Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak urządzić bezpieczny pokój dla dziecka?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102932 postów

Napisano 13 sierpień 2011 - 23:01

Komentarz do artykułu: Jak urządzić bezpieczny pokój dla dziecka?

#2 Guest_MBK

Guest_MBK
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2011 - 23:01

Bardzo interesujący artykuł. Dużo się dowiedziałem z niego.

#3 Guest_Zosia222

Guest_Zosia222
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2011 - 13:10

Owszem, dziecko powinno mieć swój własny kącik. Służy, to odpowiedniemu rozwojowi dziecka. Gdy z mężem zastanawialiśmy się jak zaaranżować pokój naszego maleństwa, koleżanka zaproponowała nam skorzystanie z usług projektantów. Nie żałujemy tej decyzji, ponieważ architekci wnętrz doradzili nam i zaaranżowali bezpieczny i funkcjonalny pokoik, który spełnia wszystkie warunki bezpiecznego wnętrza dla dziecka.

#4 Guest_Mama

Guest_Mama
  • Goście

Napisano 22 maj 2013 - 18:47

My sami zaprojektowaliśmy pokoik Misi, ale nie żałujemy.Sa odpowiednie zabezpieczenia na kanty, rogi, kontakty, stonowane światełko,tapety, nietoksyczne farby na suficie Dekoral oraz podłoga drewniana z boena pokryta lakierem eko. Każdy ma swój pomysł, ważne żeby było bezpiecznie.

#5 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 27 marzec 2020 - 14:14

My ostatnio zdecydowaliśmy się na zakup namiotu - takiego, w którym córcia schowa swoje skarby, będzie mogła się w nim bawić itd. Strzał w 10. Mała zwariowała jak zobaczyła :) Mogłaby nim non stop siedzieć. Niby nic, a taka radość, że głowa mała. Jak szukacie tego typu namiotów do pokoju dziecięcego, to polecam sprawdzić: https://babyly.pl/kategoria/namioty/

#6 AniaKowal

AniaKowal

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 kwiecień 2020 - 14:27

Też długo zastanawialiśmy się z mężem jak urządzić pokój naszym synkom, jest nie duży a ich jest 3 . Każdy pomysł kończył się fiaskiem dlatego zdecydowaliśmy się poprosić o pomoc fachowców. Znalazłam w internecie firmę oferująca usługi projektowania wnętrz i skorzystaliśmy https://e-wystroj-wn...oju-dzieciecegoi wiecie co efekt jest super, zaoszczędziliśmy czas i pieniądze bo jak się okazało nasz pomysł byłby pomyłką 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych