Skocz do zawartości

jakie jest najbardziej bezawaryjne auto?

53 odpowiedzi w tym temacie

#21 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 03 sierpień 2017 - 06:09

Moim zdaniem Honda Civic to jedno z najlepszych rozwiązań jeżeli chodzi o niezawodność i wygodę w dobrych cenach. Sam jestem posiadaczem tego modelu i szczerze moge polecić. Przez ostatnie lata trafiły mi sie tylko wymiany i naprawy konieczne przez użytkowanie. Warto wybierać przy zakupie autoryzowanych delareów jak HondaPlaza ponieważ przy modelach używanych sprawdzają ich stan techniczny w 47pkt, aspekty prawne oraz blacharsko-lakiernicze. Nic się nie ukryje i można cieszyć się spokojna jazda przez lata.

#22 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 10:47

Dla mnie Toyota, ale starsze modele. Moja Corolla ma 18 lat i nigdy się poważnie nie zepsuła. 

#23 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 08:53

Ja też przyłączam się do zdania Wojtka00, że tototy są optymalnym rozwiązaniem. Od kilku lat jeżdżę Corollą i spisuje się praktycznie bez zarzutu. W ciągu czterech lat mieliśmy dosłownie jedną awarię, z której na szczęście samochód praktycznie wyszedł bez szwanku. Jeśli mogę coś dodać, to warto inwestować w kilkuletnie auta używane. Wyniesie to nas mniej niż jakbyśmy kupowali auto prosto z salonu, a wcale nie musimy być skazani na gorszą jakość. I jeszcze jedna uwaga, jeśli kupujecie nowe auto, to warto od razu zainwestować w jakieś dodatkowe ubezpieczenie. Pisałam o tym ostatnio na swojej stronie - http://www.getphoto....e-jakie-wybrac/

#24 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 10:59

Ja posiadam mercedesa  starszy model i jak do tej pory nie bylo z nim wiekszych problemow. Nawet jezeli cos sie zepsuje wiem na pewno ze w serwisie na daimlera w warszawie szybko ogarna problem. 3 dni max i autko jak nowe:)

#25 kassia229

kassia229

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 11:07

Zależy od samochodu, jedne się psują bardziej, drugie mniej..

#26 Guest_BullRand

Guest_BullRand
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 02:45

Na pewno nie moje :-) Dlatego teraz szukam nowego samochodu, pewnie padnie na auta poleasingowe, najlepszy stosunek cena-jakość. Od miesiąca codziennie jestem na stronie PKO leasing i szukam samochodów, gdybym miał troszkę więcej gotówki to już dawno miałbym co najmniej Audi ;)

#27 Guest_Manna

Guest_Manna
  • Goście

Napisano 05 listopad 2017 - 21:26

Moim zdaniem świetne są mercedesy. Wzięłabym w leasing, ale nie wiem, jak cenowo to wygląda... Czy koszty jakies w miarę normalne...

#28 Guest_motorman

Guest_motorman
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 20:26

cenowo może być bardzo różnie, opcji jest kilka mówiąc szczerze. W LeasePlan np. dostałem kiedyś kilka opcji do wyboru, są bardzo elastyczni

#29 Sruhe

Sruhe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaAugustów

Napisano 07 listopad 2017 - 15:45

Nie ma czegoś takiego jak bezawaryjne auta :D Są tylko takie co są dobrze serwisowane i użytkowane oraz te które nie ;)

#30 elmo

elmo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 10 listopad 2017 - 13:24

cenowo może być bardzo różnie, opcji jest kilka mówiąc szczerze. W LeasePlan np. dostałem kiedyś kilka opcji do wyboru, są bardzo elastyczni

Tez czegoś szukam w leasing, bo nie chcę kredytu w banku brać. Dzięki za podpowiedź. Sprawdzę ich sobie.

#31 elmo

elmo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 12 listopad 2017 - 16:47

Dopytam jeszcze... A kupował ktoś auto w salonie aut poleasingowych??? Różne zdania na ten temat słyszalem. Choć więcej na plus. 

#32 Guest_Hirek

Guest_Hirek
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 16:47

Moim zdaniem świetne są mercedesy. Wzięłabym w leasing, ale nie wiem, jak cenowo to wygląda... Czy koszty jakies w miarę normalne...

Sprawdź sobie Click&Drive. To elastyczna opcja bardzo fajnego leasingu. Dobre warunki, dużo fajnych aut (merce pewnie też), ceny różnorodne, tak że dla każdego coś tam się znajdzie.

#33 billa

billa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 00:16

a ja mam zaufanie do fordow. juz 3 za mna, mysle nad zmiana bo tym razem moge wziac sobie juz w leasing i chetnie zmienilbym na duzo nowszego. 

#34 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 310 postów

Napisano 24 listopad 2017 - 11:40

Trudno o auto, które z czasem nie spotyka się z różnymi mankamentami. Bywa jednak, że to właśnie starsze auta, są znacznie lepszym wyborem. Nawet jeśli się zepsują, to naprawa bywa dużo tańsza.

#35 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 310 postów

Napisano 24 listopad 2017 - 11:41

Trudno o auto, które z czasem nie spotyka się z różnymi mankamentami. Bywa jednak, że to właśnie starsze auta, są znacznie lepszym wyborem. Nawet jeśli się zepsują, to naprawa bywa dużo tańsza.

#36 Guest_Doto

Guest_Doto
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 11:59

a ja mam zaufanie do fordow. juz 3 za mna, mysle nad zmiana bo tym razem moge wziac sobie juz w leasing i chetnie zmienilbym na duzo nowszego. 

Kiedyś fordy mi się nie podobały, ale te nowe mają fajną linię. I dobre opinie też. I są w leasingu (Leaseplan ma), więc warto sprawdzić.

#37 billa

billa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 23:34

Kiedyś fordy mi się nie podobały, ale te nowe mają fajną linię. I dobre opinie też. I są w leasingu (Leaseplan ma), więc warto sprawdzić.

te nowe sa przepiekne. Leaseplan...? kojarze cos, oni zdaje sie maja oferte bardzo elastcznych i prostych leasingow.. to to? 

#38 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 19:32

Możesz również pomyśleć nad Hondą, bo japońskie auta od lat pokazują swoją niezawodność i piękny styl. Fajną ofertę ma HondaPlaza w zakresie samochodów używanych, do tego sprawdzone pod względem prawnym ,technicznym i blacharko lakierniczym z możliwością przedłużenia gwarancji, więc zajrzyj na ich stronę www. albo odwiedź salon w Warszawie ;)

#39 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 11:00

Niby nowe mniej awaryjne, jak kogoś stać na nowe auto, albo bierze na firmę to może się to opłacać.
bo fajną Mazdę mają na stanie z dobrym silnikiem, nowe odpadają ze względu na zbyt dużą cenę.

#40 paolka

paolka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 11:53

sporo zależy od tego w jaki sposób samochód jest używany- czy jeździ się tylko po mieście, czy w jakieś dalsze trasy, czy jest prowadzone spokojnie czy nerwowo?mój mąż mam peugeota partnera i jeżdzi nim do pracy bo ma pojemny bagażnik ale też w dłuższe trasy i jedynie głowicę musiał po jakimś czasie wymienić, ale jak pojedziesz do auto szulc albo jakiegoś sprawdzonego komisu to tam ci doradzą

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych