Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zużyty sprzęt AGD: co zrobić?

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_BobTheBuilder

Guest_BobTheBuilder
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 08:20

no tak się składa, że musiałem zapłacić i tak by mi przecież ściągnęli z konta przy rozliczeniu rocznym z urzędem skarbowym.

#22 Guest_Barsa

Guest_Barsa
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 11:19

Niektóre firmy sprzedające rtv/agd proponują teraz "eko rabat" - za przyniesienie starego sprzętu dostaje się zniżkę na zakup nowego. Można poszukać, nie jest to trudne. A opłaci się pewnie każdemu.

#23 Guest_BobTheBuilder

Guest_BobTheBuilder
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 11:43

pewnie się opłaci, ale gorzej jak masz do wyrzucenia taki sprzęt AGD a nie chcesz kupować nowego.

#24 Guest_Nałkowska

Guest_Nałkowska
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 16:15

W każdym śmietniku powinien być kosz na elektrośmieci i nie byłoby problemu.

#25 Guest_Karol007

Guest_Karol007
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 18:06

Jest pełno ogłoszeń z firm , które zabierają stare AGD, rtv później wybierają z nich droższe surowce i sprzedają na złom.

#26 Guest_Nałkowska

Guest_Nałkowska
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2012 - 09:05

No są takie firmy, ale za to trzeba płacić, z tego, co wiem to średnio 30 złotych za każdy sprzęt.

#27 Guest_Karol007

Guest_Karol007
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2012 - 14:57

Masz na myśli legalne firmy, ale zapewniam cię, może nie we wszystkich miastach, ale są darmowe. Zbierają stare meble, urządzenia później rozbierają to na części to tacy zbieracze złomu, tylko w wersji zmechanizowanej. Płytami palą później w piecach.

#28 Guest_Nałkowska

Guest_Nałkowska
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2012 - 15:40

no nie wiem, to jak znajdziesz coś to napisz, bo ja się naszukałam i nic nie znalazłam i musiałam zapłacić za to.

#29 Guest_zbieracz

Guest_zbieracz
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 18:50

Zbieracz Warszawski oferuje bezpłatny odbiór takich sprzętów jak: Pralki Lodówki/Zamrażarki Komputery/Sprzęt Komputerowy Małe AGD Telewizory/Monitory/Sprzęt RTV Przewody Elektronarzędzia Złom Stalowy Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia - wystawiamy kartę przekazania odpadu.Współpracujemy z firmami oraz osobami prywatnymi. Wszystko odbieramy zupełnie bezpłatnie własnym transportem na terenie Warszawy i okolic.Zainteresowanych bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu 694-150-760 lub na e-mail podany w ogłoszeniu.Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej:www.zbieracz-warszawski.plNiesprawny i zużyty sprzęt odbieramy 7 dni w tygodniu w godzinach 9-20

#30 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 365 postów

Napisano 18 październik 2019 - 16:05

Według mnie warto przemyśleć możliwość naprawy takiego sprzętu i przywrócenia go do pełnego działania. W tej kwestii mogą pomóc części do agd, które znajdziecie tutaj: https://czesciagd.pl...amica-c-20.html Ja miałam okazję niedawno zamawiać od nich części marki Amica, które pozwoliły naprawić moją ulubioną kuchenkę i powiem Wam, że jestem naprawdę bardzo zadowolona.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych