Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Z jaką agencją nieruchomości warto współpracować?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 27 kwiecień 2012 - 09:36

Komentarz do artykułu: Z jaką agencją nieruchomości warto współpracować?

#2 Guest_bloom

Guest_bloom
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 09:36

Wiadomo ze zalezy nam na jak najlepszej agencji, której bedziemy mogli zaufac, wiec warto rzeczywiscie przyjrzec sie blizej kilku i zasiegnąc porad znajomych.

#3 Guest_monia

Guest_monia
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 00:30

ja kupowałam bezpośrednio z oferty znalezionej w Internecie i przynajmniej zaoszczędziłam kupe kasy

#4 Guest_Delta

Guest_Delta
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 11:22

W swoim życiu przewinąłem się przez sporą liczbę agencji nieruchomości. Niektóre były dobre, inne przeciętne, a na jeszcze inne wolałbym spuścić zasłonę milczenia. Zupełnie jak z ludźmi. Obecnie ostała się raptem jedna firma z którą mam kontakt, a jest to http://www.ober-haus.pl/. I cóż na razie mnie nie zawiedli, że tak to ujmę.

#5 Guest_Fedas

Guest_Fedas
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 11:27

Agencja nieruchomości o której tutaj wspomniałeś? Czy ona działa tylko w jednym mieście to znaczy w Warszawie, czy też w innych jak Poznań i Kraków?

#6 Guest_adrian

Guest_adrian
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 13:10

biura nieruchomości oferują usługi na różnym poziomie, mnie się udało znaleźć dobre biuro - http://www.lichman-nieruchomosci.com/ z nim szybko znalazłem atrakcyjną ofertę domu

#7 Guest_Kiszak

Guest_Kiszak
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 11:09

Ja ostatnio sprzedawałem mieszkanie w okolicach Okęcia. Nie miałem czasu zajmować się sprzedażą, bo byłem za granicą z całą rodziną. Trochę w ciemno wybraliśmy firmę e-development.pl i to był strzał w 10! Wcześniej współpracowaliśmy z innymi agencjami, które wynajmowały nasze mieszkanie i to doprowadziło nas na jakiś czas do ruiny finansowej. W E-development naszą sprawą zajęto się od razu, także skutki były widoczne od razu. Mieszkanie sprzedaliśmy po miesiącu za kwotę, która nas satysfakcjonowała.

#8 Guest_Komodor

Guest_Komodor
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 11:51

Dla mnie podstawowym czynnikiem, gdy szukam czegokolwiek są opinie znajomych, ewentualnie opinie na forach. Tak też znalazłem biuro nieruchomości, z którym współpracowałem, E-development. Sprzedali w błyskawicznym tempie moje mieszkanie w Warszawie, a zależało mi na czasie. Jestem bardzo zadowolony.

#9 Guest_Rikitiki

Guest_Rikitiki
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2015 - 12:01

Z jaką? Z poleconą przez znajomych! Jasna sprawa jak dla mnie. Ja właśnie szukam dobrej agencji w Warszawie, a dwie opinie poniżej pokrywają się z moją listą - e-development. Mam nadzieję, że mnie również nie zawiodą.

#10 Guest_polo

Guest_polo
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2015 - 11:55

Zajrzyj sobie na stronę piaseczno.sadurscy.pl/dom/sprzeda%C5%BC. To jest baza z ofertami domów jednorodzinnych, segmentów oraz bliźniaków w Piasecznie Agencji Bracia Sadurscy. Firma jest dość znana, więc w pełni bezpieczne są wszystkie transakcje. Z punktu widzenia kupującego, polecam.

#11 Choska

Choska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 21:29

Proponuję Biuro Nieruchomości Noble Apartments http://www.noble-apartments.pl/ z Warszawy. Bardzo sympatyczne biuro a co najważniejsze skuteczne. Bardzo fajne podejście do klienta.

#12 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 21:57

Ja sprzedałem mieszkanie we Wrocławiu z agencją SDP Nieruchomości. Przekonało mnie to, że są już długo na rynku, posiadają znaczną część ofert z wrocławskiego rynku nieruchomości. Po rozmowie i sprawdzeniu, na jakich warunkach opiera się współpraca, nie miałem już wątpliwości. I nie pomyliłem się. Dzięki agentowi pojawiłem się tylko na spotkaniu dotyczącym podpisania umowy sprzedaży. Miałem to z głowy szybko i bezboleśnie. Doświadczenie agencji jest bardzo ważne.

#13 Guest_Emilowy

Guest_Emilowy
  • Goście

Napisano 04 marzec 2020 - 23:08

Zależ kto czego potrzebuje, ja akurat korzystałem z usług pośrednika Góralczyk Nieruchomości, ostatecznie sprzedali piękne mieszkanko dwupokojowe w Ostrołęce, i myślę teraz – z perspektywy czasu – że to była dobra decyzja.

#14 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1267 postów

Napisano 10 marzec 2020 - 10:07

Z pewnością trzeba takie agencje sprawdzać, bo jak wiadomo, bywa z nimi różnie.

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 marzec 2021 - 10:31

polecam twoje-m.pl

#16 AgataNowa

AgataNowa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 11 kwiecień 2021 - 19:36

Tak naprawdę to wiele zależy od pracowników agencji, a nie samej agencji. Jeżeli są doświadczeni, zaangażowani - chce im się robić, to efekty są. A jak w drugą stronę, to efektów brak. 

W Beskidach miałam okazję współpracować z kilkoma biurami, ale tylko jedno moim zdaniem zasłużyło na wyróżnienie. I to to, które działa na rynku od blisko 30 lat., czyli jednym słowem - stare metody działają. Poczytajcie sobie na jego temat: https://www.agencjan...moscizywiec.pl/ jeżeli potrzebujecie skorzystać z kogoś polecanego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy