Skocz do zawartości

Zdjęcie

Estetyczne i funkcjonalne lampy w sypialni cz. II

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102443 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 18:08

Komentarz do artykułu: Estetyczne i funkcjonalne lampy w sypialni cz. II

#2 Guest_jagoda

Guest_jagoda
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 18:08

fajny artykuł z ciekawymi wskazówkami, według mnie w sypialni najlepiej spisują się kinkiety, ja akurat postawiłam na takie czarne lampki http://salonoswietle...BLACK-7019.html ale idealnie pasują mi do wnętrza, no i nie wolno zapominać o lampkach nocnych, bo znacznie ułatwiają życie, górnego oświetlenia w ogóle nie mam, bo nie lubię

#3 Michal_P

Michal_P

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 czerwiec 2015 - 15:02

Ja do sypialni zaproponował bym lampę „pościelową” ;-) Zobaczcie lampę Luna. Lampa idealna do sypialni. Wykonana z lekko elastycznego materiału. Płachta zawieszona jest na czterech słupkach. Przypomina swym kształtem żagiel.  Zakrywa ona świetlówki (tradycyjne lub LED) dzięki czemu światło ładnie rozpływa się po suficie. Materiał można zdjąć i wyprać. Daje miłe światło (w zależności jakie zastosujemy świetlówki). Lampy można łączyć ze sobą np 2 lub 4. Występuje w dwóch kolorach – białym i ecru oraz w 4 rozmiarach od 80x105 do 140x140 cm.
https://www.2bm.pl/p...oca,p1823873554

Jeśli ta lampa nie przypadła Wam do gustu to proponuje jakąś lamę wykonaną z tkaniny abażurowej. Można wybrać wielkość i materiał - niektórzy producenci mają w ofercie nawet 50 różnych rodzajów materiałów, dzięki czemu lampa będzie dopasowana do naszego pomieszczenia.

#4 Guest_aska7363

Guest_aska7363
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 07:27

@Michal_P - hm,. nigdy nie widziałam takiej lampy :D
nie wiem czy zdecydowałabym się na jej kupno,
ale oryginalności to nie można jej odmówić :D

#5 AnnaR

AnnaR

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 07:51

Myślę, że sypialnia to pomieszczenie, w którym ogromne znaczenie ma nastrój - chcemy tam się wyciszyć i odpocząć po całym dniu pracy, dlatego dobierając odpowiednie oświetlenie trzeba brać to pod uwagę. Moim zdaniem powinniśmy zrezygnować z jasnego i silnego oświetlenia na rzecz bardziej stonowanego i spokojnego. Oprócz lampy sufitowej, wiodącą rolę powinny pełnić punktowe, dekoracyjne lampy np. lampy stołowe umieszczone na stolikach nocnych po przeciwnych stronach łóżka. Dokładnie tak jest w mojej sypialni - oprócz lampy wiszącej mam dwie lampki nocne :). Wszystkie te produkty zamawiałam przez internet, na MagiaSwiatel.pl.

#6 karol87

karol87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 04 październik 2016 - 16:18

Zastanawiamy się nad zakupem lampy stojącej do sypialni. Ciekawe modele są na stronie http://www.lampy.pl/...mpy-stojace-LED . Co myślicie o lampach ledowych? Sprawdzą się w sypialni? Ktoś testował :)

#7 Rildiog

Rildiog

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 21 luty 2017 - 10:31

Bardzo fajne są te lampy a teraz widziałem są takie balle które świeca to też jest fajnym oświetleniem chciałem sobie kupić własnie do salonu.

#8 Guest_ada

Guest_ada
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2018 - 13:57

Lampa do sypialni musi wprowadzać ciepły nastrój. Fajnie się prezentuje lampa 3 d activejet, daje przyjemnie naturalne światło i cieszy przy okazji oko

#9 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 18 maj 2018 - 06:22

Zgadzam się przed zakupem warto zwrócić również uwagę na jakość wykonania, panujące trendy oraz przystępną cenę. Nam dobór oświetlenia w całym domu zajął trochę czasu, aczkolwiek większość oświetlenia udało nam się kupić w jednym miejscu, a mianowicie sklepie https://www.kanluxforhome.pl/ stawiają przede wszystkim na wysoką jakość wykonania w rozsądnych cenach. Można znaleźć u nich wszystko co może być potrzebne w tym zakresie. Tylko trzeba poświęcić trochę czasu na poszukiwania bo wybór jest rzeczywiście duży :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy