Skocz do zawartości

Zdjęcie

Materac i stelaż do łóżka

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102870 postów

Napisano 26 lipiec 2013 - 12:17

Komentarz do artykułu: Materac i stelaż do łóżka

#2 Guest_vasil

Guest_vasil
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 12:17

Ja posiadam stelaż robiony na zamówienie przez fabrykę Gort. Jeżeli ktoś szuka indywidualnego kształtu, a do tego oczywiście wysokiej jakości, to warto się zainteresować tą firmą. JA jestem bardzo szczęśliwy z tego stelaża. Do tego dobry materac i można się cieszyć przyjemnym snem.

#3 Guest_MartaTrz

Guest_MartaTrz
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2013 - 10:28

To musi być faktycznie dobre rozwiązanie, taki stelaż na zamówienie. Będzie wyglądał całkowicie inaczej niż te zwykłe stelaże. Ja również szukałam czegoś na zamówienie, ale mało firm się tym zajmuje. Dlatego będę musiała się zainteresować tą firmą.

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2277 postów

Napisano 12 styczeń 2015 - 15:17

Moim zdaniem stelaż powinien być elastyczny - http://abcsypialni.p...laze-elastyczne Po prostu on w połączeniu z porządnym materacem da mega wygodny efekt - a przecież to kluczowe. Sam perfekcyjny materac aż takiego efektu nie da. Najlepiej w sklepie podawać konkretnie czego potrzebujecie, to wam zasugerują rozwiązanie.

#5 Guest_parmon

Guest_parmon
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 15:48

Jeśli to wam doradzili w abcsypialni.pl to mieli rację. Porządny stelaż to powiedzmy jakieś 33 proc sukcesu. Reszta to materac. Mając jedno i drugie w wysokim standardzie możemy mówić o odpowiedniej jakości.

#6 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2277 postów

Napisano 06 luty 2015 - 15:39

Dokładnie tak - a o tej różnicy dopiero przekonujemy się kiedy porównamy jak się śpi na poszczególnych. Ja się o tym dowiedziałem u znajomych. U siebie w domu mieliśmy taki materac złożony ze szczebelków, które nie trzymają się całości, odpadają i zaczęły mocno hałasować...

#7 Guest_Arkadiusz

Guest_Arkadiusz
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 08:25

Proponuję zakup materacy i stelaży firmy m&k foam. Polecno mi gdy kupowałem łóżko w sklepie edar.com.pl. Fajne jest to, żę można wybrać wysokość zamontowania stelażu, tak by uzyskać pożądaną wysokość materaca.

#8 Guest_bied

Guest_bied
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 02:37

Szukam materaca z owczą wełną, nie mogę znaleźć takich w sieciówkach..

#9 Guest_Oldeka

Guest_Oldeka
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 23:23

Zerknij sobie na stronę Sheepo, spokojnie wybierzesz konkretny model dla siebie, bo wszystko mają dość jasno opisane. Ja mam materac właśnie od nich i ma warstwę owczej wełny. Sprawdza się świetnie, jest bardzo ciepło, a mimo wszystko człowiek nie wstaje spocony. Latem przewraca się materac na chłodniejszą, bardziej przewiewną stronę. Naprawdę wygodnie się śpi. 

#10 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 633 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 13:25

Wybór dobrego materaca nie jest taki łatwy, najlepiej jest wypróbować go samemu przed podjęciem decyzji. Ja swój kupiłem stacjonarnie, wybrałem materac lateksowy od producenta  https://materacyk.pl/  ale mają  w ofercie wiele innych materacy, wybór jest duży.

#11 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 251 postów

Napisano 01 lipiec 2019 - 17:25

Szukając wysokiej jakości materacy, proponowałbym zajrzeć do sklepu internetowego https://senpo.pl/mat...kowe/lateksowe/który posiada spory ich wybór (w jego ofercie można znaleźć zarówno materace piankowe, jak i sprężynowe, czy tempur).

#12 Guest_Felka

Guest_Felka
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 22:12

Ja kupiłam swój materac na sypialniaplus.pl . I jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze, mają najlepszych producentów w bardzo dobrych cenach. Ale przede wszystkim, byłam zaskoczona tym, jak trafiony był opis. Wszystko w 100% się sprawdziło po dostawie. Śpię już kilka miesięcy na swoim hildingu i jestem bardzo zadowolona.

#13 gorskibart7

gorskibart7

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 25 wrzesień 2019 - 07:48

W sklepie też mi powiedzieli, że stelaż jest bardzo ważny, od niego też zależy żywotność materaca. Co do samego materaca to zainteresujcie się materacami termoelastycznymi. Na stronie https://materace-viscotherapy.pl znajdziecie ich całkiem spory wybór, konkretnie to materace z pianką Visco. Świetnie się sprawdzają jako materace lecznicze, ortopedyczne. Na pewno wasz kręgosłup będzie zadowolony :)

#14 Lydia

Lydia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 listopad 2019 - 22:43

Szczerze mówiąc, przez długi czas nie myślałam o tym, że stelaż ma jakieś większe znaczenie oprócz wizualnego. Dopiero po przeczytaniu tego i kilku innych artykułów zrozumiałam, że sam materac to nie wszystko. W dokonaniu wyboru pomógł mi ten wpis https://www.medme.pl...brac,71990.html Myślę, że to ważne, aby przed taką decyzją trochę się rozeznać i poczytać, co w trawie piszczy.

#15 Muran

Muran

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 17 luty 2020 - 07:41

Jeżeli chodzi o mnie to ja zdecydowałam się ostatnio na zakup materaca na wymiar https://www.kaszmiro...90-cm-do-spania , który dostosowany został ściśle do mojej wagi. W ten sposób materac nie jest zbyt twardy i zapewnia mi wysoki komfort podczas wypoczynku. W sklepach znaleźć można wiele modeli materacy różniących się nie tylko materiałem z którego są wykonane ale również stopniem twardości. Moim zdaniem materace na wymiar są jednym z najlepszych wyborów jeżeli chodzi o tego typu produkty.

#16 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 17 luty 2020 - 11:51

Takich rzeczy szukałbym w sklepach specjalistycznych. ;)

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych