Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak urządzić gabinet lekarski?

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102587 postów

Napisano 28 maj 2013 - 18:26

Komentarz do artykułu: Jak urządzić gabinet lekarski?

#2 Guest_amelka

Guest_amelka
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 18:26

ja jestem na etapie przygotowywania wyposażenia i koszty mnie aż przerażają... przecyztałam ten artykuł: http://wihehospital....meble-medyczne/ i nei wiem, czy moge się tak zadłużyć...

#3 Guest_macios

Guest_macios
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 08:01

Yyy... Myślałem, że artykuł będzie o tym, skąd wziąć kasę i sprzęt, a nie jak odnowić pomieszczenie angry.png

Ciężko cokolwiek znaleźć w necie na ten temat, więc jeśli ktoś szuka sprzętu za rozsądne pieniądze, to polecam tutaj zajrzeć. Ja się wyposażyłem prawie kompletnie.

#4 Guest_majka

Guest_majka
  • Goście

Napisano 19 maj 2014 - 09:44

ja jestem juz po urzadzeniu gabinetu dentystycznego. Wiadomo, ze taki sprzet (profesjonalny i wysokiej jakosci) troche kosztuje, ale udalo mi sie troche zaoszczedzic kupujac w donau. Maja duzy asortymenta i mozna sie u nich zaopatrzec praktycznie we wszystko

#5 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 16:31

ja niedawno postanowiłem otworzyć prywatną praktykę i właśnie jestem na etapie wyposażania mojego gabinetu. za solidnym sprzętem generalnie rozglądam się tutaj: www.avek.pl słyszałem dobrą opinię o tym dostawcy wśród moich kolegów po fachu i myślę,że wszystko pójdzie dobrze i szybko uda mi się zamówić niezbędną do badań aparaturę.

#6 Guest_katarina

Guest_katarina
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 18:23

Co do wszystkich innych mebelków to na pewno poleciłabym też Wam skorzystać z takiej oferty www.everspace.pl/realizacje.html Ja sama niedawno urządzałam nasze biuro i to ich propozycje sprawdziły sie najlepiej.

#7 jurek1970

jurek1970

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 09:12

oprócz urządzania gabinetu trzeba pomyśleć nad utylizacją odpadów medycznych. Odpady medyczne powinny być odpowiednio segregowane, składowane, przechowywane i utylizowane. Do utylizacji odpadów trzeba mieć podpisaną umowę ze stacją sanitarno-epidemiologiczną www.nowista.pl którą będzie zabierać ze szpitala, z przychodni czy z gabinetu lekarskiego odpady i je odpowiednio utylizować.

#8 Guest_olga67

Guest_olga67
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 14:01

Moim zdaniem to dobre rozwiazanie i też polecam, bo w Everspace co wazne nie zamawiacie w ciemno, zawsze mozna podjechac i sobie wszystko sprawdzić na zywo.

#9 inn

inn

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 22:27

A rejestracja pacjentów przez telefon? Lekarz ma to robić osobiście, czy zatrudnić dwie osoby, aby "obstawić" wszystkie godziny, w których dzwonią pacjenci? W newsie zabrakło informacji, że rozwiązanie tego problemu oferuje serwis rejestracja-telefoniczna.pl

#10 m_kowal

m_kowal

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 styczeń 2016 - 13:43

Wiele przydatnych informacji znalazłem w tym artykule - http://acerysblog.pl...atologicznego/

#11 ronny3851

ronny3851

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 luty 2017 - 21:44

Widzę sporo odpowiedzi całkiem nie na temat....

spróbuję więc odpowiedzieć jak najrzetelniej. Gabinet lekarski to specyficzna sprawa, więc trzeba pamiętać o kilku rzeczach, oprócz tego, że ma być ładnie i gustownie. Ma być również funkcjonalnie. Są takie rzeczy, które muszą się znaleźć w praktycznie każdym gabinecie, typu asystor itp. http://sklep.cezal.com.pl/28-meble

warto pamiętać też żeby wybierać meble pod takim kątem, żeby były łatwe w czyszczeniu, wszystkie powierzchnie były łatwe do umycia, czy wyprania. Gabinet lekarski musi być przede wszystkim sterylny. W linku wyżej, jak sobie przeklikacie, powinny też środki czystości, które warto się zaopatrzyc przed otworzeniem takiego miejsca. 

#12 Guest_marekk123

Guest_marekk123
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 14:29

ja sprzęt do gabinetu kupowałem od  firmy Żak-Med , mają wszystkie potrzebne rzeczy a ceny naprawdę niezłe. Wcześniej rozmawiałem z przedstawicielami z różnych firm ale ich oferta była najlepsza. Najlepiej skontaktuj się z nimi bezpośrednio. 

#13 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 marzec 2017 - 14:08

Uważam, że gabinety stomatologiczne może zainteresować również taki program dla dentystów. Sprawdźcie, być może program zainteresuje również i was. 

#14 mirekk

mirekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 08:46

mi koleżanka poleciła firmę http://www.zak-med.pl/ jak otwierałem gabinet. To prawda że mają bardzo dobrą ofertę. Wybór sprzętu  jak i ceny są u nich bardzo konkurencyjne w stosunku do innych firm, więc od dłuższego czasu na stałe z nimi współpracujemy. 

#15 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 17:54

Jeśli chodzi o środki czystości to polecam sklep www.e-higiena24.pl - szybkie dostawy, zawsze na czas, no i przede wszystkim - bardzo niskie ceny. 

#16 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 617 postów

Napisano 31 maj 2017 - 06:09

Jeśli chodzi o dobrej jakości sprzęt, to warto sobie sprawdzić tę ofertę http://intimex.com.pl . Mają tam naprawdę duży wybór. Można dzięki nim stworzyć naprawdę profesjonalny gabinet czy też nawet wyposażyć przychodnię.

#17 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 878 postów

Napisano 31 maj 2017 - 10:53

Powinien być skromny, ale praktyczny

#18 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 czerwiec 2017 - 09:32

Możecie także sprawdzić ten program dla ortodontów. Sądzę, że jeśli chodzi o sprawdzone programy stomatologiczne, to ten jest naprawdę godny polecenia. Z pewnością przyda się w każdym gabinecie stomatologicznym. 

#19 forks

forks

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 10:07

Żeby urządzić, to najpierw trzeba dysponować sporą dawką pieniędzy.

#20 Guest_bopicon

Guest_bopicon
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 14:18

Jak ktoś poszedł na lekarza i chce to robić dobrze, odpowiedni sprzęt i miejsce chyba bierze pod uwagę...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych