Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak działają pośrednicy nieruchomości

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102679 postów

Napisano 05 październik 2010 - 12:45

Komentarz do artykułu: Jak działają pośrednicy nieruchomości

#2 Guest_Bartosz A.

Guest_Bartosz A.
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 12:45

Droga Pani, artykuł jest nierzetelny, aż żal patrzeć na jego skąpą treść i brak jakiegokolwiek obiektywizmu oraz negatywne nastawienie.Do Pani wiadomości. Pośrednik jest osobą która ma pracować na rzecz klienta, a należy do niego stwarzanie warunków do zawarcia umowy kupna - sprzedaży nieruchomości, ma kojarzyć klientów.Natomiast jeżeli do umowy nie dojdzie, to i tak należy mu się prowizja. Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami. Nie podała Pani żadnych podstaw prawnych działalności pośredników. Nie ma przykładów na poparcie nieuczciwości pośredników. To pustosłowie przykre do opisania. Zanim zaczniemy doradzać innym, wypada abyśmy sami zorientowali się w temacie i starali się nie oczerniać całego środowiska. Proponuję aby podała Pani swoją profesję, łatwiej będzie nam ocenić kompetencję do tego typu dziennikarstwa. Być obiektywnym to jednak sztuka. Polecam na przyszłość droga Pani jej stosowanie i więcej rzetelności.

#3 Guest_Bartosz A.

Guest_Bartosz A.
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 12:46

Jestem do dyspozycji w kwestii moich danych osobowych profesji oraz dalszej dyskusji o Pani poziomie jako dziennikarza doradcy in spe.

#4 Guest_Winston

Guest_Winston
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 14:28

Co nie zmienia faktu, że istnieją nieuczciwi pośrednicy nieruchomości.

#5 Guest_Diana

Guest_Diana
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 19:49

Grunt to trafić na dobrego pośrednika, takiego z powołania, który się angażuje w swoją pracę i zna na rynku nieruchomości. Mieliśmy do czynienia z kilkoma biurami nieruchomości i tylko z jednego byliśmy zadowoleni - ABC DOM w Krakowie, szybko sprzedali nam mieszkanie i faktycznie znali się na rzeczy. Nie wszyscy to naciągacze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych