Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kuchnia: meble kuchenne - przykładowe aranżacje

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102107 postów

Napisano 15 grudzień 2013 - 12:46

Komentarz do artykułu: Kuchnia: meble kuchenne - przykładowe aranżacje

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2013 - 12:46

67 aranżacji, a mnie się podobały dwie. Porażka. A gdzie np. kuchnie bez górnych mebli? Ja tak urządziłam "otwartą" kuchnię i wygląda ciekawie - dobrze komponuje się z przyległym pokojem. Pokazana na zdjęciach kolorystyka mebli też niezbyt inspirująca.Jestem rozczarowana

#3 Guest_kordiann

Guest_kordiann
  • Goście

Napisano 02 maj 2014 - 07:35

my z żoną ze względu na małe wymiary kuchni musieliśmy zamawiać meble na wymiar, zrobiliśmy to przez stronę iform.com.pl przesyłka dotarła bardzo szybko, meble skręciłem sam i służą nam już trzeci miesiąc :)

#4 Guest_Sojka

Guest_Sojka
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 15:55

A co się dzieje w sytuacji, kiedy meble na wymiar z sieci nie będą pasowały?
Co? Odeślesz całą paczkę do sklepu? Coś mi się nie wydaje. Nie sądzisz, że zbyt duże jest ryzyko?

#5 Guest_Sojka

Guest_Sojka
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2014 - 21:01

Ale znasz jeszcze kogoś kto zamawiał u nich meble i może w 100 proc. potwierdzić, że wszystko było ok?
Chodzi głównie o dopasowanie i jakość wykonania. To co znajduję w sieci wygląda pozytywnie, ale po prostu chcę więcej ;-)

#6 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 05 wrzesień 2014 - 15:30

Np. moi sąsiedzi - poszukaj ludzi po necie - znajdziesz ich na każdym forum regionalnym.

Nie ma z tym żadnego problemu - może to nie jest ogromna moda, ale mnóstwo ludzi już tak meble zamawiało.

Skoro się opłaca, to czemu nie?

mspinfo.png

#7 Guest_Sojka

Guest_Sojka
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 20:37

Dobra, poradzę sobie samodzielnie. Szkoda tylko, że nikt z moich bliskich z tego nie korzystał.
Ogólnie jestem zdecydowanie na tak - szukamy głównie rozwiązań tanich i efektownych.
Nie sądziłam, że kiedykolwiek uda się to połączyć w przypadku mebli.

#8 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 09 wrzesień 2014 - 15:51

Jak wejdziesz na kuchnie.pl to masz tam opinie klientów - jak poczytasz to zauważysz że obiektywne. Na tym możesz bazować. Poszukaj ludzi po forach - na serwisach regionalnych jest najłatwiej znaleźć kogoś kto faktycznie tak kupował.

mspinfo.png

#9 Guest_Sojka

Guest_Sojka
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 20:16

Przecież gotowe projekty są na projektujemy.meble.pl - za darmo. Więć nawet nie trzeba nad tym siedzieć, wystarczy skorzystać z gotowca.

#10 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 14:52

Przykład gotowca macie niżej. Tam znajdziecie projekty w podobnej jakości co te za kilka stówek w firmach meblowych. Poważnie.

glowny_kuchnia.jpg

mspinfo.png

#11 Guest_Sojka

Guest_Sojka
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 20:16

Mnie się udało - ale najlepiej najpierw spróbować sobie to jakoś sensownie rozrysować.
W ten sposob złożycie porządny zestaw meblowy - jest taniej, a jakość mebli dokładnie ta sama.

#12 Guest_badalan

Guest_badalan
  • Goście

Napisano 01 październik 2014 - 15:57

Warto korzystać z gotowców. raz, że znacząca oszczędność kasy, a dwa - fajne projekty w ten sposób można znaleźć. Wszystko wysokiej jakości, profesjonalnie wyglądające - zobaczcie jakie później były efekty tych projektów.

#13 marcin511

marcin511

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 03 luty 2015 - 16:27

kuchnie na wymar, nawet bardzo nietypowy (jak w przypadku naszje kuchni) oferuje oczywiście ikea. wygląda to całkiem okej, ale wiadomo. jednak jakościowo cudów nie ma. warto wtedy połączyć takie wnętrze z czymś bardziej oryginalnym, wyszukanym i 'designerskim'. my (a konkretnie moja lepsza połówka) wybieraliśmy akcesoria tutaj http://sferawnetrz.c...ktow/akcesoria/ trzeba przyznać, że naprawdę wyglądają przyzwoicie i solidnie (tudzież są 'piękne i śliczne' :) ).

#14 RafalBig

RafalBig

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 22:41

Pytanie z innej beczki. Czy fototapety do kuchni są jeszcze modne w dzisiejszych czasach? Zastanawiam się nad motywem owoców itp. coś jak tutaj http://dekorujemysci...egory/do-kuchni. Jak myślicie?

#15 Guest_WFM KUCHNIE

Guest_WFM KUCHNIE
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 08:24

Osoby, które lubią klasykę meble drewniane w kuchni będą najlepszym rozwiązaniem. Takie meble nie tylko są praktyczne, ale cechuje je elegancja, styl oraz odzwierciedlenie własnych upodobań. WFM KUCHNIE to lider na rynku zajmujący się aranżacją wnętrz. Grupy specjalistów projektują, tworzą oraz montują Wasze wymarzone meble.  Nasz salony są rozmieszczone w całej Polsce, a na nasze produkty dajemy 5- letnią gwarancję. 
Zapraszamy, 
WFM KUCHNIE
www.wfm-kuchnie.pl

#16 Bernard34

Bernard34

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 27 marzec 2015 - 08:38

Posiadam w kuchni meble marki RUST http://www.rust.pl/ i jestem z nich bardzo zadowolony- eleganckie, a zarazem praktyczne.Wybierała je moja narzeczona i mogę powiedzieć śmiało, że ma doskonały gust, a nasi znajomi zachwycają się kuchnią.

#17 Guest_amisha

Guest_amisha
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 16:09

Ja jak robiłam remont mieszkkania to zgłosiłam się do firmy roka69, która ostatecznie robiła mi meble kuchenne. TO jest mega wygoda bo jest dokładny projekt, wszystko dobrze wymierzone, montują Ci wszystko i jeszcze jakościowo super

#18 Guest_tajemnicekuchni

Guest_tajemnicekuchni
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 09:12

Wiele informcji na temat wyposażenia kuchni znajdziecie na blogu tajemnicekuchni.pl. Jest tam wiele aranżacji, które z pewnośćią przypadną Wam do gustu. Eleganckie dodatki oraz odpowiedzi na często zadawane pytania pomogą w wyborze odpowoednich elementów wyposażenia kuchennego.

#19 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 19 maj 2015 - 10:31

My meble kuchenne zamawialiśmy w sklepie Black Red White: http://www.brw.com.pl/ - tutaj jest cały wybór. W odpowiedniej zakładce maci katalogi. Na początku nastawialiśmy sie na meble na wymiar ale stanęło na gotowych z uwagi na niższą cenę ( już sam remont kosztował nas naprawdę dużo kasy...). Meble fajnie wykonane, nowoczesne oraz z blatem ciętym na wymiar tak wiec nie widać przerw pomiędzy szafkami jak w niektórych meblach mniejszych firm.

Na stronie znajduje się wiele inspiracji mebli kuchennych tak więc możecie przejrzeć sobie nowe trendy. Najmodniejszy jest chyba Wysoki Połysk

Świetne co nie?

Kuchnia_Senso_4,mFWcwmGjaVOE6tCTiHtf.jpg

#20 ellaelle

ellaelle

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 19 maj 2015 - 12:22

Ta oliwkowa kuchnia miazga, strasznie lubie ten kolor, w połączeniu z czarnym - przepięknie. Natomiast z absolutnie powalających wnętrz, akurat jadalnia ale http://sferawnetrz.c...is-krzeslo-ice/ ta wersja z czerwonymi krzesłami i lampami !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych