Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak oszczędzać na zakupach?

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102839 postów

Napisano 03 styczeń 2014 - 13:04

Komentarz do artykułu: Jak oszczędzać na zakupach?

#2 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 13:04

Warto też na zakupach szukać zamienników. np. czytałem ostatnio na serwisie czas na finanse w poradniach ABC domowych finansów, jak babeczka była na zakupach i miała do wyboru kilka proszków do pieczenia. w sumie produkt ten sam, tylko producenci inni. i okazało się, ze nie ma sensu przepłacać, skoro skład jest wszędzie ten sam. tak samo, radziła, żeby chodzić na zakupy samemu, a szczególnie bez dzieci. Takie i inne rady są m.in. tu http://www.czasnafin...l/budzet-domowy

#3 Guest_Buli

Guest_Buli
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 22:56

Ja oszczędzam tak, że kupuję w Polo markecie. Jest taniej niż na mniejszych osiedlowych no i promocje są częściej. To taki mój sposób. Teraz czekam na promocje świąteczne.

#4 Guest_Kamillo

Guest_Kamillo
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 01:31

Coś w tym jest bo w dyskontach jest taniej. Ja uważam że wielkiej różnicy jakościowej nie ma w porównaniu do drogich sklepów ale cena jest faktycznie lepsza. Też kupuję w Polo i sobie cenię.

#5 Guest_Kramer

Guest_Kramer
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2014 - 06:43

Za Waszą radą zrobiłem świąteczne zakupy w Polo i powiem, że faktycznie nieźle. Tania kiełbasa a dobra, podobnie ze słodyczami. Ogólnie chyba się przerzucę. 

#6 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 19:29

Ja polecam robienie zakupów w internecie na Familo.com. Szczególnie tych codziennych. Można sporo oszczędzić i otrzymać bonusów. Zdarza się płacić tylko 10% ceny.
Jakieś pytania? mt.familo@gmail.com - odpowiem na wszystkie i prześlę link referencyjny ponieważ nie można zalogować się z zewnątrz.

#7 Guest_Weronika

Guest_Weronika
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 10:38

Tak naprawdę najwięcej pieniędzy wydaję online ;) Stacjonarnie kupuję jedynie spożywcze sprawy, na które mało wydaję. Mi pomaga darmowe monitorowanie cen ze spyllo.pl. Dostaję informację o tym, jak cena się zmienia i wtedy kupuję, znacznie taniej niż w cenie standardowej. Można zatem sporo zaoszczędzić.

#8 Guest_marco

Guest_marco
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 14:45

Fajny artykuł. Najlepiej kupować przez internet. Na takich portalach jak e-candy.pl masz dziesiątki różnych sklepów internetowych na ktorych mozesz kupować porównywać ceny z bonami żniżkowymi i do tego masz komunikator by wymieniać się promocjami i doswiadczeniami odnosnie sklepu ze znajomymi i innymi użytkownikami portalu.

#9 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 00:09

Fajny artykuł. Najlepiej kupować przez internet. Na takich portalach jak e-candy.pl masz dziesiątki różnych sklepów internetowych na ktorych mozesz kupować porównywać ceny z bonami żniżkowymi i do tego masz komunikator by wymieniać się promocjami i doswiadczeniami odnosnie sklepu ze znajomymi i innymi użytkownikami portalu.

Zgadzam się zakupy przez internet to bardzo dobra rzecz. Ja na przykłąd kupowałem ostatni tak meble

#10 krevio

krevio

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 22 maj 2019 - 11:44

Przede wszystkim warto wyszukiwać promocji w internecie a po drugiej czytać opinie innych klientów którzy już robili zakupy. Ja tak w przypadku https://www.automaty...aniu-spozywczym mialem poczytalem w necie o nich i o tych przetwornikach i przekonali mnie. Okazalo sie ze sa dobrej jakosci wiec zakupy sie udaly, nawet rabacik udalo sie dostac ;)

#11 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 23 maj 2019 - 15:58

Promocje promocjami, ale dobrze sobie zapisywać wydatki lub używać np. programów do nich - dzięki temu można się zorientować, na co tak naprawdę idą pieniądze.

#12 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 27 maj 2019 - 18:29

Chcąc zaoszczędzić na zakupach internetowych, warto kupować na wyprzedażach. Szukając księgarni, w której takowe są organizowane, warto zajrzeć pod ten adres: https://www.ravelo.pl/outlet- jak widać, można pod nim znaleźć ostatnie egzemplarze konkretnych pozycji.

#13 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 13:47

Udaje się wam chociaż trochę zaoszczędzić na zakupach, jakie macie sposoby? Czytałam dzisiaj o tym, że aliexpress łamie europejskie prawo https://hotmoney.pl/...ad-29-maj-2019/ nie miałam o tym pojęcia. Wydawało mi się, że można złożyć reklamację na tej stronie? Mieliście podobne sytuacje? Dopiero mam zamiar zrobić tam zakupy, ale teraz już nie wiem czy powinnam.

#14 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów

Napisano 02 październik 2019 - 14:26

Wydaje mi się, że przede wszystkim trzeba szukać aktualnych promocji, w związku z czym szczerze mogę Wam powiedzieć, że warto w tym celu zajrzeć na https://krainaoszczedzania.pl/ . Znajdziecie tam gazetki promocyjne wielu z popularnych w Polsce sklepów. Dzięki temu można przejrzeć sobie wszystko w jednym miejscu i sprawdzić, czy czasem nasze ulubione produkty nie są obecnie w lepszej cenie niż zwykle ;) 

#15 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 695 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 10:50

Oszczędzać można na wiele sposobów pod warunkiem, że umie się odpowiednio zarządzać i planować wydatki. Nie chodzi przecież tylko o to, żeby sobie odejmować od ust, ale wiedzieć, na czym można zaoszczędzić i wydać mniej pieniędzy. Można o tym przeczytać tutaj link i dowiedzieć się, w jaki sposób planować domowy budżet tak, aby na wszystko i dla wszystkich niczego nie brakowało.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych