Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krok po kroku: jak sprzedać nieruchomość bez pośrednika?

74 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 21:30

Chciałbym sprzedać nieruchomość jest to działające Gospodarstwi agroturystyczne czy ktoś ma pomysł od czego zacząć. Zastanawiałem sie nad kimś takim jak doradca który nie reprezentuje jednej agencji nieruchomosci lecz prowadzi cała sprzedarzy na wielu płaszczyznach taki handlowiec od nieruchomosci ktoś coś w tym temacie bede wdzięczny za podpowiedzi Dołączona grafika

a gdzie ta działka? będzie łatwiej pomóc Dołączona grafika

#22 Guest_margoto

Guest_margoto
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 11:30

Pracy w nieruchomościach jest całe mnóstwo, tylko umiejętności, zobaczcie - http://www.jartom.com/handlowiec A akurat w tej branży faktycznie bardzo opłaca się pracować, na pojedynczej transakcji wyciąga się dobre pieniądze, no ale właśnie - najpierw doświadczenie. 

#23 Guest_Hania

Guest_Hania
  • Goście

Napisano 23 marzec 2014 - 23:11

a mi się wydaje, że ludzie teraz częściej korzystają z dobrodziejstw internetu i najpierw próbują działać na własną rękę, dopiero później ewentualnie idą do pośrednika. takie strony jak prywatnaoferta.pl bardzo ułatwiają życie i są o wiele tańszym rozwiązaniem przy sprzedaży nieruchomości niż usługi biura

#24 Guest_bob

Guest_bob
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 17:08

dodaj ogłoszenie o sprzedaży do różnych serwisów z ogłoszeniami - mogą to być takie ogólnokrajowe serwisy np. gumtree.pl albo lokalne np. czestochowiak.pl (nie wiem gdzie mieszkasz, więc podaję po prostu jako przykład), poza tym możesz też spróbować z biurem nieruchomości, obecnie jest trudno sprzedać dom/mieszkanie, bo nie ma już kredytów bez wkładu własnego, co blokuje możliwości niektórym kupującym, czytałem też, że średnio w Polsce nieruchomość sprzedaje się około roku

#25 Guest_Sylwya

Guest_Sylwya
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2014 - 08:53

Z pośrednika można zrezygnować, ale warto w to miejsce wykorzystać pomoc home stagera - ja po takiej współpracy z p. Lidią Olszewska sprzedałam mieszkanie w 3 tygodnie i byłam zaskoczona prezentacją mojego mieszkania.Niby małe coś, a pomogło.

#26 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 19:29

Pomóc może też dekorator - home stager - nam pomogła Pani Ida z Krakowa. Świeżym okiem spojrzała na mieszkanie i podrasowała je niewielkim kosztem. Kupcy wzięli wszystko , włącznie z odmalowaną przez nią starą komodą...

#27 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 14:10

Trafiłam ostatnio na nową stronę dombezagenta.pl. Widziałam, że są tam publikowane tylko bezpośrednie ogłoszenia i do tego można skorzystać z usług za które agent życzy sobie kilka tysięcy. Ja sprzedałam mieszkanie samodzielnie i zaoszczędziłam na płaceniu komuś do kieszeni

#28 Guest_toruviel

Guest_toruviel
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 14:42

Raz odpowiednia cena, a dwa dobre ogłoszenia. Warto skorzystać choćby z portali jak prywatnaoferta które rozsyłają nasze ogłoszenia na portale ogłoszeniowe przez co docieramy do tysięcy potencjalnych klientów

#29 Milla

Milla

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 styczeń 2015 - 11:06

Jesli posiadamy wysłużony dom, mieszkanie czy lokal usługowy, to z pewnością skuteczna i zadowlająca sprzedaż będzie wymagała od nas trochę zaangażowania. Generalne wysprzątanie, wyrzucenie niepotrzebnych bibelotów, aby na prezentowanych zdjęciach nie było efektu zagracenia przestrzeni czy szafek. Następnie te najbardziej zaniedbane ściany warto odmalować koszt farby nie jest drogi, więć spokojnie można w to zainwestować, aby potem nie musieć koniecznie spuszczać z ceny przez właśnie brzydkie ściany. Odświeżyć fugi w łazience bądź je odmalować również niski koszt produktu. Meble które ewidentnie proszą się o emeryturę - wywalić, zdecydowanie lepiej będzie wyglądać pusta przestrzeń niż zagracona ściana z meblościanką z naderwanymi drzwiczkami ;). Po tak przygotowanym domu na sprzedaż, można przystąpić do zrobienia zdjęć i wystwienia ich np na: http://domibiznes.pl/ Jestem tego żywym przykładem, że niskimi kosztami pieniędzy i ogromną ilością zapału można samodzielnie dobrze sprzedać swoją nieruchomość :)

#30 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2015 - 18:10

Ze swojego doświadczenia wiem, że niesamowicie istotne jest właściwe podejście do sprzedawanej nieruchomości. Niestety większość z nas nie sprzedaje mieszkania czy domu co kilka lat i z tego względu brakuje nam doświadczenia w sprzedaży. Dlatego po kilku miesiącach bezowocnego ogłaszania się zaczyna słabnąć nasz zapał co przekłada się na coraz mniejsze zainteresowanie ofertą. Dlatego uważam, że warto przynajmniej przemyśleć rozwiązania na jakie można natrafić na DOMsello.pl Najlepsze jest to, że dostarczając Ci niemalże wszystkie usługi biura nieruchomości a Ty niczym nie ryzykujesz. Liczą się właściwe narzędzia, wiedza i determinacja w sprzedaży zorientowana na sukces !

#31 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 13 maj 2015 - 07:45

mieszkanie można sprzedać samodzielnie wystarczy je dobrze zareklamować tak żeby ogłoszenie o sprzedaży  figurowało w wielu miejscach jedocześnie, ja skorzystałam z portalu prywatnaoferta.pl i moje ogłoszenie trafiło na 100 innych serwisów, mieszkanie szybko udało się sprzedać

#32 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 10:38

Wystarczy się przyłożyć i się sprzeda.

#33 Guest_polpol

Guest_polpol
  • Goście

Napisano 20 maj 2015 - 11:13

ważne jest aby ogłoszenie znalazło się w wielu miejscach tzn na wielu serwisach ogłoszeniowych jak nie masz czasu żeby się tym zajmować dodaj ogłoszenie na prywatnaoferta.pl a znajdzie się ono na 100 innych serwisach proste .

#34 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2015 - 20:26

korzystałem z portalu prywatnaoferta.pl dzięki ich pomocy szybko udało mi się znaleźć klienta polecam

#35 Guest_agata

Guest_agata
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2015 - 16:47

dając ogłoszenie na portalu prywatnaoferta.pl trafia ono na 100 innych serwisów ogłoszeniowych tym samym więcej osób je obejrzy i łatwiej znajduje się klient

#36 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2015 - 20:48

Ja polecam www.reklamujdom.pl na terenie Krakowa świetna pomoc kompleksowa obsługa. Sprzedaż bez pośredników też jest możliwa, i nie płacimy szalonych prowizji. Polecam.

#37 Guest_Włodzimierz

Guest_Włodzimierz
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2015 - 23:36

Ja też zastanawiałem się jak sprzedać mieszkanie bez pośredników na szczęście skontaktowało się ze mną Reklamuj Dom, przygotowali profesjonalne ogłoszenie wraz ze zdjęciami i udało się po 3 miesiącach sprzedać. Można było pewnie szybciej ale nie chciałem oddawać za darmo :)

#38 Guest_Lubaszekk

Guest_Lubaszekk
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2015 - 08:22

Ja jestem po tej drugiej stronie, szukałem mieszkania w Lublinie i udało się w końcu coś fajnego wybrać a ogłoszenie wisiało tutaj www.ofertus.pl/ zatem wiele miejsc trzeba przeglądać aby znaleść trafną ofertę.

#39 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 16:11

korzystałam z serwisu prywatnaoferta.pl i polecam ogłoszenie pojawia się w wielu miejscach co powoduje że szybciej można sprzedać daną nieruchomość

#40 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 05 listopad 2015 - 17:08

Ważną kwestią jest dobre zaprezentowanie nieruchomości. W ostatnim czasie bardzo pomocne staje się skorzystanie z usług filmowania dronem i fotografii z lotu ptaka. Zdjęcia z wysokiej perspektywy pozwalają pokazać posiadłość i okolicę w bardzo ciekawy sposób. Polecam spróbować efekty są powalające. Wcześniej nie wiedziałem, że mój dom z działką można uchwycić pod takim kątem. Ja korzystałem z usług z videodronem.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych