Skocz do zawartości

Zdjęcie

Samosprzątający odkurzacz

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102384 postów

Napisano 30 styczeń 2014 - 15:06

Komentarz do artykułu: Samosprzątający odkurzacz

#2 Guest_Robomaniak

Guest_Robomaniak
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 15:06

Samosprzątający odkurzacz to robot. A te, najlepsze są od specjalisty w tej dziedzinie - firmy iRobot. Amerykanie znają się na tym, robią też roboty militarne i taktyczne ...

#3 Guest_Krzychoo

Guest_Krzychoo
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 17:06

No roomba niewiele ma wspólnego z PackBotem, ale w sprzątaniu daje radę :)

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 marzec 2014 - 15:53

Moja kobieta mnie namówiła i jesteśmy zadowoleni z zakupu. Duża oszczędność czasu i codzinne ogarniete mieszkanie

#5 Guest_Jac(e)k

Guest_Jac(e)k
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2014 - 15:25

Ja mam już trzecią Roombę i z każdej byłem/jestem zadowolony. Pierwsza kupiłem w Stanach. Trochę jak z samochodami - jak już kupisz irobo to nie chcesz innego. Mam też scobe do mycia. Odnośnei Roomby to trzeba przyznać, że każda kolejna seria jest w czymś lepsza.

#6 Guest_Dino

Guest_Dino
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2014 - 10:59

To ja mam dopiero pierwszą i póki jestem bardzo zadowolony. Teraz mocno zastanawiam się na myjącym. Ma ktoś coś takiego?

#7 Guest_olek

Guest_olek
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2014 - 11:07

Dobre produkty, mam dwa w domu od dłuższego czasu i sprawdzają się nie sprawiając problemu

#8 Guest_arek71

Guest_arek71
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 09:39

jeżeli o iroboty chodzi, to będzie stanowisko na pikniku naukowym w sobote - jak ktoś chce bardziej zagłebić temat to ma okazję

#9 Guest_malenka

Guest_malenka
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 14:44

Ja kupiłam taki odkurzacz http://www.zamiatark...zacze-nc-7.html i jestem z niego bardzo zadowolona. Moim zdaniem to bardzo fajna sprawa. 

#10 Guest_Mario

Guest_Mario
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 12:17

roomba osiemsetka - to jest to!

#11 Guest_Mateusz85

Guest_Mateusz85
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 11:42

równie posiadam roombe 780 - polecam sprzet, oszczędność czasu i totalna wygoda. Możliwość programowania na wybrane godziny. Ja w biurze a robot ogarnia mieszkanie. Polecam osobą niezdecydowanym to naprwade działa.

#12 Guest_Harry

Guest_Harry
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2014 - 12:56

Przy psie idealna rzecz. Sama raz na 2 dni wyjedzie i posprząta sierść.

#13 Guest_Agaton

Guest_Agaton
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 11:17

Do mnie nie przemawiają tego typu odkurzacze. Wolę mieć zwykły. :) Kupiłam jakiś czas temu Boscha, którego reklamuje tygrys i jestem bardzo zadowolona z efektów. W dodatku jest energooszczędny i wydajny.

#14 Magdalena84

Magdalena84

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 listopad 2015 - 12:26

Ile kosztuje taki odkurzacz ?

#15 Guest_niemamnicku

Guest_niemamnicku
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 15:44

Ceny są od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy. Wiadomo, im droższy tym inteligentniejszy. teraz najbardziej reklamowana jest rommba 980, bo dopiero wchodzi do Polski

#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2016 - 10:51

takie odkurzacze są ok pod warunkiem, że nie ma się kabli na wierzchu. Ja posiadam na avans.pl kupowałam i jak wychodzę z domu to go załączam i chodzi, sam do stacji dokującej wraca po godzinach pracy i zaplanowanym czasie odkurzania

#17 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 24 czerwiec 2018 - 20:04

Tego samosprzątające odkurzacze mają bardzo często wiele wad. Warto o tym pamiętać i przed zakupem trochę poczytać opinii, pozwoli to uniknąć ewentualnych nieporozumień. Portal http://topowe-agd.pl/ często przeprowadza testy sprzętów elektronicznych, znajdziesz tam też sporo na temat takich odkurzaczy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych