Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kantor internetowy – Poradnik użytkownika

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102148 postów

Napisano 27 lipiec 2013 - 00:16

Komentarz do artykułu: Kantor internetowy – Poradnik użytkownika

#2 Guest_weronika

Guest_weronika
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2013 - 00:16

KantorInternetowy to e-kantor, z którego korzystam zdecydowanie najczęściej. W zestawieniu kantorów online strefawalut.pl widać, że ma jedne z korzystniejszych kursów i niezły spread 

#3 Guest_Claybrook29

Guest_Claybrook29
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 11:23

Faktycznie coraz więcej osób korzysta z e-kantorów. Bardzo często spotykam się z opinią, że jest to bardzo wygodne i opłacalne.

#4 Guest_Mat

Guest_Mat
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2013 - 12:33

w monero.pl są dobre kursy i bezpłatne przelewy

#5 Guest_lubik

Guest_lubik
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 18:11

za to strefawalut to największy spamer w sieci

#6 Guest_a.loizz

Guest_a.loizz
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2017 - 20:41

Moim sposobem na zweryfikowanie wiarygodności e-kantoru jest głównie rozmowa z jego pracownikiem. Zanim np. zacząłem współpracę z Amronet, zadzwoniłem i o wszystko wypytałem (mimo informacji na stronie). Pracownik biura przekonał mnie rzetelnymi informacjami, pokrywającymi się z tymi, które czytałem wcześniej. W praktyce wszystko gra- wymieniam tam już prawie rok.

#7 Guest_gerkelekt

Guest_gerkelekt
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 20:18

W związku z tym, że wiem już trochę o wymianie walut online z doswiadczenia, polecam sprawdzać i kursy i ewentualne koszty związane z przewalutowaniem, korzystnie to wygląda np. w Pluskantor.pl.

#8 Guest_Tarii

Guest_Tarii
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 21:53

Też biorę pod uwagę Pluskantor.pl w najbliższym czasie, dowiadywałem się telefonicznie, że obsługują firmy na dobrych warunkach, są FV, jest opcja błyskawicznego przewalutowania.

#9 Guest_Emil

Guest_Emil
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2017 - 17:15

Wymieniam najczęściej przez platformę Gieldawalut.com. To działa niemal tak samo jak e-kantor, tyle że mogę samodzielnie wyjść z propozycją kursu aby przewalutować jeszcze taniej.

#10 Guest_Natalia M

Guest_Natalia M
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 22:18

Korzystałam z Pluskantora. Transakcje były różne, mniejsze i większe. Wszystkie Pluskantor.pl sfinalizował niezwłocznie. Nadmienię, że bez prowizji po atrakcyjnym kursie.

#11 Guest_Primo

Guest_Primo
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 23:03

Na pewno warto przetestować różne kantory online i wybrać sobie ten z którym najlepiej się nam współpracuje. Mnie osobiście Amronet przekonał już lata temu, oferta się nie pogorszyła-nadążają za konkurencją,a mam zaufanie także głównie tutaj kupuję walutę.

#12 Guest_weronika

Guest_weronika
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 20:33

Ja natomiast postanowiłam spróbować wymiany na platformach. Jak na razie najlepiej z nich wypadła Gieldawalut.com. Jest technicznie dobrze dopracowana, łatwo się poruszam po panelu i nigdy nie było opóźnień w przelewach.

#13 Guest_szafarska

Guest_szafarska
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 11:24

Wymieniam w takich e-kantorach, które szybko realizują i przewalutowanie i przelew. Często jest to Pluskantor.pl, nigdy nie było ze strony tego kantoru opóźnień czy też usterek technicznych platformy. Nawet w niestandardowych godzinach.

#14 Guest_Sanhydro

Guest_Sanhydro
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 21:03

Zaufanie do marki i funkcjonalność platformy najbardziej się dla mnie liczą. Bo kursy to każdy e-kantor ma lepsze niż stacjonarki.  Kilka lat temu zacząłem korzystać z Amronet, więc i zostaję przy tym kantorze jako, że nie zawiódł ani razu.

#15 Guest_sąsiad

Guest_sąsiad
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2017 - 21:56

Ostatnio zainteresowałem się nowymi kantorami w sieci. Nawet założyłem konta w kilku aby wybrać któryś do dłuższej współpracy. Jak na razie najbardziej skłaniam się ku platformie Gieldawalut.com- klarowne informacje oraz wysoka użyteczność, można korzystać nawet na urządzeniach mobilnych

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych