Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy wiesz jak urządzić przydomowy ogródek?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103086 postów

Napisano 26 lipiec 2013 - 02:41

Komentarz do artykułu: Czy wiesz jak urządzić przydomowy ogródek?

#2 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 02:41

Uwielbiam spędzać czas w moim ogrodzie. Mam piękne gabionowe kosze obsadzone kwiatami i normalne, drewniane mebelki, ale zastanawiam się nad kupnem gabionowej ławeczki. Jestem w gabionach kompletnie zakochana. Polecam je wszystkim, którzy chcą, by ich ogród miał niebanalny, oryginalny i przytulny zarazem wygląd.

#3 Guest_kreska28

Guest_kreska28
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2014 - 09:47

fajnie jest wykorzystać urządzając ogród kruszywo ozdobne np kamyczki Giallo Mori z oferty Bruk-bet są bardzo efektowne :)

#4 jurek1970

jurek1970

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 24 marzec 2015 - 14:19

możesz ścieżkę wysypać kamieniami, drobnymi kamyczkami. Ogród będzie wyglądać naturalnie. Wyłożenie kamyczkami ścieżki nie jest pracochłonne, nie wymaga specjalnych urządzeń i ludzi do pracy. A kamień możesz kupić w firmie http://www.kosd.pl/ koło Wrocławia. Oni mają kamień z kopalni w Nasławicach.

#5 Guest_Arturoo

Guest_Arturoo
  • Goście

Napisano 20 maj 2015 - 14:35

Zalezy kto ma ile miwjsca my mamy prawie 10 arów do wykorzystania (działka i ogródek), więc jest trochę miejsca. W jednej części mamy drzewka - brzoskwinie, wiśnie, jabłonie. Reszta taka część rekreacyjna - kwiaty, rośliny ozdobne. Drzewka w tamtym roku zamawialiśmy na domisad.pl. Chętnie byśmy dokupili jeszcze jakieś.

#6 AnnaKr

AnnaKr

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 21 maj 2015 - 07:48

możesz ścieżkę wysypać kamieniami, drobnymi kamyczkami. 

To zależy. Ja wysypałam (tj. mąż) kamyczki i mamy wspaniałą białą ścieżkę, ale.. gdy pobliskie drzewo zaczyna gubić liście, dookoła mamy różne rośliny i krzewy, które albo same gubią, albo są przycinane, wówczas oczyszczenie takiej ścieżki, to nieraz droga przez mękę. Mąż wpadł na pomysł, aby zastąpić kamyczki większymi, płaskimi kamieniami (np. z piaskowca lub porfiru), ułożyć je na stosunkowo cienkiej warstwie betonu, przy pomocy kleju i spoiny wypełnić czymś w podobnym do kamieni kolorze. Dzięki temu będzie można spokojnie wężem nawet umyć taką dróżkę.

Zalezy kto ma ile miwjsca 

Zależy również, co kto lubi. Inni wolą mieć dużo przestrzeni, inni wolą mieć dokoła różne, nieraz bardzo wyjątkowe okazy flory w ogródku. To na tyle sprawa indywidualna, że nie ma sensu chyba w ogóle rozpatrywania. Chyba, że ktoś ma dużo miejsca, a nie ma zupełnie pomysłu na zagospodarowanie.

#7 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 337 postów

Napisano 25 październik 2016 - 20:50

Tutaj http://www.art-metal...81.html?cPage=1 znajdziecie elementy małej architektury, które nadają się świetnie do ogrodu czy parku. Uważam, że warto. Oferta jest naprawdę ciekawa. Można wybrać wiele ciekawych przedmiotów, które będą stanowiły niesamowitą ozdobę.

#8 adejla

adejla

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 25 październik 2016 - 22:30

Nam robila to firma, nie mam talentu zza bardzo do taich rzeczy :)

#9 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 704 postów

Napisano 26 październik 2020 - 16:54

Ja w moim przydomowym ogrodzie też zamówiłam do niego meble, mam dość duży, jest miejsce na wet na pergolę ale ją zamówię na przyszły sezon. Takie https://oltre.pl/fotel-technorattanfotele zamówiłam, spodobały mi się, są stylowe, fajnie mi pasują do reszty.

#10 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 350 postów

Napisano 27 listopad 2020 - 16:34

Urządzanie przydomowego ogrodu dla mnie było dość łatwe bo lubię takie rzeczy i trochę się na nich znam. A tutaj https://gardenspace....ampy-w-ogrodzie  meble zamawiałem, poczytajcie sobie czym różnią się te z rattanu i technorattanu. Warto zamówić te które będą bardziej wytrzymałe na warunki atmosferyczne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych