Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zamontować lustro w łazience?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102427 postów

Napisano 25 marzec 2011 - 20:57

Komentarz do artykułu: Jak zamontować lustro w łazience?

#2 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 20:57

chciałem dodać tylko komentarz co do kleju, wg mnienjalepsze kleje sa te które własnie wolną schną, są bardziej delikatne dla podkładu lustra, jedyne co trzeba zrobić to przy naklejeniu na kafelki podeprzec lustro na około 12 godzin. Wg mnie warto kleje szybko schnące są za mocne. Polecam taki klej Silikon L firmya Lakma a lustra najlepsze jakie mogą byc belgijskiej firmy Haveren np.

#3 Guest_janwi

Guest_janwi
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 23:26

nie koniecznie trzeba spoinować , spokojnie można zamaskować delikatnym profilem T aluminiowym , koszt 10-12zł (za szt 3mb), w narożnikach trzeba doładnie dociąć lub doszlifować. pozdr

#4 Guest_Veronika52

Guest_Veronika52
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 08:43

a na samą taśmę dwustronną taką mocną nie można zamontować lustra w łazience? na takich taśmach jest napisane, że niby można, ale zastanawiam się czy to je utrzyma.

#5 Guest_dorota

Guest_dorota
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 11:02

są dwa sposoby :jeden na klej a drugi na śruby.Najlepsza metoda wg mnie jest na klej.Pan w markecie polecił mi fix-all firmy Soudal i trzyma się idealnie

#6 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 12:02

Ja kleiłem na taśmę dwustronną i nie ma problemu, lustro trzyma się świetnie. Musi tylko być odpowiednio mocna, ja z doświadczenia polecam Pakart, tam znalazłem najmocniejszą, świetną właśnie do takich prac.

#7 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 303 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 12:09

Ale tak samodzielnie? 

#8 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 476 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 12:29

Tak Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Jesli oczywiście jest to tradycyjne lustro na haczyk. Kazde lustro można powiesić na dwa sposoby:

albo pionowo

albo poziomo

Zerknij sobie na lustra w tym sklepie:

https://www.eksperci...tra-lazienkowe - mają o wiele szerszą ofertę niż wieksze markety budowlane .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych