Skocz do zawartości

Zdjęcie

Materac twardy czy miękki – który będzie dla mnie najlepszy?

85 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2020 - 13:24

super. Dziękuję za odpowiedź. Zdecydowałem się na niego i nie odczuwam żadnego dyskomfortu w czasie spania. Pozdrawiam

#82 Guest_Kasia89

Guest_Kasia89
  • Goście

Napisano 09 luty 2020 - 22:47

W 10 stopniowej skali twardość tego materaca to 8, więc wygądało by na to, że jest dość twardy ale dopasowuje się do ciężaru ciała więc po jakimś czasie mięknie, ale oś kręgosłupa jest cały czas odpowiednio podparta. Myślę, że przy problemach z kręgosłupem jak najbardziej można ten materac zakupić

A o jakim materacu mowa, bo gdzieś mi chyba umknęła nazwa modelu?

#83 Guest_Moral

Guest_Moral
  • Goście

Napisano 09 luty 2020 - 22:58

A o jakim materacu mowa, bo gdzieś mi chyba umknęła nazwa modelu?

Chodzi o model Curem.REG. Jest w całości piankowy (trzy warstwy pianki) z certyfikatem jakości AEH, Trzeba trochę wydać ale zdecydowanie warto, przynajmniej ja tak uważam z perspektywy czasu.

#84 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 12 marzec 2020 - 22:11

Materac twardy jest dużo lepszy, jest przede wszystkim zdrowy dla pleców. Jeśli jesteś bardzo drobny to można brać miękki. Osobiście korzystam z takiego firmy Curem, materac medyczny, konkretnie exe. Mi bardzo się spodobał i nie bolą mnie plecy.

#85 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 12 marzec 2020 - 22:23

nie można jednoznacznie powiedzieć, że twardy materac jest dobry dla kręgosłupa, wszystko zależy od wady kręgosłupa

Wszystko zależy od wagi, jeśli ktoś "większy" kupi za miękki materac to będzie się zapadać, to może bardzo zaszkodzić. Moim zdaniem zdrowiej kupić coś twardego, ja mam Reg marki curem u siebie. Każdy medyczny materac jest twardy. 

#86 Muran

Muran

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 16 marzec 2020 - 13:49

Moim zdaniem twardość materaca powinna być zależna przede wszystkim od naszej wagi. Biorąc to pod uwagę, zdecydowałem się na zakup materaca na wymiar https://www.kaszmiro...90-cm-do-spania , który został ściśle dopasowany do mojej masy ciała. Dzięki temu produkt odznacza się idealną twardością i zapewnia mi maksymalny komfort podczas wypoczynku. Zdecydowanie polecam każdemu takie rozwiązanie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych