Skocz do zawartości

samochody

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 12:21

Dziś został przerobiony najnowszy Bentley i930 na super szybkie Porsche Gt 911 w firmie tunningowej w Olsztynie.Najnowsze marki kosztują po 51 000 zł.A Fiat Panda w promocji na 4 raty w leasingu po 24 990 zł w salonach sprzedaży fiata resma.

#2 Ruzik22

Ruzik22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 15:02

Jeśli chodzi o Lexusa to ostatnio na salonie New York Auto Show zaprezentowany nowy model Lexusa RX. Wygląda on o tak http://www.mototarge...orku,19423.html

Podoba się? Mi bardzo :) Ciekawe kiedy będzie można go podziwiać w Polsce. Pod koniec roku będzie dostępny w USA.

#3 pawelmikozww

pawelmikozww

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 21 maj 2015 - 17:26

Agresor  tego Lexusa RX ciekawe jaka cena będzie..

#4 Juliusz254Euski

Juliusz254Euski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 26 maj 2015 - 07:17

cena w kosmos, jak zwykle, a szczerze mówiąc to mi się nie podobają Lexusy, wiem, że drogie i luksusowe, ale jakoś nie mam do nich zaufania

#5 Challenger

Challenger

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 02 luty 2016 - 10:52

Oj nie słaby ten lexus, zbytnio wzorowali się na infiniti..

#6 Guest_dominik

Guest_dominik
  • Goście

Napisano 07 luty 2016 - 11:04

Gdyby wzorowali się nie Infiniti to byłby hit, dla mnie to najładniejsze samochody premium w swojej klasie, do tego najlepiej wyposażone. Q60 coupe będzie sportowym hitem marki, rewelacyjnie wygląda.

#7 Szymon507

Szymon507

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 26 luty 2016 - 07:47

Lexus to luksus, na który nie każdy sobie pozwolić może.

#8 Martens

Martens

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 01 marzec 2016 - 16:51

Infiniti też są niezłe, nawet nie wiem, czy nie lepsze.

#9 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 07 marzec 2016 - 14:34

Infiniti, zwłaszcza nowe modele Q60 czy Q30 są świetne stylistycznie, ale też rewelacyjnie wyposażone, luksusowe i bezawaryjne.

#10 trondek23

trondek23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 19 sierpień 2016 - 20:56

Lexus lepszy.

#11 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 450 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 12:08

Z modeli Lexusa najbardziej podoba mi się https://www.lexus-po...-models/rc/rc-f RC F ma pod maską wolnossący (a więc bez turbo) silnik benzynowy o pojemności 5 litrów i mocy 477 KM. Napęd oczywiście na tył. RC F już na etapie projektowania traktowany był jako auto, którym właściciele nie tylko będą podróżować po drogach i autostradach lecz także zechcą sprawdzić jego możliwości na torze.

#12 gnielka69

gnielka69

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaSiemiatycze

Napisano 10 maj 2017 - 11:24

Mnie najbardziej podoba się Lexus IS. jakby poddać tuningowi nadwozie i nieco silnik to powstało by niezłe cacko.smile.png

#13 Stachu001

Stachu001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 05:35

Dla mnie lexus to zawsze toyota. Wolałbym za tą cenę jeszce lepiej wyposażonego i jeszce bardziej bezawaryjnego mercedesa. I niech nikt nie mówi, ze są nudne stylistycznie. Jak widze ten grill w lexusie... Mercedes ma klasę, piekna linię, sportową i agresywną. GLE na ulicy piękniejsze niz na zdjeciach.

#14 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 03 październik 2017 - 09:58

A ja tam jestem zwolennikiem toyot. Cenię „ japończyki” od dawna, nie tylko z uwagi na ich komfort, ale przede wszystkim bezpieczeńśtwo. Mam bowiem żonę i dwójkę dzieci i jak wyruszamy w dalszą podróż, jestem odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale również za nich. Nie mam jednak specjalnego zaufania do nowych aut, gdyż szybko tracą na wartości. Postawiłem więc na kilkuletnią toyotę i jestem zadowolony póki co. I ostatnia rada: inwestujcie w dodatkowe ubezpieczenia, możecie poczytać o nich na

http://www.icons.com.pl/

#15 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 10 październik 2017 - 08:28

Co jak co, ale pod względem jakości japońska motoryzacja dla mnie jest rzeczywiście bezkonkurencyjna. Dlatego sam postawiłem na Hondę Civc 5D którą dwa lata temu kupiłem w salonie HondaPlaza w Warszawie. Mają ogromny wybór nowych i używanych aut, także jeżeli ktoś szuka samochodu i chce sprawdzić modele Hondy to jak najbardziej warto ich odwiedzić. Można również liczyć na ich fachową pomoc przy wyborze i oglądaniu modeli. Kto wie może akurat cos ciekawego dla Ciebie się trafi :)

#16 Chichop2

Chichop2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 25 marzec 2019 - 17:45

Moim zdaniem bardzo fajnym samochodem jest nowa Dacia Duster. Naprawdę robi wrażenie. Podoba mi się zarówno wygląd jak i jego osiągi. Zresztą warto sobie to przybliżyć - https://www.dacia.pl...owy-duster.html. Jak za taką cenę to otrzymujemy naprawdę świetny produkt.

#17 chrisrizos

chrisrizos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 marzec 2019 - 15:40

LEXUS is BETTER

#18 gerber

gerber

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 23:33

Nowe Mazdy są świetne :) A już szczególnie te nowa Mazda6 mi wpadła w oko. Myślę o tym, by ją wziąć w leasing. Byłem już z trzy razy na jazdach testowych u dealera w Białymstoku.  Za każdym razem coraz trudniej wysiadać ;) Jeśli ktoś nie wie, o którym modelu mówię, to zostawiam link: https://bialystok.ma...ele/nowa-mazda6

#19 Guest_ejndzel

Guest_ejndzel
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 13:22

Ja mam bardziej przyziemne marzenia :-) Na przykład nowa Toyota albo Lexus :-) Po co mi Bentley... A w Toyota Banku bez obaw można wziąć leasing dla nowych firm, co pozwoli nam naprawdę sensownie sfinansować zakup samochodu :-)

#20 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 10:55

Dzisiaj coraz więcej osób decyduje się na wzięcie samochodu w leasing.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy