Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak oszczędzać na zakupach?

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102582 postów

Napisano 03 styczeń 2014 - 13:04

Komentarz do artykułu: Jak oszczędzać na zakupach?

#2 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 13:04

Warto też na zakupach szukać zamienników. np. czytałem ostatnio na serwisie czas na finanse w poradniach ABC domowych finansów, jak babeczka była na zakupach i miała do wyboru kilka proszków do pieczenia. w sumie produkt ten sam, tylko producenci inni. i okazało się, ze nie ma sensu przepłacać, skoro skład jest wszędzie ten sam. tak samo, radziła, żeby chodzić na zakupy samemu, a szczególnie bez dzieci. Takie i inne rady są m.in. tu http://www.czasnafin...l/budzet-domowy

#3 Guest_Buli

Guest_Buli
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 22:56

Ja oszczędzam tak, że kupuję w Polo markecie. Jest taniej niż na mniejszych osiedlowych no i promocje są częściej. To taki mój sposób. Teraz czekam na promocje świąteczne.

#4 Guest_Kamillo

Guest_Kamillo
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 01:31

Coś w tym jest bo w dyskontach jest taniej. Ja uważam że wielkiej różnicy jakościowej nie ma w porównaniu do drogich sklepów ale cena jest faktycznie lepsza. Też kupuję w Polo i sobie cenię.

#5 Guest_Kramer

Guest_Kramer
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2014 - 06:43

Za Waszą radą zrobiłem świąteczne zakupy w Polo i powiem, że faktycznie nieźle. Tania kiełbasa a dobra, podobnie ze słodyczami. Ogólnie chyba się przerzucę. 

#6 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 19:29

Ja polecam robienie zakupów w internecie na Familo.com. Szczególnie tych codziennych. Można sporo oszczędzić i otrzymać bonusów. Zdarza się płacić tylko 10% ceny.
Jakieś pytania? mt.familo@gmail.com - odpowiem na wszystkie i prześlę link referencyjny ponieważ nie można zalogować się z zewnątrz.

#7 Guest_Weronika

Guest_Weronika
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2015 - 10:38

Tak naprawdę najwięcej pieniędzy wydaję online ;) Stacjonarnie kupuję jedynie spożywcze sprawy, na które mało wydaję. Mi pomaga darmowe monitorowanie cen ze spyllo.pl. Dostaję informację o tym, jak cena się zmienia i wtedy kupuję, znacznie taniej niż w cenie standardowej. Można zatem sporo zaoszczędzić.

#8 Guest_marco

Guest_marco
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 14:45

Fajny artykuł. Najlepiej kupować przez internet. Na takich portalach jak e-candy.pl masz dziesiątki różnych sklepów internetowych na ktorych mozesz kupować porównywać ceny z bonami żniżkowymi i do tego masz komunikator by wymieniać się promocjami i doswiadczeniami odnosnie sklepu ze znajomymi i innymi użytkownikami portalu.

#9 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 00:09

Fajny artykuł. Najlepiej kupować przez internet. Na takich portalach jak e-candy.pl masz dziesiątki różnych sklepów internetowych na ktorych mozesz kupować porównywać ceny z bonami żniżkowymi i do tego masz komunikator by wymieniać się promocjami i doswiadczeniami odnosnie sklepu ze znajomymi i innymi użytkownikami portalu.

Zgadzam się zakupy przez internet to bardzo dobra rzecz. Ja na przykłąd kupowałem ostatni tak meble

#10 krevio

krevio

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 22 maj 2019 - 11:44

Przede wszystkim warto wyszukiwać promocji w internecie a po drugiej czytać opinie innych klientów którzy już robili zakupy. Ja tak w przypadku https://www.automaty...aniu-spozywczym mialem poczytalem w necie o nich i o tych przetwornikach i przekonali mnie. Okazalo sie ze sa dobrej jakosci wiec zakupy sie udaly, nawet rabacik udalo sie dostac ;)

#11 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 23 maj 2019 - 15:58

Promocje promocjami, ale dobrze sobie zapisywać wydatki lub używać np. programów do nich - dzięki temu można się zorientować, na co tak naprawdę idą pieniądze.

#12 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 27 maj 2019 - 18:29

Chcąc zaoszczędzić na zakupach internetowych, warto kupować na wyprzedażach. Szukając księgarni, w której takowe są organizowane, warto zajrzeć pod ten adres: https://www.ravelo.pl/outlet- jak widać, można pod nim znaleźć ostatnie egzemplarze konkretnych pozycji.

#13 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 470 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 13:47

Udaje się wam chociaż trochę zaoszczędzić na zakupach, jakie macie sposoby? Czytałam dzisiaj o tym, że aliexpress łamie europejskie prawo https://hotmoney.pl/...ad-29-maj-2019/ nie miałam o tym pojęcia. Wydawało mi się, że można złożyć reklamację na tej stronie? Mieliście podobne sytuacje? Dopiero mam zamiar zrobić tam zakupy, ale teraz już nie wiem czy powinnam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych