Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zabawki dla dzieci na święta

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 crazybadger

crazybadger

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 12:41

Ja zaczynam się powoli rozglądać za prezentami. Wiem, że dopiero wrzesień ale wolę kupić wcześniej niż potem latać i na ostatni moment coś kupować. Zastanawiam się czy córce nie kupić takiej Barbie https://www.al.to/p/...skrzydelka.html Wyposażona jest w dwa zestawy doczepianych skrzydełek. Każda z par ozdobiona jest kolorami tęczy i ma niepowtarzalny nadruk. Wystarczy przymocować jeden z zestawów skrzydełek do skrzydełek motyla na plecach Barbie. Następnie pociągnąć za fioletową muszkę na pasie lalki i nacisnąć przycisk schowany na gorsecie, aby laleczka poleciała. Wydaje mi się to fajną alternatywą do zwykłej Barbi, na punkcie których córa mi świra ;] Myślicie, że to naprawdę tak fajnie działa? Warto kupić?

#62 martynakrakowska

martynakrakowska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 28 wrzesień 2018 - 11:55

Jeśli chodzi o dobry prezent na święta to warto przeczytać ten artykuł  kuriergarwolinski.pl można znaleźć na nim cenne wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego prezentu.

GPS sklep.hertzsystems.com - Systemy GPS do samochodu najwyższej jakości

#63 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 16:45

Dzieciaki mają dużo zabawek bo szybko się nimi nudzą tak więc się nie przejmuj. Cała sztuka w tym żeby rozważnie wybierać zabawki tak by pośród popularnych wśród rówieśników gadżetów znalazły się też takie które wspomagają rozwój intelektualny dziecka. Mój mały uwielbia książeczki z zagadkami które kupowałem w sklep Ala Koala. Bawi się nimi chętnie a ja z przyjemnością biorę w tych zabawach udział. Urządzamy sobie zawody w rozwiązywaniu zagadek i wydaje mi się że jest to ciekawsze dla dziecka niż kolejny samochodzik !

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#64 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2215 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 14:31

Firma Lamaze, coś takiego macie na Empiku Online. Niby tylko gryzak z grzechotką, ale taki, którego nasze dziecko nie chce opuścić ;-) 

lamaze-grzechotka-z-gryzakiem-dinus-p-ie

#65 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 09:41

To może warto również zajrzeć do oferty producenta Manta, który ma naprawdę mnóstwo ciekawych propozycji na prezent dla dziecka na święta. My w tym roku zastanawiamy się nad zakupem hulajnogi bądź deskorolki elektrycznej właśnie od nich, ale jeszcze został nam wybór odpowiedniego modelu bo opinie jakie widzę na ich temat są naprawdę ok. 

#66 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 17:05

Duży wybór zabawek jest na toysRus. Ja zamówiłam tam kilka dni temu prezenty na mikołajki, trochę na ostatnią minutę, ale na szczęście wszystko przyszło na czas.

#67 kalinowska

kalinowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 11:20

ja zawsze wcześniej planuję zakupy na święta, bo często dostawa jest wydłużona, zabawki zawsze zamawiam w jednym sklepie internetowym, póki co zabawki dla mojego synka zamówione właśnie tam są trafione, nie są to zabawki bezmyślne, tylko edukacyjne, rozwijające kreatywność, zdolności manualne i co najważniejsze z atestami, renomowanych firm zabawkarskich, polecam http://www.chichotkowo.pl/

#68 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2215 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 13:20

Patrzcie tutaj. Niby coś prostego, ale za to coś konkretnego i praktycznego. Co o tym myślicie? 

wobbel-deska-do-balansowania-original-w-

Zresztą, cały opis jest tutaj - https://www.empik.co...08531,zabawki-p Dla mnie opcja lepsza niż kolejne, takie same zabawki, ale też zależy od dziecka, tzn. co ono lubi. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych