Skocz do zawartości

jakie jest najbardziej bezawaryjne auto?

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2010 - 22:03

proszę nie umieszczać stereotypów tylko pisać zweryfikowane informacje

#2 Guest_dextermorgan

Guest_dextermorgan
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 13:04

obecnie na rynku używanych jest kilka niezłych aut. ja polecam Toyote Avencis I, która w wersjach z benzynowymi silnikami potrafi nie psuć się wcale. dobrymi autami są też inne japończyki z lat 90, np mazda 626, mazda 323. słyszałem, że skoda felicia z silnikiem 1,3 mpi potrafi 300 tysięcy przejechać bez problemu.

#3 Guest_minimanimo

Guest_minimanimo
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2014 - 22:13

Tutaj ranking niezawodności samochodów. Powinien się przydać: http://cosiepsuje.co...es-porsche.html

#4 Guest_red

Guest_red
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 07:56

Tutaj ranking niezawodności samochodów. Powinien się przydać: http://cosiepsuje.co...es-porsche.html

bardzo ciekawe zestawienie! brzmi duzo realniej od DEKRY czy ADAC

#5 ikeropoz

ikeropoz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 październik 2014 - 12:11

bardzo ciekawe zestawienie! brzmi duzo realniej od DEKRY czy ADAC

Za ten indeks to chyba ktoś płacił. Nie za duzo Mercedesów w top najgorszych?

Ja miałem do czynienia z kilkoma autami, z doświadczenia powiem: Peugeoty (mam 307, 306) - psuje się elektronika - dosłownie w moim podczas jazdy potrafią migotać światła (co zdarza się nawet podczas wyłączonego silnika i zgaszonych świateł), Volswageny (miałem Golf 4, miałem dwa Pasaty) zawieszenie i wszystko co związane.

No i Ople... najbardziej niezawodne, praktycznie brak usterek - posiadałem Vectre z 2005 r.  jak już się zdarzały drobe awarie to części zamienne są stosunkowo tanie :)

#6 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 14:22

We francuskich ogólnie jest problem z elektroniką.

#7 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 13 luty 2015 - 10:21

Starsze wersje to problemy z belką tylną, peugeot, citroen.

Najlepsze passaty dieslowskie, nie do zajechania.

#8 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 17:12

Pastuchy też się już sypią.

#9 marcinku

marcinku

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 10:40

Najlepsze Audi A4 B5 z 1.9 TDI. Moim zdaniem nie ma nczego lepszego i praktyczniejszego.

Nowe auta bym nie kupił, bałbym się. Chyba, że miałbym tyle haju, żeby co dwa lata zmieniać samochód. Wtedy mógłbym sobie zmieniać nowe ;]

#10 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 878 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 marzec 2015 - 14:49

Według najnowszych rankingów niezawodności najlepiej wypadł Lexus. Ranking dostępny jest tutaj http://mototarget.pl...ower,19305.html . Uważam, że parę marek sporo straciło w porównaniu do poprzednich lat. 

#11 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1851 postów

Napisano 21 wrzesień 2015 - 07:02

Volvo, Audi, Mercedes. Przeglądaj - http://www.premiumselect.pl

Wiadomo, że takie marki kosztują, ale jeśli kupujesz auto używane, po przeglądach, to otrzymujesz w sumie niewielkim kosztem auto na bardzo wysokim poziomie, które jest prestiżowe, a powinno służyć latami.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#12 popolo8

popolo8

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 15:34

Według mnie zakup forda to jest bardzo dobra inwestycja, dość tanie auto a tak samo bezawaryjne ! Ostatnio nawet wpadłem na niesamowitą ofertę, ford dealer warszawa gdzie możecie zakupić używane samochody które są jak nowe w bardzo dobrych cenach, sami zobaczcie tą niesamowitą ofertę !

#13 Pomocniczy09

Pomocniczy09

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 09:58

Bezawaryjnych samochodów już nie ma ale jeśli chcesz mieć dużego pewniaka kup jakąś dobrą Dacię Sandero (tanie auto w miarę świeże rocznikowo a jak już się popsuje to taniutkie części) lub Skodę Fabię ale 1 2005-2007r z 1.4 lub 1.9 TDI. Oba auta sprawdzone na własnej skórze. Pierwszym jeździłem 3 lata drugim jeżdżę 2 i bez większych problemów i co ważne nigdy nie odmówiły posłuszeństwa. Każdego ranka palą i jadą bez problemu.

#14 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 16 październik 2016 - 19:10

Starsze wolnossące benzyniaki są najbardziej niezawodne.

Najlepsze darmowe chwilówki online.

#15 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 21 luty 2017 - 16:59

Czyli paski :)

#16 Aderic

Aderic

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 marzec 2017 - 10:05

Nie warto sugerować się żadną listą sporządzaną przez firmy bo wiadome jest że firma chce zarobić. Przykładowo Mercedes zapłaci i staje się najlepszy. Ciężko teraz o samochód bezawaryjny. Starsze samochody mimo że mają lepszy silnik który może naprawdę dużo przejechać to z drugiej strony zazwyczaj mają problemy z elektroniką. Czego można wymagać od elektroniki mającej z 20lat. Za to nowe samochody często mają wyżyłowane silniki benzynowe, które nie wiadomo czy wytrzymają 100tys kilometrów.

#17 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 23 kwiecień 2017 - 14:01

Mnie się wydawało, że najmniej awaryjnymi autami są francuskie ale się pomyliłam. Kupiłam sobie Citroena Saxo bo zwiodły mnie pochwały n temat niskiego spalania i oszczędności na paliwie ale nie sprawdziłam innych opinii, które ostrzegały przed tym że francuzy bardzo łatwo się psują. Strzeliła mi tylna belka którą naprawili mi fachowcy z szmytek.pl/tylna-belka-co-to-jest/, czego bym uniknęła gdybym wcześniej dokładnie się wszystkiego dowiedziała.

#18 Guest_aleks

Guest_aleks
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2017 - 15:14

bmw

#19 zbyszek88

zbyszek88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 11:48

Dla każdego to będzie inny samochód prosta rzecz. Dla mnie przykładowo takim autem jest citroen c4 picasso. Od 2 lat nim jezdzę i czuje sie jakbym go dopiero kupił. Nic sie w nim nie popsuło. Wymieniam tylko potrzebne rzeczy jak to w każdym innym samochodzie. A jezdzę nim dużo nie tylko w od święta.

#20 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 12 lipiec 2017 - 13:29

Chce się powiedzieć że nowe będzi enajmniej awaryjne, ale czasami niektóre modele mają pewne usterki, więc takich raczej nie ma. Ogólnie lepiej kupować auta sprawdzonych marek audi, toyota. Sporo fajnych ofert jest tutaj http://noweuzywane.e...ochody_uzywane/ w rozsądnych cenach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych