Skocz do zawartości

Zdjęcie

Warszawa: Gdzie po tanie mieszkanie?

128 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102427 postów

Napisano 06 maj 2011 - 16:25

Komentarz do artykułu: Warszawa: Gdzie po tanie mieszkanie?

#2 Guest_tomeczek34

Guest_tomeczek34
  • Goście

Napisano 06 maj 2011 - 16:25

Oglądałem niedawno mieszkanko PBM Development na osiedlu Lazurowa, bo wynajmuję kawalerkę na Bemowie, ale czas przejść na „swoje” Wpadło mi w oko mieszkanie dwupokojowe, ma fajny duży balkon i dobry rozkład. Byłem też w Bemowo Living House przy Powstańców Śląskich, ale budynek wygląda jak peerelowski klocek. Poradźcie gdzie jeszcze szukać nowych mieszkań na Bemowie?

#3 Guest_guzikowiec

Guest_guzikowiec
  • Goście

Napisano 19 maj 2011 - 14:10

Powiem Ci, że Osiedle Lazurowa rzeczywiście wypada dużo lepiej przy innych inwestycjach, bo bardzo dobrze wyglądają te mieszkania, ładnie mają zagospodarowane patio i okolica jest spokojna, zielona. Moja znajoma tam mieszka i mówi, że sąsiedzi to zazwyczaj młodzi ludzie. Za mieszkanie dała ok 6200 za metr. Sam się właśnie zastanawiam nad mieszkaniem na Bemowie i już się umówiłem tam na oglądanie takiego jednego 3-pokojowego.

#4 Guest_EFA

Guest_EFA
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 11:55

Ja znalazłam idealne mieszkanko na Woli, co prawda dopiero się buduje ale już byłam na rozmowie z deweloperem i mam nadzieje, że wszystko pójdzie dobrze. Osiedle jest bardzo duże, przy ul Sokołowskiej. Niedaleko będzie nowa linia metra, także później pewnie ceny mieszkań porządnie pójdą w górę.

#5 Guest_Laura

Guest_Laura
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 18:37

Mówisz o tym nowym osiedlu Ganta? Słyszałam że tam jakaś promocja teraz fajna jest?

#6 Guest_EFA

Guest_EFA
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 10:20

Mówisz chyba o tym wykończeniu pod klucz? Chodzi o to, że wykańczają mieszkania za 199zł za m2, to się całkiem opłaca bo zawsze łazienka i kuchnia wychodzi najdrożej a tu wyjdzie dość tanio.

#7 Guest_Laura

Guest_Laura
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 12:05

No tak, ale ciekawe jak z materiałami, czy jest jakiś wybór, czy można tylko to co oni.

#8 Guest_EFA

Guest_EFA
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 11:29

Chyba mam dla Ciebie złą wiadomość, bo jak szukałam tego katalogu z materiałami to okazało się, że już tej promocji nie mają. Ale pewnie zaraz pojawi się jakaś nowa, może korzystniejsza :)

#9 Guest_Laura

Guest_Laura
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 14:52

Tak masz rację promocja trwała do lipca więc teraz nic tylko czekać na jakąś nową, oni co jakiś czas robią fajną promocję więc spoko, może będzie jeszcze lepsza:)

#10 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 16:55

na Bemowie (górczewska kolo tesco) tam sa ciekawe, nowe osiedla. Warto sie rozejrzec w tej okolicy.

#11 Guest_Barto

Guest_Barto
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2011 - 10:58

Mówisz o tym nowym osiedlu Ganta? Słyszałam że tam jakaś promocja teraz fajna jest?

Hej, czy ktoś wie coś więcej o tej promocji na os. Ganta? Bo ja z kolei znalazłem na Bemowie (Lazurowa). Tam 3 pokojowe mieszkanie (70m2) jest teraz po 5500zl/m2 - oferta jest ok ale Wola też mnie interesuje.

#12 Guest_Laura

Guest_Laura
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2011 - 15:03

Tak jak napisałam obecnie nie ma promocji, ale pewnie lada dzień się zjawi. U nich masz o tyle dobrze, że jest rezerwacja bez ryzyka, więc jak ci się jakieś podoba to rezerwuj, ja bym jednak trochę się wstrzymała i wyczekała na dobry moment.

#13 Guest_EFA

Guest_EFA
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2011 - 12:54

Szukałam tej lazurowej ale nie znalazłam nigdzie mieszkania za tyle, wszędzie albo ponad 7tys albo nawet ponad 10tys. Z rezerwacją faktycznie nie ma co się wstrzymywać, żeby upatrzone mieszkanko zaraz nie zniknęło :)

#14 Guest_Laura

Guest_Laura
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2011 - 16:55

Dokładnie to jest fajne że nic nie musisz płacić i w razie czego zwracają ci opłatę rezerwacyjną.

#15 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 12:15

A ile wynosi taka opłata rezerwacyjna u nich??

#16 Guest_Laura

Guest_Laura
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 15:38

Tego nie wiem na stronie też aktualnie nic nie ma. Sądzę, że musisz dzwonić i pytać.

#17 Guest_Mcmacs

Guest_Mcmacs
  • Goście

Napisano 01 październik 2011 - 15:00

Witam, wie ktoś może gdzie mogę znaleźć mieszkania w "Singiel na swoim" ? Interesuje mnie Wola lub Bemowo. Obecnie ceny mieszkań w tych okolicach są dość wysokie.

#18 Guest_wtorek

Guest_wtorek
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 12:28

hehe a to jest taki program? :)

#19 Guest_Małgorzata48

Guest_Małgorzata48
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 14:49

Jeżeli chodzi o singla na swoim - to nie jest osobny program, a część "Rodziny na Swoim", która po ostatnich zmianach w ustawie objela tez osoby samotne.

#20 Guest_Barsa

Guest_Barsa
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 14:56

Jakieś mieszkania na pewno zostały jeszcze w inwestycji Wilno dewelopera Dom Developemnt. Ale to Targowek. Tylko po nowych limitach rodziny na swoim te oferty mogą już być nieaktualne. Na Bemowie jest Akropol, również oferty Dom Development.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych