Skocz do zawartości

Jaki samochód kupić do 40 tysięcy złotych? Auto do 40 tysięcy

58 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_fazer

Guest_fazer
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 13:21

zobacz sobie w Bawaria Motors BMW, ja tam zamawiałem swoje BMW. Jak nie będą mieli poszukiwanego auta dla ciebie w tej kwocie , wyszukają ci. ale zawsze to masz używane auto z pewnej ręki., Ja akurat polecam oddział Katowicki bo to moje rejony, ale masz w Warszawie, Janki, na pewno Gdańsk i Gdynia . Gdzie jeszcze to nie wiem szczerze ale dobre lokalizacje uważam ,

#42 Hopman

Hopman

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 05 listopad 2016 - 13:38

Temat rzeka, na tak sformułowane pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi bo...

Każde auta ma zalety i wady, do tego dochodzą różne potrzeby kupującego no i oczywiście gusta i guściki.

Moim zdaniem jeśli szuka się porady to trzeba zadać bardziej szczegółowe pytanie dotyczące oczekiwań nabywcy.

Sklep z akcesoriami samochodowymi na wysyłkę w którym pracuję www.e-autosklep.pl

#43 kazzimi89

kazzimi89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 13:41

Jest wiele bardzo dobrych samochodów na rynku które można kupić do 40 tys złotych. Czasami nawet lepiej trochę więcej dołożyć i mieć auto nowe na długie lata. Często zastanawiamy się co lepiej kupić, nowe czy używane auto ? Ostatnio miałem podobny dylemat i przeglądając różnego rodzaju oferty samochodów zdecydowałem się na ford galaxy warszawa bardzo dobrej jakości auto które idealnie nadaje się na Polskie drogi. Wpadłem na ciekawą ofertę autoryzowanego serwisu samochodowego AutoPlaza w Warszawie posiadają rewelacyjne oferty samochodów, zrobili mi świetną cenę tego auta, jestem zachwycony zakupem ! Jeśli szukacie sprawdzonych samochodów to przeglądnijcie ich wyśmienitą ofertę !

#44 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 209 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 21:38

https://notomoto.pl/- tutaj poszukajcie aut. Do 40 tys wybór jest ogromny. A na stronce codziennie pojawia się masa ogłoszeń. 

#45 baron

baron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 14:12

też mam taką zdolność no może trochę ponad 40 tysi, kredyt chciałem wziąć tutaj w agencji http://mazowieckaage...yt-samochodowy/ , ale najpierw muszę znaleźć jakieś konkretne auto. Słyszałem, że firmy które wożą pracowników, typu maszyniści, sprzedają auta w takich cenach, po 2 latach użytkowania, wiadomo że na liczniku z 180 tysi jest, no ale jednak to młode auto, serwisowane porządnie.Głównie skody.Co myślicie i takim kupnie?

#46 Guest_straszka

Guest_straszka
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 00:09

Bawaria Motors Warszawa- świetne miejsce - Mini tam kupiłam w październiku właśnie- używane ale w świetnym stanie. Faktycznie są w stanie czy Mini czy BMW znaleźc na zamówienie, doradcy pierwsza klasa, za obsługę warto ich pochwalić

#47 Guest_Ben3kk

Guest_Ben3kk
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 13:43

Czasem warto dołożyć by kupić coś dobrego na lata. Ja posiadam volvo v40 i jestem z niego dumny. Wejdź np. na www.intercar.volvocars-partner.pl i zobaczy czy któryś z modeli Ci przypadnie do gustu.

#48 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 84 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 16:53

Jeszcze znajdziesz fajne auta w HondaPlaza z używanych nie tylko mają Hondy ale również inne marki i w 40 ty na pewno się znajdziesz. Tam masz już auta na prawdę odpicowane i dokładnie sprawdzone. 

#49 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 21:51

A może takie autko https://www.volkswag...le/nowy-up.html fajne, ekonomiczne i mieści się w budżecie. Zawsze lepiej kupić nowe z salonu niż używane.

#50 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 11:49

W takiej kwocie to kupisz dobre używane auto w.g mnie. Ale poczytaj np tutaj http://autapoleasing...to-uzywane.html

Na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie używanego samochodu.

#51 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 04 maj 2017 - 13:16

Chyba za duże wymagania jak na 40 tys :D polecam dołożyć trochę i rozejrzeć się za autami klasy premium

#52 k_ksiegowy

k_ksiegowy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 04 maj 2017 - 13:59

Osobiście w takim budżecie skierowałbym swe oczy na Saaba 9-3. Sam miałem kiedyś, tylko starszy model bo z 2004 roku i do tej pory żałuje że go sprzedałem. Za 40 tysięcy można bez problemu kupić polifta.

Księgowość online to bardzo ciężki kawałek chleba, dlatego polecam najlepszy program do wystawiania faktur który to zapewni nam rachunkowość na najwyższym poziomie.

#53 Guest_yenna

Guest_yenna
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 02:31

A rozważałeś auta poleasingowe? BO kiedyś wiem, ze raiffeisen miał super oferty, tylko nie wiem czy do 40 tys coś znajdziesz

#54 gagaya

gagaya

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 maj 2017 - 13:12

ja chciałam coś małego, zwinnego i bezpiecznego dlatego w Bawaria Motors Mini wybrałam Mini Pacemana dla siebie. Koloru czerwonego, cudowny jest.

#55 Wertyma

Wertyma

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 30 czerwiec 2017 - 16:57

A ja szuka czegoś małego do jazdy po mieście.. już kilka ładnych miesięcy. Patrzyłam na różne modele i Skoda Fabia wpadła mi w oko. Co o niej sądzicie? Dużo pali na mieście? Piszą o nim, że to uniwersalny samochód do działań na mieście, więc jakby dla mnie :D

#56 Guest_AleksanderT

Guest_AleksanderT
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 15:25

Myślę, że warto abyś zaufał pewnym dealerom samochodowym.Na swoim przykładzie jestem w stanie polecić Ci HondaPlaza. AUta masz sprawdzone pod względem prawnym, do tego oczywiście sprawdzają je całe pod względem technicznym a także blacharsko-lakierniczym, także masz 100% do tego co kupujesz. Dobrze jest wybierać pewniaków :)

#57 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 21:08

akcyza.auto.pl

tel: 791900445
agencja celna akcyza,auto zaprasza do wspolpracy
- prygotujemy dokuemnty
- sprawdzimy dokumenty
- przetlumaczymy dowody rejestracyjne i umowe/fakture
- wyliczymy akcyze
-wycenimy samochod
- zarejestrujemy auto/motor/uzywane/nowe/sprowadzone/krajowe
brak ukrytych kosztów jak u konkurencji
Nasza firma od 10 lat zajmuje się formalnościami związanymi z opłaceniem podatku akcyzowego. Pozycję na rynku zawdzięczamy świetnej opinii i zaufaniu, którym obdarzają nas nasi Klienci. Na terenie Warszawy i okolic obsługujemy wiele komisów samochodowych, luksusowych salonów samochodowych oraz innych osób zawodowo trudniących się handlem samochodami. Zapraszamy również osoby prywatne nie związane z handlem samochodami, dla których przygotowaliśmy naszą specjalną usługę - odbiór dokumentów u Klienta.

Przed zgłoszeniem do Urzędu Celnego wszystkie dokumenty są uważnie przygotowywane i sprawdzane, co znacznie usprawnia wydanie potwierdzenia akcyzy. Przygotowujemy deklarację podatkową AKC-U, obliczamy podatek akcyzowy, składamy dokumenty we właściwym urzędzie w/g rejonizacji podatkowej Klienta, opłacamy należny podatek akcyzowy, odbieramy dokumenty.

KOMPLEKSOWA POMOC W REJESTRACJI POJAZDÓW SPROWADZONYCH Z ZAGRANICY ORAZ ZAKUPIONYCH W KRAJU.

W Twoim imieniu przeprowadzimy wszystkie niezbędne czynności prowadzące do zarejestrowania samochodu i wydania docelowych tablic rejestracyjnych.
Samochody sprowadzone / nowe. Zadzwoń i umów się z nami na rejestrację Twojego auta. Przyjedziemy do Ciebie, odbierzemy dokumenty, zarejestrujemy pojazd, a tablice rejestracyjne dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres.

JAK PRZEBIEGA USŁUGA REJESTRACJI POJAZDU?

Pozostawiasz nam dokumenty swojego auta i podpisujesz upoważnienia do reprezentowania Ciebie w kolejnych Urzędach i to wszystko, czego oczekujemy od Ciebie. My wydajemy Ci potwierdzenie przyjęcia zlecenia, które jest potwierdzeniem prawnie zawartej umowy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystko będzie przebiegało rzetelnie i zgodnie z obowiązującym prawem.

Opinie rzeczoznawców
- WYCENA POJAZDÓW,

- TŁUMACZENIA 
Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe wymagane do rejestracji pojazdu, jak również tłumaczenia wszelkiego rodzaju innych dokumentów. Tłumaczenia wykonujemy u tłumaczy przysięgłych wpisanych na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia z takich języków jak: Niemiecki, Niderlandzki, Włoski, Hiszpański, Francuski, Angielski, Litewski, Szwedzki, Duński, Słowacki, Słoweński, Czeski i Grecki.

- URZĄD KOMUNIKACJI rejestrujemy samochód, odbieramy tablice, pozwolenie czasowe, kartę pojazdu, naklejkę na szybę, 
Załatwianie formalności we wszystkich urzędach celnych w warszawie i woj. mazowieckim min.
al. Krakowska 106
ul. Osmańska 5
ul Utrata 4
ul Przejazdowa 25
ul. Wynalazek 3

791 900 445

#58 Guest_SZYMMEK44

Guest_SZYMMEK44
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2017 - 17:00

W takim budżecie optymalnym samochodemo może być taka Mazda noweuzywane.eu/lista/mazda-cx-7/ auto kilkuletnie, a jednocześnie wizualnie prezentuje się dość nowocześnie, teraz modne są takie ala SUVy - tak że polecam coś z tej półki właśnie.

#59 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 10:48

Za te pieniądze to już można całkiem fajną furkę kupić ale ja bym zainwestowała jeszcze w zestaw optima i umówiła się na montaż w jakimś dobrym warsztacie. Jazda na lpg jest o wiele tańsza niż na benzynie i bardziej ekologiczna

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych