Skocz do zawartości

Jaki samochód kupić do 40 tysięcy złotych? Auto do 40 tysięcy

105 odpowiedzi w tym temacie

#101 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 12:09

Za 40 tysięcy to już można naprawdę fajne auto dorwać. Ja bym poszukał czegoś używanego, ale młodego. Może jakaś hybryda Toyoty tak z 2018? Czytałem na https://www.auto-motor-i-sport.pl/chyba, że to naprawdę dobre samochody. Sam się właśnie zastanawiam, czy się nie przesiąść w coś podobnego. 

#102 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 20:52

Sama jeźdżę tivoli. Całkiem fajny miejski suv. Tylko ja kupowałam nówkę za 60 tys. I powiem Ci, że warto dołożyć więcej na salonową sztukę

#103 Guest_Fiodor

Guest_Fiodor
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 10:28

Ma być trwały to może rav4 trzeciej generacji . Jest trochę starszy ale mało awaryjne. Jak nie boisz się tankowania to 3.5litrowy benzynowy silnik ma 269 KM 

#104 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 27 luty 2019 - 14:57

Mi udało się kupić w dość dobre cenie Mazdę w salonie Mazda Jaremko we Wrocławiu, szukałem po różnych salonach ale tam mieli najlepszą ofertę. Obsługa też zachęca do ich odwiedzenia, wszystkie formalności załatwili szybko, takiego dealera to ja rozumiem.

#105 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów

Napisano 17 marzec 2019 - 10:04

Myślę, że warto abyś także odwiedził ofertę salonu HondaPlaza Warszawa w którym znajdziesz dość szeroki wybór aut nowych oraz używanych nie ograniczając się tylko do marki Honda. Do tego wszystko przedstawione jest na ich stronie internetowej oraz kanale Youtube, a na miejscu możesz liczyć na w pełni profesjonalną obsługę sprzedażową oraz dobrze przygotowaną wystawę aut, bo w końcu to jeden z ich największych salonów w kraju. Może znajdziesz coś dla siebie i też w ich przypadku na pewno nie musisz się obawiać o stan techniczny. 

#106 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów

Napisano 08 maj 2019 - 08:51

Myślę, że możesz również zwrócić uwagę na ofertę salonu Auto Res http://www.auto-res.pl/ w którym na pewno znajdziesz dla siebie auto w takim budżecie. Przede wszystkim wysoki poziom obsługi, duży wybór modeli od Fiata, Hyundaia, Alfy Romeo, czy Jeepa. Można dokładnie sprawdzić auta na jeździe próbnej i też cieszyć się z terminów, bo wszystko podczas realizacji idzie bardzo sprawnie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy