Kategorie
Skocz do zawartości

Kuchnia: meble kuchenne - przykładowe aranżacje

Admin Moja Firma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

67 aranżacji, a mnie się podobały dwie. Porażka. A gdzie np. kuchnie bez górnych mebli? Ja tak urządziłam "otwartą" kuchnię i wygląda ciekawie - dobrze komponuje się z przyległym pokojem. Pokazana na zdjęciach kolorystyka mebli też niezbyt inspirująca.Jestem rozczarowana

• 4 miesiące temu...
Gość kordiann

my z żoną ze względu na małe wymiary kuchni musieliśmy zamawiać meble na wymiar, zrobiliśmy to przez stronę iform.com.pl przesyłka dotarła bardzo szybko, meble skręciłem sam i służą nam już trzeci miesiąc :)

• 4 miesiące temu...

Ale znasz jeszcze kogoś kto zamawiał u nich meble i może w 100 proc. potwierdzić, że wszystko było ok?
Chodzi głównie o dopasowanie i jakość wykonania. To co znajduję w sieci wygląda pozytywnie, ale po prostu chcę więcej ;-)

Dobra, poradzę sobie samodzielnie. Szkoda tylko, że nikt z moich bliskich z tego nie korzystał.
Ogólnie jestem zdecydowanie na tak - szukamy głównie rozwiązań tanich i efektownych.
Nie sądziłam, że kiedykolwiek uda się to połączyć w przypadku mebli.

• 2 tygodnie później...

Warto korzystać z gotowców. raz, że znacząca oszczędność kasy, a dwa - fajne projekty w ten sposób można znaleźć. Wszystko wysokiej jakości, profesjonalnie wyglądające - zobaczcie jakie później były efekty tych projektów.

• 4 miesiące temu...

kuchnie na wymar, nawet bardzo nietypowy (jak w przypadku naszje kuchni) oferuje oczywiście ikea. wygląda to całkiem okej, ale wiadomo. jednak jakościowo cudów nie ma. warto wtedy połączyć takie wnętrze z czymś bardziej oryginalnym, wyszukanym i 'designerskim'. my (a konkretnie moja lepsza połówka) wybieraliśmy akcesoria tutaj http://sferawnetrz.com.pl/kategoria-produktow/akcesoria/ trzeba przyznać, że naprawdę wyglądają przyzwoicie i solidnie (tudzież są 'piękne i śliczne' :) ).

• 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość WFM KUCHNIE
Osoby, które lubią klasykę meble drewniane w kuchni będą najlepszym rozwiązaniem. Takie meble nie tylko są praktyczne, ale cechuje je elegancja, styl oraz odzwierciedlenie własnych upodobań. WFM KUCHNIE to lider na rynku zajmujący się aranżacją wnętrz. Grupy specjalistów projektują, tworzą oraz montują Wasze wymarzone meble.  Nasz salony są rozmieszczone w całej Polsce, a na nasze produkty dajemy 5- letnią gwarancję. 

Zapraszamy, 

WFM KUCHNIE

www.wfm-kuchnie.pl

• 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja jak robiłam remont mieszkkania to zgłosiłam się do firmy roka69, która ostatecznie robiła mi meble kuchenne. TO jest mega wygoda bo jest dokładny projekt, wszystko dobrze wymierzone, montują Ci wszystko i jeszcze jakościowo super

Gość tajemnicekuchni

Wiele informcji na temat wyposażenia kuchni znajdziecie na blogu tajemnicekuchni.pl. Jest tam wiele aranżacji, które z pewnośćią przypadną Wam do gustu. Eleganckie dodatki oraz odpowiedzi na często zadawane pytania pomogą w wyborze odpowoednich elementów wyposażenia kuchennego.

My meble kuchenne zamawialiśmy w sklepie Black Red White: http://www.brw.com.pl/ - tutaj jest cały wybór. W odpowiedniej zakładce maci katalogi. Na początku nastawialiśmy sie na meble na wymiar ale stanęło na gotowych z uwagi na niższą cenę ( już sam remont kosztował nas naprawdę dużo kasy...). Meble fajnie wykonane, nowoczesne oraz z blatem ciętym na wymiar tak wiec nie widać przerw pomiędzy szafkami jak w niektórych meblach mniejszych firm.

Na stronie znajduje się wiele inspiracji mebli kuchennych tak więc możecie przejrzeć sobie nowe trendy. Najmodniejszy jest chyba Wysoki Połysk

Świetne co nie?

http://www.brw.com.pl/gfx/brw/_thumbs/pl/brwaranzacje/5494/Kuchnia_Senso_4,mFWcwmGjaVOE6tCTiHtf.jpg

• 3 miesiące temu...

Oliwka jest super;) Ciekawe meble kuchenne ma też Forte. Zawsze kojarzyłam tego producenta z meblami do salonu, sypialni itd. a tu proszę miłe zaskoczenie;) Meble do kuchni są nowoczesne, w fajnej kolorystyce. Mi bardzo podobają sie kolekcje Feel i Focus. Obejrzeć meble możecie na stronie http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/kuchnie.html, ale kupić musicie w salonie sprzedaży. 

Ja ostatnio rozglądałam się za meblami kuchennymi . Remont planuję wiosną przyszłego roku ale chciałabym aby kuchnia była dopieszczona oraz nowoczesna.Najbardziej spodobały mi się meble w kolekcji Rust - konkretnie te na zdjęciu poniżej.Stanowią fajny kontrast do wszechobecnych białych kuchni ( które mi się za bardzo nie podobają).

Na stronie jest ich pełen katalog: http://rust.pl/

Co o nich sądzicie? Bo poważnie zastanawiam się czy ich nie zamówić :) 

http://ravelia.com/system/zdjecia/70/original/fin12.jpg?1315305354

• 1 rok później...
Dobry projekt to dużo bo kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna, dobrze pomyślana a dopiero potem ładna. Nasza kuchnia pochodzi od Bis-Meble z Grodziska Mazowieckiego i jest dokładnie przemyślana. Wiedzieliśmy gdzie co chcemy a oni wykonali na kuchnię taką jakiej potrzebowaliśmy. Jeśli się wahacie to z mojego doświadczenia wynika, że kuchnia na wymiar jest o niebo lepsza.

W salonie i w kuchni mam meble zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Solarz. Oni są z Krakowa, mają siedzibę na Wielickiej. Wysoka jakość materiałów, nie zrobili mi szafek z jakiejś najtańszej sklejki kasując przy okazji za to jak z złoto, a wiem że to jest teraz norma w przypadku firm które oferują meble na wymiar niestety. Wszystko dopasowane do przestrzeni, ani metr kwadratowy powierzchni mi się nie marnuje.

Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...