Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kuchnia: meble kuchenne - przykładowe aranżacje

67 odpowiedzi w tym temacie

#21 miętka

miętka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 10:54

Oliwka jest super;) Ciekawe meble kuchenne ma też Forte. Zawsze kojarzyłam tego producenta z meblami do salonu, sypialni itd. a tu proszę miłe zaskoczenie;) Meble do kuchni są nowoczesne, w fajnej kolorystyce. Mi bardzo podobają sie kolekcje Feel i Focus. Obejrzeć meble możecie na stronie http://www.forte.com...je/kuchnie.html, ale kupić musicie w salonie sprzedaży. 

#22 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 22 wrzesień 2015 - 13:08

Ja ostatnio rozglądałam się za meblami kuchennymi . Remont planuję wiosną przyszłego roku ale chciałabym aby kuchnia była dopieszczona oraz nowoczesna.Najbardziej spodobały mi się meble w kolekcji Rust - konkretnie te na zdjęciu poniżej.Stanowią fajny kontrast do wszechobecnych białych kuchni ( które mi się za bardzo nie podobają).

Na stronie jest ich pełen katalog: http://rust.pl/

Co o nich sądzicie? Bo poważnie zastanawiam się czy ich nie zamówić :) 

fin12.jpg?1315305354

#23 Guest_nka

Guest_nka
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 14:38

Najlepsze są kuchnie reto no i do tej pory lubiłam biel ale powoli mam juz jej dość, bo w każdym domu biało :)

#24 Guest_ariadna

Guest_ariadna
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 20:49

Dobry projekt to dużo bo kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna, dobrze pomyślana a dopiero potem ładna. Nasza kuchnia pochodzi od Bis-Meble z Grodziska Mazowieckiego i jest dokładnie przemyślana. Wiedzieliśmy gdzie co chcemy a oni wykonali na kuchnię taką jakiej potrzebowaliśmy. Jeśli się wahacie to z mojego doświadczenia wynika, że kuchnia na wymiar jest o niebo lepsza.

#25 Guest_Tomasz44

Guest_Tomasz44
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 14:16

W salonie i w kuchni mam meble zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Solarz. Oni są z Krakowa, mają siedzibę na Wielickiej. Wysoka jakość materiałów, nie zrobili mi szafek z jakiejś najtańszej sklejki kasując przy okazji za to jak z złoto, a wiem że to jest teraz norma w przypadku firm które oferują meble na wymiar niestety. Wszystko dopasowane do przestrzeni, ani metr kwadratowy powierzchni mi się nie marnuje.

#26 Guest_AnkkaP

Guest_AnkkaP
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 15:48

My mamy kuchnię na wymiar, bo uznaliśmy, ze taka jest jednak najlepsza, najdłużej przeżyje w dobrym stanie. Wykonała ja firma Kulenty z lubelskiego. Wykonana z dbałością o szczegóły, z porządnych materiałow, to zdecydowanie kuchnia na lata a nie jakaś sklejka co po 5 latach będzie do wymiany. 

#27 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 169 postów

Napisano 23 kwiecień 2017 - 12:25

A ja uważam, że biel jest fajna. Dużo jej owszem, ale ja nie patrzę co modne i co mają inni, wiem co mi się podoba a od dawna marzyłam o bieli i taka kuchnię wreszcie mam i strasznie się z niej cieszę. Na wymiar robiła ją firma Verlani http://verlani.com/ i wyszło super, o czymś takim marzyłam.

#28 rufus

rufus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 18:21

Ja szukam pomysłu na swoją kuchnię i bardzo podoba mi się, jak jest zlew w kolorze blatu, lub bardzo do niego zbliżony. Szukałem stron, gdzie mają zlewozmywaki w różnych kolorach i znalazłam spory wybór tutaj http://sklep-promar24.pl/

#29 Guest_urtikss

Guest_urtikss
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 13:33

W kwestii mebli na wymiar to ja mam doświadczenia w sumie tylko z jedną firmą, jest to marka Kuchnie Solarz z Krakowa ( kuchniesolarz.pltu jest ich strona). Spisali się bez zarzutu. Projekt brał pod uwagę moje sugestie, wszystko perfekt domierzone i docięte, meble wpasowały się jak but na stopie, nie zostały jakieś zakamarki, czy kąty nie obstawione a takie miejsca w kuchni są totalnie nie potrzebne.

#30 Guest_zaxx

Guest_zaxx
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2017 - 13:37

U Solarza można porządne meble dostać. Na stronie kuchniesolarz.pl masz do nich kontakt. Kompleksowe podejście, czyli od pomiarów, przez projekt, po produkcję i montaż. Mają profesjonalną ekipę montującą, uporali się z kuchnią ekspresowo i co ważniejsze szafki równo stoją, nic się nie chybocze, zawiasy domykają idealnie.

#31 GTV

GTV

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 09 sierpień 2017 - 21:23

A może kuchnia w stylu angielskim? Przeszklone witrynki , jasne, kremowo-białe fronty drewnianych szafek, pełne prześwitów i ażurów... W tej stylizacji zabudowa kuchenna to ciąg wypełniony szafkami, przegródkami, szufladami i półkami. Ważny jest każdy drobiazg: okap stylizowany na angielską oprawę kominkową, emaliowany zlew i porcelanowe kurki w kształcie kwiatów. Idealnym dopełnieniem wytwornego stylu będzie uchwyt MARSALA - esencja angielskiego wyrafinowania zamknięta w magicznej formie uchwytu typu „muszelka”, który kształtem odzwierciedla tradycyjne wzornictwo rodem z Wysp Brytyjskich.

#32 Guest_asaaa

Guest_asaaa
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2017 - 14:18

Podobają mi się meble które zamawiałem z firmy Solarz z Krakowa. Wszystko się zgadza z tym co uzgadnialiśmy jeszcze podczas projektowania. Potrafią łączyć modną stylistykę z funkcjonalnością. Bo jednak jak przeglądałem oferty innych firm to poza tym, że meble fajnie dla oka wyglądały to nie sprawiały wrażenie szczególnie wygodnych i trwałych.

#33 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 792 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 11:39

Niedawno przeglądałam tutaj https://www.homebook...hnia-i-jadalniapomysły na dodatki i akcesoria do kuchni. Zachwycił mnie wkład na przyprawy do szuflady, bo to praktyczne rozwiązanie. Choć te niektóre akcesoria są już zbyt wydziwiane i jak na mój gust - niepotrzebne. Takie "zawalacze" miejsca.

#34 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 20 październik 2017 - 22:12

Naszą kuchnię wykonało  studio mebli kuchennych Merbau http://www.kuchniemerbau.pl/z Sopotu  i jesteśmy zadowoleni że na nich się zdecydowaliśmy, bo kuchnia nie tylko jest ładna, ale przede wszystkim solidnie wykonana i funkcjonalna. Jednak meble na wymiar to zupełnie inna jakośc mebli.

#35 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 711 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 21:31

Jako priorytet warto postawić na dobry zlew, aby mógł służyć przez co najmniej kilkanaście lat, najtrudniejsze jest to, że trendy mody często się zmieniają, dlatego ja postawiłbym na klasykę http://www.sklepkati...czny-kolor.html

#36 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 listopad 2017 - 10:50

Możliwości na aranżację kuchni jest cała masa. Duże znaczenie mają tu meble, które muszę być komfortowe ale i przestronne. W moim przypadku jedynym rozwiązaniem były meble na wymiar, które pasują idealnie. Robiła je dla mnie firma EM-Meble i mogę ich śmiało polecić, bo są solidni w tym co robią.

#37 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 12:58

Nam meble kuchenne wykonywała firma www.kondor.bydgoszcz.pl . Śmiało mogę polecić.  Firma KONDOR mieści się w Bydgoszczy, ale obsługują również klientów z innych miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim: Inowrocławia, Nakła, a także Świecia czy Solca Kujawskiego. Wiec jeśli komuś po drodze, to serdecznie polecam.

#38 Guest_Katrina

Guest_Katrina
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 23:01

no dokładnie... teraz pomysłów na aranżację nie brakuje. w sieci aż kipi od inspiracji. my korzystalismy przy urzadzaniu z pomocy salonu agata bo tam tez robilismy meble na wymiar. zrobili nam kuchnie modulowa. meble wypelniaja kazda wolna przestrzen. jest przestrzennie, nie ma zagracenia no i funkcjonalnie - nie obijamy sie jedno o drugie - po prostu jest na to pomysl

#39 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 10:59

W nowoczesnej kuchni nie może zabraknąć fajnych i solidnych mebli, coś jak tutaj np;  https://meble-do.pl/...-kuchenne.html, ten Rzeszowski sklep ma bardzo dobre opinie, więc warto chyba się na coś zdecydować od nich  :)

#40 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 629 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 17:00

Szukając ekskluzywnych mebli kuchennych na terenie Warszawy, warto natomiast zajrzeć do salonu Nolte przy Alejach Jerozolimskich. Nolte Kuchen cechują się wysoką jakością wykonania, ekskluzywnością. Kupując je, otrzymujemy pięcioletnią gwarancję. Są robione na indywidualne zamówienie, pod wymiar.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych