Skocz do zawartości

Zdjęcie

Warszawa: Gdzie po tanie mieszkanie?

132 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kazebe

Guest_Kazebe
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 14:59

Z tego, co się orientuje, to ciekawe oferty dla singli-studentów bedzie mial deweloper Dolcan i J.W. Construction.

#22 Guest_Kazebe

Guest_Kazebe
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 15:00

To znaczy to oferta dla studentow, ale opiera sie na standardowej ofercie rodziny na swoim dla singli :)

#23 Guest_srodka

Guest_srodka
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 15:43

A jak wyglądają stawki teraz dla rodziny na swoim? przyznam o singlach nie słyszałam. Też szukam mieszkania, dwóch pokoi, też czegoś nie drogiego. Ogólnie stawiam jednak na jakieś promocje niż na program państwowy.

#24 Guest_Barsa

Guest_Barsa
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 16:19

Limity znowu się zmniejszyły. Na dzień dzisiejszy limit dla rynku pierwotnego w Warszawie to 6 435 zł/mkw. Dla rynku wtórnego: 5148 zł/ mkw. Program singiel na swoim to nowy projekt niektórych deweloperów. Ja bym to nazwał połączeniem promocji dewelopera z programem państwowym.

#25 Guest_Gargamello

Guest_Gargamello
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 19:29

A dla Piaseczna jak to wygląda z limitami, tak samo jak w Warszawie? Bo wypatrzyłem fajne mieszkanko w tych nowych na Młynarskiej i według tego co tu jest, to bym się mieścił spokojnie?

#26 Guest_Mariusz P.M.

Guest_Mariusz P.M.
  • Goście

Napisano 24 luty 2012 - 08:24

Poza Warszawą, ale w województwie mazowieckim limit dla rynku pierwotnego wynosi 3 636 i 2908,80 dla rynku wtórnego i już to tak nie wygląda różowo, bo jednak w okolicy Warszawy ceny są niewiele niższe niż w Warszawie.

#27 Guest_Pośrednik

Guest_Pośrednik
  • Goście

Napisano 10 marzec 2012 - 21:22

Ja tam nie jestem zwolennikiem kupowania dziury w ziemi. W wwie cały rynek jest opanowany przez pośredników świadczących różnej jakości usługi ale polecam www.homebest.pl wszyskie oferty mieszkań czy domów do sprzedaży są z wiertualną wycieczką - możesz obejrzeć z domu i dopiero jechać jak CI się spodoba - nie marnujesz czasu

#28 Guest_Michaił

Guest_Michaił
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2012 - 17:20

Teraz tylko Wawer ma jakieś konkurencyjne ceny w porównaniu do jakości i wielkości oferowanych działek i domów. Lepiej poczekać rok i kupić sobie segment np. przy poprawnej za 4950 zł/m2 niż mieszkanie o połowę mniejsze bez ogródka miejsca garażowego itp. bez porównania w ogóle.

#29 Guest_Katarzynka

Guest_Katarzynka
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2012 - 17:57

a Wałem miałeś okazję jechać w godzinach szczytu ?Mając do wyboru wolę okolice Piaseczna, kwestia sentymentu do tej strony warszawy ale jednak tu łatwiej wszędzie dotrzeć, poza tym południową część Warszawy uznaję za tą właściwą i jednak komunikacja tu jest bardziej rozwinięta.

#30 Guest_Majster

Guest_Majster
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2012 - 23:12

akurat 20 min z Wawra to normalka, z resztą rozładowali ruch przy trasie siekierkowskiej, więc no problem. Sam jeżdże do Wawra i nie mam kłopotu, kupiłem segment trochę drożej no i teraz trochę załuję bo znalazłem ich i niezłe mają te osiedle :)

#31 Guest_Hasznalata

Guest_Hasznalata
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2012 - 09:52

z Wawra w 20 min. gdzie? bo chyba nie do centrum??? człowieku a rondo Marsa zauważyłeś kiedyś i te wszystkie korki wokół?

#32 Guest_sceptyk

Guest_sceptyk
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2012 - 16:41

zależy kto gdzie potrzebuje jeździć. ja pracuje na ursynowie i dojazd teraz z Wawru jest dobry. Co do korków - a gdzie ich nie ma? A Piaseczno i stanie na puławskiej? Czy ścisk w pociągu? proszę bardzo

#33 Guest_alicja

Guest_alicja
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2012 - 19:27

Warto przyjrzeć sie równiez tej inwestycji, która powstanie na Bielanach http://shiraz.pl/pl/...cje/shiraz_trioMyśle ze warto jest wziąć ją pod uwagę, ze względu na lokalizację, cene i sam wygląd mieszkań.

#34 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2012 - 08:11

jak się jej przyjrzeć skoro jeszcze jej nie ma? ;)

#35 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 14:14

Na Osiedlu Lazurowa przy Batalionów Chłopskich obniżyli ceny na te ostatnie mieszkania i też ponoć łapią się na dopłatę

#36 Guest_czupamakabra

Guest_czupamakabra
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 13:59

a co z inwestycjami Milowicza? orientuje się ktoś jak to u nich wygląda? przegladałam na stronie www te ich inwestycje, prezentuje się to interesująco, ktoś nosi się może z zamiarem kupna?

#37 Guest_glinnik

Guest_glinnik
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 13:41

Warto zastanowić się nad dzielnicami które nie są modne. Jak ktoś wspomniał - Wawer, tam zdaje się Avalon Development buduje segmenty. Standard dobry, ceny niskie i dojazd też dobry

#38 Guest_irek

Guest_irek
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2012 - 17:33

rzeczywiście Avalon Development buduje bardzo fajne osiedle na poprawnej i w cenach już od 4300zł/m2. Choć I etap inwestycji zakończyli a domy sprzedały się jak ciepłe bułeczki, ale na jest jeszcze 2 etap no i można na 1 wszystko dotknąc i zobaczyć ;)

#39 Guest_olka

Guest_olka
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2012 - 22:34

Chyba wybrałabym zdecydowanie ta nowa inwestycje Shiraz Trio na Bielanach. Od zawsze chciałam mieszkac w tej dzielnicy-wszedzie blisko i spokojnie.

#40 Guest_Kingulec

Guest_Kingulec
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2012 - 22:26

mieszkania na którym osiedlu poza Osiedlem Lazurowa łapie się jeszcze na Rodzinę na swoim?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych