Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ekspert radzi: Jak dbać o taras z drewna egzotycznego?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103194 postów

Napisano 18 maj 2013 - 16:38

Komentarz do artykułu: Ekspert radzi: Jak dbać o taras z drewna egzotycznego?

#2 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 16:38

Ciekawy artykuł. Zapraszam na rattanart.pl jak szukacie interesujących innowacji ogrodowych.

#3 Guest_Otarman

Guest_Otarman
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 18:33

Hej,Bardzo sensownie napisany artykuł. Przy okazji zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Fast z Poznania. Mają w swojej ofercie deski egzotyczne.Pozdrawiam!

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2436 postów

Napisano 23 styczeń 2015 - 12:58

Dobre drewno tarasowe kosztuje, ale też wygląda całkowicie inaczej - http://tarassystem.pl/click I chyba jednak lepiej z góry postawić na wysoką  jakość.

#5 Guest_Wiktoria

Guest_Wiktoria
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 11:12

Ja nie wyobrażam sobie tarasu innego niż drewniany. Mój mąż chciał posadzkę sosnową, ale ostatecznie znaleźliśmy odpowiadające nam obojgu drewno egzotyczne na deski-tarasowe.com. Na szczęście szykuje się ciepły weekend, to jeszcze z niego skorzystamy.

#6 Guest_jędrzej

Guest_jędrzej
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 16:58

Drewno egzotyczne jest o tyle fajne, ze nie wymaga specjalnych zabiegów, dobrze znosi nasze pogody. My mamy Bangkirai z Twojego Tarasu, co jakis czas olejujemy je i tyle. 

#7 Guest_jędrzej

Guest_jędrzej
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 16:58

Drewno egzotyczne jest o tyle fajne, ze nie wymaga specjalnych zabiegów, dobrze znosi nasze pogody. My mamy Bangkirai z Twojego Tarasu, co jakis czas olejujemy je i tyle. 

#8 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 13:46

Jeśli zależy Ci na tym, aby utrzymać taraś w dobrej kondycji, powinieneś drewno w odpowiedni sposób konserwować. Możesz w tym celu wykorzystać olej lub smołę dostępną w ofercie producenta http://www.noxudol.pl/ :-).

#9 Guest_ognik

Guest_ognik
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 20:55

Drewno czy to egzotyczne czy krajowe wymaga podobnej konserwacji. Taras drewniany wykonany z drewna takiego czy takiego wymaga olejowania środkiem typu Vidaron. I to dość częstego. W niektórych wypadkach konieczna jest też impregnacja, ale to wynika już bardziej z konstrukcji danego tarasu.

#10 Guest_gerwazynieprotazy

Guest_gerwazynieprotazy
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 09:06

Drewno czy to egzotyczne czy krajowe wymaga podobnej konserwacji. Taras drewniany wykonany z drewna takiego czy takiego wymaga olejowania środkiem typu Vidaron. I to dość częstego. W niektórych wypadkach konieczna jest też impregnacja, ale to wynika już bardziej z konstrukcji danego tarasu.

Mam jeszcze trochę lakieru tej marki w wersji Nitro. Jak również i taras drewniany. Słyszałem, że te nitro to bardzo wysokiej jakości produkty i chcę pomalować nim taras. Czy to będzie dobre zastosowanie?

#11 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 732 postów

Napisano 27 styczeń 2021 - 14:34

Jak nie macie pomysłu na to jak zaaranżować wasz taras to nic straconego bo tutaj https://gardenspace....zabudowac-tarasmacie na ten temat ciekawe pomysły. Zobaczcie sami, ja tam znalazłem aranżację którą u siebie wykonałem i wszystko wygląda stylowo i nowocześnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych