Skocz do zawartości

Zdjęcie

Basen w ogrodzie – koszty i formalności

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102463 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 14:17

Komentarz do artykułu: Basen w ogrodzie – koszty i formalności

#2 Guest_Xawery

Guest_Xawery
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 13:23

Bardzo fajna jest ta kostka dookoła basenu. Szukam czegoś podobnego, równie eleganckiego i estetycznego tyle że nie do basenu, a do oczka wodnego w ogrodzie. Co polecacie?

#3 Guest_Oszak

Guest_Oszak
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 13:34

@Xawery - jeżeli chcesz coś takiego do oczka wodnego to polecam skalniaki, tylko pamiętaj żeby je ogrodzić palisadami, żeby się konstrukcja nie rozleciała. Do tego możesz dołożyć płyty tarasowe, albo fają kostkę i wszystko będzie fajnie wyglądać.

#4 Guest_Xawery

Guest_Xawery
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2013 - 15:25

@Oszak Bardzo dziękuję. Wygląda to naprawdę estetycznie, żonie się podoba, a to najważniejsze. Szczerze powiem, że jeszcze się na nic konkretnego nie zdecydowałem, kilka rzeczy podoba mi się z bruk betu, ale żona jeszcze szuka bo to musi być wszystko w jakiś specjalnych kolorach... trudno jej dogodzić.

#5 Guest_jowita

Guest_jowita
  • Goście

Napisano 07 październik 2013 - 20:06

Ja mysle ze w takiej sytuacji na pewno warto jest też postawić na naprawde profesjonalną firmę która zajmie sie na kazdym poziomie naszym basenem www.hydropool.pl

#6 Guest_Antek

Guest_Antek
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 10:16

To jest tak jak ze wszystkim. Jeśli chcesz mieć dobrze wykonaną robotę, to niestety musisz liczyć się z tym, że będzie to kosztować. Moim ulubionym przykładem jest kotka brukowa. Długo się zastanawiałem jaką wybrać i w końcu uznałem, że jest to inwestycja na dłuższy czas, więc chciałbym mieć coś wytrzymałego i ładnego, dlatego wybrałem kost-bet. Cena owszem delikatnie większa, ale jakoś w ogóle bez porównania. Tak niestety jest ten świat zbudowany, że dobre rzeczy kosztują.

#7 Guest_Wanda

Guest_Wanda
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 09:58

Po paru latach zastanawiania się w końcu zrealizowaliśmy z mężem plan wybudowania ekobasenu, bez strefy roslinnej, z dobrym systemem filtracyjnym i poodziałem na strefę głębszą i płytszą. Nie powiem, koszty były spore, ale jesteśmy zadowoleni z efektu, który wygląda podobnie jak na zdjęciu pierwszym http://www.stawykapi...om/zdjecia.html Antek ma rację, jeśli chcesz mieć coś solidnego, nie możesz na tym oszczędzać.

#8 Guest_vałek

Guest_vałek
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 23:02

Mnie się bardzo spodobała, wprawdzie nie tylko wokół basenu, ale w całym ogrodzie, kosteczka kontur. Fajna, ładny kolor, zgrabna, nie ma problemów z roślinnością w przerwach.

#9 Guest_kama

Guest_kama
  • Goście

Napisano 26 październik 2013 - 19:18

Ja mogę polecić Wam tą firmę http://www.youtube.c...ydropoolHottubsNaprawde bedziecie bardzo zadowoleni jesli chodzi własnie o swój prywatny basen.

#10 Guest_dominika

Guest_dominika
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 00:15

Mnie sie to wszystko bardzo podoba i powiem Wam ze na wiosne juz naprawde sama sie zastanowie czy takiego minibasenu nie zorganizuje sobie w swoim ogrodzie.

#11 Marcin Nowakowski

Marcin Nowakowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 04 grudzień 2014 - 22:38

Ja już jestem szczęśliwym posiadaczem basenu od superpools  i mówiąc krótko zadowolony jestem bardzo Dzieciaki mają ogromną frajdę i żona przede wszystkim jest bardzo zadowolona. Musiałem robić basen na zamówienie, bo mam działkę nie tylko wąską, ale też konkretnie obsadzoną drzewkami. Oczywiście w związku z tym, wyposażyłem się też w zadaszenie http://superpools.pl/zadaszenia/ . Bez niego u mnie ani rusz:)

#12 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 11:43

Ja mam mały basen kryty (www.gracja.cieszyn.pl/pliki/galerie/10/_gracja1005.jpg) i nie wyobrażam sobie, żeby miało być inaczej. Świetna sprawa. Mogę korzystać z niego przez cały rok i jest zdecydowanie mniej narażony na wszelkie zanieczyszczenia jak liście czy owady.

#13 Guest_Maja

Guest_Maja
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 20:14

O koszty najlepiej pytać u producenta PoolsFactory - największy producent basenów w naszej części Europy.

#14 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 21:57

O koszty najlepiej pytać u producenta PoolsFactory - największy producent basenów w naszej części Europy.

Polska generalnie przoduje w Europie w tej dziedzinie...

#15 Guest_AstralPool

Guest_AstralPool
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 11:04

Taka inwestycja musi być przemyślana już od samego początku. Jeśli chcemy żeby nasz basen spełniał swoją rolę i służył przez wiele lat, musi być odpowiednio zaprojektowany i wykonany. Dlatego jeśli planujecie budowę basenu, polecamy zerknąć do naszego poradnika: astralpool.pl/co-jest-potrzebne-do-prawidlowego-funkcjonowania-basenu-cz-i/

#16 Guest_sfer

Guest_sfer
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 20:44

inwestycja spora, lepiej na poczatku pomyslec o czyms takim www.baseny-wodex.pl - tansze i pozwoli przekonac sie czy warto

#17 Guest_Instalator

Guest_Instalator
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 20:43

Polska generalnie przoduje w Europie w tej dziedzinie...

Bo mamy dobrą technologię i tanią robociznę. Trzeba skorzystać. Lepiej zrobić jedną inwestycję na lata, porządnie - niż wydawać raty co kilka lat na gorsze rozwiązania...

#18 Guest_mleczko

Guest_mleczko
  • Goście

Napisano 09 maj 2015 - 22:22

Godne rozpatrzenia są jeszcze oferty Star pool i world of pools. generalnie Polska ma silną markę w Europie w tej branży.

#19 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2079 postów

Napisano 14 maj 2015 - 13:41

Sam zakup to jeszcze nie wszystko, zobaczcie to - http://www.rimkowalc...ia-basenowa/343 Dochodzą jeszcze stałe koszty eksploatacji, bez których basen nie będzie mógł być wykorzystywany.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#20 Guest_kampen

Guest_kampen
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2015 - 12:36

RIM Kowalczyk - jak najbardziej, przynajmniej jeśli chodzi o chemię, wychodziło najtaniej. Oczywiście na dokładkę musi być odpowiedni basen, a nie jakiś byle co. Należy stawiać w tym na optymalny standard - to kluczowe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych