli nowych i używanych (nie tylko Jeeep) i do tego zawsze można liczyć na duże wsparcie ich obsługi sprzedażowej którą na pewno wyróżnia rzetelność i profesjonalizm w podejściu do klienta. 

#54 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 18:47

Wiadomo że różnie bywa z różnymi modelami i zależy to też od tego jak auta używamy i jak o nie dbamy. Ja ogólnie jestem zadowolona z mazd. Niedawno naszą 20-latkę na nową wymieniliśmy w ich salonie Klimczak w Częstochowie. I ta jak na razie równie dobrze się spisuje 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych