Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kantory internetowe zyskują na popularności

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102485 postów

Napisano 24 czerwiec 2013 - 04:59

Komentarz do artykułu: Kantory internetowe zyskują na popularności

#2 Guest_wiki

Guest_wiki
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 04:59

Z e-kantorów korzystam, już od prawie roku. I bardzo sobie chwalę - szybciej, taniej, wygodniej. Jeżeli ktoś chce się trochę lepiej zorientować w temacie polecam porównywarkę strefawalut.pl, na tej stronie znaleźć można zestawienie kantorów i ich ofert oraz wyjaśnienie, jak właściwie one działają. I oczywiście opinie innych osób na ich temat

#3 Guest_dirtydancer

Guest_dirtydancer
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 20:36

Wyceniłam ostatnio nieruchomość dzięki stronie e-propertyrating.pl . Wszystko przebiegło pomyślnie, jestem zadowolona. Właśnie takie usługi ułatwiają życie.

#4 Guest_kordziu

Guest_kordziu
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2013 - 04:07

ja porównuję kantory na ich porównywarce strefawalut.pl, naprawdę polecam, wszystkie kursy walut online

#5 Guest_ulagua

Guest_ulagua
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 06:53

Ja natomiast jestem wielkim entuzjastą Amronet. Wszystko w jak najlepszym porządku, jeszcze nie miałem powodów do narzekań. No i oszczedziłem już kupę kasy.

#6 Guest_Simona

Guest_Simona
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2014 - 10:58

Amronet idzie do przodu. Ofertę ma świetną, funkcjonalność też super.

#7 Guest_homar

Guest_homar
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 20:03

Zyskuję bo są tanie i bezpieczne. Ja też już nie wyobrażam sobie żebym miał wymieniać w kantorach stacjonarnych. Mam konto na Gieldawalut i sprawdza się rewelacyjnie.

#8 Travis

Travis

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 08:04

Już kilka lat temu zyskiwały na popularności, a dzisiaj to już po prostu naturalny sposób na wymianę pieniędzy. Sam od kilku lat regularnie wymieniam w Cinkciarzu i sporo dzięki temu zaoszczędziłem. 

#9 Guest_Bielesz

Guest_Bielesz
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2018 - 13:15

Są popularne nie bez uzasadnienia:) w końcu nie trzeba chodzić do placówki z gotówką, kursy korzystniejsze. Często też z pluskantor.pl realizuję przelewy do zagranicznych odbiorców, to też mi się opłaca. Dziwi mnie tylko że jednak nadal jest sporo osób które mają co do kantorów internetowych wątpliwości. Nie bójcie się aż tak tego, czego nie znacie. Lepiej sprawdzić jak taka wymiana waluty działa.

#10 Guest_Kamarat

Guest_Kamarat
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2018 - 18:02

Jasne, że kantory online, zapewniają dużą wygodę jeśli chodzi o wymianę pieniędzy, ale mnie sama wygoda by nie zachęciła. Najważniejszy jest dobry kurs i właśnie tym mnie przekonują kantory internetowe. Teraz wymieniam na Amronet, bo poza dobrymi cenami, maja też opcję wymiany społecznościowej, na której też można ugrać całkiem fajne ceny.

#11 Guest_Irgoo

Guest_Irgoo
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 22:29

Wielu ludzi zamiast w banku to CHF czy EUR na spłatę kredytu (jak i inne potrzeby) kupuje w kantorach internetowych. Nie dziwię się, porównałem kursy w moim banku z Gieldawalut.com, niebo a ziemia dosłownie. Nawet bez opcji spolecznościowej, czyli po kursie kantoru wychodzi dużo taniej,minimum o 25 gr na jednostce waluty.

#12 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 10:54

Bo każdy kto umie liczyć, szybko policzy, że w ekantorze jest najtaniej. Na Pluskantor, gdzie wymieniam teraz pieniądze, za wymianę nie ma prowizji, a cena kursu jest zbliżona do ceny rynkowej. Jeśli do tego dodać brak konieczności wychodzenia z domu, czyli oszczędność czasu, to rachunek jest prosty.

#13 Guest_korddi

Guest_korddi
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 10:04

Wymieniam walutę rzadko. Najczęściej w okresie wakacji, przed urlopem. W tym roku kupowałem euro na Gieldawalut. Bardzo korzystną mieli ofertę jeśli chodzi o kurs, w dodatku była też promocja na prowizję dla nowych klientów. Sporo zaoszczędziłem.

#14 Guest_Cat

Guest_Cat
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 14:19

Jak wymieniasz rzadko, tylko na wakacje, to polecam Ci transakcje społecznościowe. Coś takiego dostępne jest na Cinkciarzu. Możesz na tym ugrać jeszcze lepszy kurs, bo wymieniasz się bezpośrednio z innymi użytkownikami. Jak się ma trochę czasu, to można wymienić na znacznie lepszym kursie. 

#15 Guest_Vegga

Guest_Vegga
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 21:22

Racja, dla planowanych transakcji to korzystna opcja, z tym że najlepiej korzystać z wymiany społecznościowej w takim kantorze,który ma dużą ilość klientów, np. Amronet. Wtedy pójdzie szybciej:)

#16 Travis

Travis

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 01 październik 2018 - 08:57

W Cinkciarzu akurat na liczbę klientów nie można narzekać, to jeden z najpopularniejszych kantorów online  :)

#17 Guest_Folosof

Guest_Folosof
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 20:13

Muszę przyznać  że ta nazwa kantoru przyciąga:) Natomiast ostatnio najwięcej przewalutowań realizuję przez pluskantor.pl. Nie wiem ilu ma klientów, bo nie oferuje społecznościowej wymiany walut, ale warunki korzystne jak najbardziej. I finansowo i pod względem jakości samej usługi.

#18 Guest_kimon

Guest_kimon
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 21:34

Dla klientów liczy się cena-wiadomo. Jednak nie tylko, bo coraz większą wagę przywiązują do bezpieczeństwa przewalutowań oraz tego na ile kantor internetowy jest praktyczny w użytkowaniu, Sam też myślę, że usługa powinna być kompletna - wszystkie powyższe warunki spełnione. Uważam, że gieldawalut.com daje radę, sami zresztą sprawdźcie. Ja korzystam ok pół roku i naprawdę na nic nie miałem powodu narzekać.

#19 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 782 postów

Napisano 10 październik 2018 - 06:42

Widać, dla wielu osób jest to po prostu duże ułatwienie.

#20 Guest_maurycz

Guest_maurycz
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 22:55

Trudno byłoby uznać inaczej. Lepiej przecież mieć kantor pod ręką dosłownie niż specjalnie po to aby wymienić walutę spieszyć się do stacjonarnego. Teraz kiedy są wersje na telefon- gieldawalut.com już dosyć długo oferuje taką opcję, praktycznie w każdej chwili można przewalutować środki, nawet podczas podróży. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych