Skocz do zawartości

Zdjęcie

Elegancka sypialnia w stylu skandynawskim

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102585 postów

Napisano 23 listopad 2011 - 02:55

Komentarz do artykułu: Elegancka sypialnia w stylu skandynawskim

#2 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 23 listopad 2011 - 02:55

(ZIMNA)bez ciepla sypialnianego , brakuje slodkich dodatkow ale nie za duzo.....

#3 Guest_Boska Magdalena

Guest_Boska Magdalena
  • Goście

Napisano 23 listopad 2011 - 12:27

E tam. Zależy co kto lubi. Jedne osoby lubą ciemne kolory, inne jasne. Dla niektórych osób ciepło w sypialni co ciężkie bordowe zasłony, ja np. uwielbiam jasne kolory - wtedy pomieszczenia wydaje się jasne i przestronne.

#4 Guest_mario

Guest_mario
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 12:45

typowy skandynawski chłód ala ikea

#5 Guest_Lola

Guest_Lola
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 19:06

mnie sie podoba taka skandynawska prostota. sama sie teraz przymierzam do takiego wnętrza. z satynowej śnieżki widziałam świetne odcienie idealnie pasujące do skandynawskich wnętrz. jak na razie wybrałam dwa odcienie "romantyczny rejs" i "szept nocy". są prawie identyczne jak na zdjęciu.

#6 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2013 - 16:57

Ładne by tutaj prezentowała się taka doniczka http://rattanartskle...olada-RJ06.html no można zawsze zmienić kolor albo jej rozmiar, ale myślę że idealnie będzie tutaj wyglądać.

#7 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 20:10

Czy ktoś może mi powiedzieć, czy taka cegła nadaje się do wykończenia wnętrz?

#8 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 20:14

Czy ktoś może mi powiedzieć, czy taka cegła nadaje się do wykończenia wnętrz klinkierbud.pl/_,3,11997,7193?

#9 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 593 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 16:13

Jakie szafy do sypialni będą najlepsze? Tutaj https://www.gama-skl...-do-sypialni-45   znajoma mi wysłała ciekawe szafy, chyba zdecyduję się na którąś. Będą pasowały do mojej aranżacji, a czytałam że warto zamówić w tym sklepie internetowym bo ich meble są solidne i stylowe.

#10 Annana

Annana

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 luty 2019 - 11:11

Ja też stawiam na styl skandynawski, ale co innego zaprząta mi głowę. Ma ktoś z was łóżko kontynentalne? Warto? Jak się na nim śpi? upatrzyłam sobie model Fabby z tego sklepu internetowego https://sweethomesho...a-kontynentalne Chyba najlepsze w tym łóżku to drewniane nóżki, nie będę musiała przesuwać go, albo rozkręcać. A pod łóżkiem pełno ustrojstwa się zbiera. :)

#11 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 135 postów

Napisano 20 maj 2019 - 22:29

Najłatwiej taką sypialnię stworzyć z pomocą mebli robionych na zamówienie jak np. szafy wnękowe we Wrocławiu . Można dokładnie dopasować wygląd, materiały, a także samo wnętrze szafy. Najlepsza opcja moim zdaniem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych