Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drukarka do biura. Jaką drukarkę wybrać?

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102407 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 16:28

Komentarz do artykułu: Drukarka do biura. Jaką drukarkę wybrać?

#2 Guest_dzikość serca

Guest_dzikość serca
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 16:28

mhh trudno się nie zgodzić, równie dobry poradnik jest też tu. choć bardziej pod użycie domowe: http://www.morele.ne...c-drukarke/361/

#3 Guest_Bojo

Guest_Bojo
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 15:51

Do firm przeważnie kupuje się ricohy, ale one są niestety drogie. Dla takiej firmy średniej wielkości pasuje coś w stylu HP: http://www.komputron...100_M175nw.html

#4 Guest_alvarez

Guest_alvarez
  • Goście

Napisano 19 październik 2015 - 09:04

Tusze i drukarki kupuję tylko i wyłącznie na stronie xeromania.pl

#5 Guest_rolo

Guest_rolo
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 21:47

kupowałem drukarkę na avans.pl samsunga, laserowego, ale polecam również lexmarki 

#6 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 09:14

Epson ma bardzo fajne drukarki. Mam w domu drukarkę wielofunkcyjną ze skanerem L365 i mogę polecić zarówno do użytku domowego, jak i do firmy. Jest wydajna i ma tanie tusze. Dodatkowo na zamym zakupie można sporo oszczędzić, bo Epson ma co jakiś czas promocje na swój sprzęt. Teraz akurat jest promocja cashback i oddają do 240 zł kosztów zakupu.

#7 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 05:40

Jakiś czas temu kupowałem drukarkę do biura i wybrałem tym razem laserową. Tylko taki zakup się opłaca. Drukarka jest bardzo wydajna i tania w użytkowaniu bo tusze są banalnie tanie. Jest to model HP. Kupowałem w sklepie rtv Euro agd. Dla zainteresowanych : Jest tam możliwość kupna drukarki na raty tak więc można to sobie wrzucić w koszta firmy nie odczuwając tego praktycznie. W przeciwieństwie do innych sklepow w Euro oferują realne raty 0%.

#8 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 21:30

No to co obecnie Epson prowadzi to naprawdę bardzo mocna kampania promocyjna. Kupując drukarki w których sami napełniamy pojemnik tuszem (tzw. system ITS ) otrzymujemy nie tylko zwrot (do 300 zł szczegóy tutaj  www.epson.pl/zwrot ) ale dodatkowo zapas tuszu na 2 lata i przedłużenie gwarancji, nic lepszego obecnie na rynku raczej się nie znajdzie, a drukarki są bardzo tanie w eksploatacji potem.

#9 Guest_emil

Guest_emil
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 14:48

u nas w biurze korzystamy z drukarek hp, najczęściej zamawiamy do nich zamienniki, kupujemy w sklepie bestprint24.pl godny zaufania i polecenia sklep

#10 Olesia

Olesia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 maj 2017 - 23:15

Ja prze lata korzystając z ksero wrocław zaprzyjaźniłam się z tamtejszymi pracownikami. Kto by pomyślał że po studiach przyda mi się ich wiedza i że będę potrzebowała od nich takiej pomocy i rady. Niewątpliwie jeżeli chodzi o sprzęt to jestem zielona. Lubię zbierać długo różne opinie albo za jednym razem od osób które są w 100% kompetentne :)

#11 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 560 postów

Napisano 30 lipiec 2017 - 21:25

Tutaj http://drukwfirmie.p...zedzic-na-druku już zaglądaliście? Można się tam bowiem dowiedzieć jak zaoszczędzić na druku. Może się okazać, że jest to naprawdę duża suma, którą każdego miesiąca wyrzucamy w błoto.

#12 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 778 postów

Napisano 03 sierpień 2017 - 10:57

Canon ma bardzo dobre drukarki.

Always look on the bright side of life!

#13 marecki_

marecki_

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 13 luty 2018 - 14:06

No to co obecnie Epson prowadzi to naprawdę bardzo mocna kampania promocyjna. Kupując drukarki w których sami napełniamy pojemnik tuszem (tzw. system ITS ) otrzymujemy nie tylko zwrot (do 300 zł szczegóy tutaj  www.epson.pl/zwrot ) ale dodatkowo zapas tuszu na 2 lata i przedłużenie gwarancji, nic lepszego obecnie na rynku raczej się nie znajdzie, a drukarki są bardzo tanie w eksploatacji potem.

Ciekawa promocja, ten producent ma dobre drukarki, szkoda, że jak ja kupowałem drukarkę to nie załapałem się na taki deal. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych