Skocz do zawartości

Jaki samochód kupić do 40 tysięcy złotych? Auto do 40 tysięcy

99 odpowiedzi w tym temacie

#81 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 06 grudzień 2017 - 14:11

Przed zakupem używanego samochodu warto upewnić się, że jest naprawdę w dobrym stanie i nie ma żadnych ukrytych wad. Na rynku usług samochodowych działają firmy sprawdzające samochody przed kupnem jak sprawdz-auto24.pl. Warto skorzystać z ich usług przed dokonaniem transakcji.

#82 Guest_jasiek

Guest_jasiek
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 13:37

W tym roku pierwszy raz kupiłem nowe auto, tivoli na wyprzedaży rocznika i nie żałuję. Nie ma nawet porównania do używek, jakie miałem do tej pory. Pracuje cicho, ma dużo miejsca w środku i dowolnie konfigurowane siedzenia. Jeżdżę co sezon na narty, więc coś takiego bardzo mi się przydaje. Nie muszę zakładać bagażnika dachowego, bo wszystko mi się w środku zmieści.

#83 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 11:38

Do 40 tys. możesz sprawdzić ofertę aut używanych, które znalazły się w salonie HondaPlaza. Z tego co widzę to mają kilka naprawdę ciekawych modeli w Twoich możliwościach cenowych. Auta sprawdzone są pod względem prawnym, technicznym oraz blacharsko-lakierniczym. Do tego mogą być objęte programem Honda Quality Plus czyli dodatkową roczną gwarancją na części mechaniczne i elektryczne

#84 Guest_Steffan44

Guest_Steffan44
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 11:20

Moim zdaniem podbrym pomysłem będzie auto hybrydowe tylko że finansowanie w formie leasingu, poczytaj tutaj www.samochody-hybrydowe.info masz tam sporo fajnych informacji i przykładów takich samochodów hybrydowych.

#85 Guest_pokazny1

Guest_pokazny1
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 22:59

na twoim miejscu poszukałbym czegoś w salonie Carolina Toyota Włochy. Mają tam niezłe ceny, a jeszcze teraz z tego co się orientuję jest jakaś wiosenna promocja. Jeśli jednak nie chciałbyś nowego samochodu to sprzedają też używane modele. A kupno u nich to o wiele lepsza opcja niż np. komis

#86 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 155 postów

Napisano 21 maj 2018 - 10:26

Myślę że w tej kwocie to tylko auto używane. Taka kwota na mały samochód jest wystarczająca, poczytaj tutaj Autanoweuzywane.pl jest kilka artykułów na ten temat, może pomoże Ci to w podjęciu odpowiedniej decyzji.

#87 weronika33

weronika33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 maj 2018 - 19:07

Jest wiele aut które kupisz do tej kwoty, nawet nowych z salonu :) możesz szukać też modeli przejściowych :) warto też pomyśleć od razu o wideo rejestratorze tutaj masz kilka ciekawych modeli https://smartcams.pl/ Napewno przyda się w niejednej podróży :)

#88 Guest_bugs

Guest_bugs
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 18:57

Mnie sie dobrze jeździ korando akurat ja tam jestem zwolenników suvów bo moim zdaniem są wygodniejsze od kompaktów. Jak ktoś potrzebuje samochodu nie tylko do kręcenia sie po mieście to będzie mu pasował

#89 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 23 maj 2018 - 22:24

Trudno mi doradzić w wyborze samochodu, gdyż nie wiem, czego od niego oczekujesz... Niezależnie od tego, jaki model samochodu wybierzesz, pamiętaj o tym, aby wszelkie naprawy wykonywać na bieżąco i nie czekać na nieszczęście. Gdybyś poszukiwał miejsca, w którym mógłbyś tanio kupić części do napraw swojego wozu, poszukiwania rozpocznij od portalu https://allegro.pl/l...iatla pozycyjne

#90 Guest_Faded

Guest_Faded
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2018 - 10:04

toyoty są spoko, a do tego ich ceny też nie są jakieś mega wysokie. Sprawdź sobie oferty na stronie salonu Carolina Toyota Wola. Oni co trochę mają tam jakieś promocje/wyprzedaże sezonowe. No i ewentualnie możesz u nich też zakupić używany model.

#91 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 20 czerwiec 2018 - 06:23

Moim zdaniem również warto zajrzeć do oferty eprawdzonych dealerów samochodowych jak np. HondaPlaza, gdzie masz dobrze rozbudowana ofertę aut używanych i w tym zakresie cenowym myślę że znajdziesz faje auto, które co ważne będzie doprowadzone do odpowiedniego stanu technicznego i nie kupisz przysłowiowego "kota w worku"

#92 Guest_zorro

Guest_zorro
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 16:24

Avensisa III bym proponował. Braciak niedawno kupował 1.8 benzyna prawie 150 kucy pod maską, klima, alusy itp itd. i dał za niego coś koło 40 tysi. Fura zacnie wygląda i się dobrze prowadzi. Japończyki są the best pod względem bezawaryjności.

#93 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 621 postów

Napisano 30 czerwiec 2018 - 09:13

Seat leon, takiego bym kupił za 40 tys.

#94 Travis

Travis

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 09:25

W tej cenie można już wyłapać fajnego Paseratti. Mi się jeszcze podobają Alfa Romeo 159, ale nie każdego włoskie auto będzie pasować. 

#95 Guest_Gromee

Guest_Gromee
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 22:44

Japończyk i hybryda - prius na przykład. Oszczędny silnik, cicho pracuje i jest wygodny. Do jazdy po mieście nie ma lepszego auta nawet sporo taksówkarzy nim jeździ więc sami rozumiecie. Jak będę na wiosnę wymieniać auto to właśnie na niego.

#96 Chichop2

Chichop2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 28 lipiec 2018 - 15:45

Myśle, że super autkiem do 40 tysięcy będzie Dacia Duster. Świetnie się prezentuje a i faktycznie za taką cenę możemy ją wyrwać - https://www.dacia.pl/ . Moim zdaniem to jeden z najlepszych wyborów. Z pewnością nie dostanie się ciekawszego autka w takiej cenie, z takim wyglądem i osiągami. Dla mnie rewelacja.

#97 Aldeo

Aldeo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 sierpień 2018 - 21:15

Wiadomo, że z używanymi samochodami różnie bywa, więc warto je kupić w sprawdzonym miejscu, który sprzedaje używane samochody z certyfikatem - dlatego ja kupiłam sobie w Bawaria Motors MINI samochód, który pomimo kilku lat był naprawdę jak nowy. Dodatkowo przekonał mnie dobry serwis BMW (tak w razie czego, bo póki co - odpukać - samochód jest bezawaryjny). Jeśli więc szukacie czegoś sprawdzonego, zaglądnijcie do tego dilera. 

#98 Chichop2

Chichop2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 27 sierpień 2018 - 19:25

Według mnie najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o nowe auto to najlepszym rozwiązaniem jest Dacia Duster. Ten samochód można już kupić za 39 tysięcy z tego co piszą na https://www.dacia.pl/. To doskonały wybór ponieważ otrzymujemy samochód wszechstronny. Sprawdzi się zarówno w jeździe miejskiej jak i na dalsze rodzinne wyprawy. Dodatkowo gdy kupujemy nowy samochód to mamy pewność, że nie wpakujemy się na minę.

#99 Guest_Bartosz

Guest_Bartosz
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 11:26

Sobie kupiłem dwa lata temu avensisa trójkę 1.8 z lpg, dałem koło 50tys, ale warto było dołoźyć bo auto sprawuje się dobrze, nie ma z nim większych problemów, a cena gazu nie przeraża. Tylko musisz dobrze przyjrzeć się przed kupnem zeby Ci nie wcisneli niczego wadliwego, Bo są spoko ale zaniedbane egzemplarze zawsze mogą sie trafić, trzeba uważać

#100 Guest_Marek55

Guest_Marek55
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 10:05

A mazda? mają bardzo fajne auta teraz, a to porządna marka i mają bardzo dobre silniki. Ja kupowałem w salonie Klimczak w Częstochowie. Bez problemu jazda próbna, konfiguracja wszystkiego. Obsługa nam bardzo też pomogła

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych