Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki odkurzacz wybrać: workowy, bezworkowy czy piorący?

56 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 19 sierpień 2013 - 16:55

Komentarz do artykułu: Jaki odkurzacz wybrać: workowy, bezworkowy czy piorący?

#2 Guest_romix

Guest_romix
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 16:55

a jakie konkretne modele polecacie? myślę nad zakupem electrolux'a jakiegoś z serii ultrasilencer, te superciche :) widziałem w satysfakcja.pl w dobrych cenach, warto?

#3 Guest_trish

Guest_trish
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2013 - 10:19

warto, sama mam model 3925DB. używam go od dłuższego czasu, działa cicho i niezawodnie jak dotąd. jeśli masz dzieci albo mieszkasz w bloku/małym domku to warto zainwestować, bo nie będziesz hałasować na cały pion albo budzić czy przsszkadzać domownikom :)

#4 Guest_Orgin

Guest_Orgin
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 15:39

Jednego z US masz teraz w rabatowej cenie, sporo w dół poszedł. O ile jeszcze nie kupiłeś... http://www.citeam.pl...zacz-electrolux

#5 Guest_Robomaniak

Guest_Robomaniak
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 15:00

Po co w ogóle męczyć się z odkurzaczem? Przecież teraz dostępne są roboty odkurzające czy sprzątające np od iRobot. To będzie standard w przyszłości, tak jak zmywarka w domu, która w sumie też jest robotem :-))))

#6 Guest_Daro

Guest_Daro
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 15:30

Jaki wybrać? Samosprzątajacy!

#7 Guest_korka

Guest_korka
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 13:25

Zdecydowanie piorący  - bardzo dobrze usuwa praktycznie wszystkie zanieczyszczenia i sprzątanie domu przy jego pomocy jest bardzo proste.

Fakt,że jest trochę droższy od tradycyjnego ale niewiele. My na przykład z żoną zamawialiśmy w tym sklepie : http://ktrade.pl/ - jak możecie sobie zobaczyć ceny przedstawiają się w nim bardzo dobrze.

Pozdrawiam.

#8 Guest_nedun

Guest_nedun
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 15:23

jako uzupełnienie podsyłam ten poradnik http://www.morele.ne...-odkurzacz/409/

#9 Guest_Paco

Guest_Paco
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 17:25

a co myślicie o tzw robotach? widzę dwa posty, ale może coś więcej?

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 13:13

Osobiście mam w domu jednego - iRobot Roomba 780. Na codzień nie widzę jak pracuje bo jest ustawiony na godziny w których jestem w pracy. Jak go widze to siedzi na stacji dokującej a raz albo dwa razy w tygoniu opróźniam pojelemnik. Wygodna sprawa a mieszkanie jest odkurzone, nawet przetarcie mebli to mniejszy kłopot bo poprzez regularność działania jest mniej kurzu. O tak i troszkę wiecej i oczywiście polecma smile.png

#11 Guest_mateusz

Guest_mateusz
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 17:28

u mnie wystarcza podstawowa wersja roomba 620, zdecydowanie polecam

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 14:30

również polecam niezdecydowanym - posiadam już 2 lata irobota i jestem zadowolony, do tego stopnia, że poszykuje następcy - oczywiście też z "rodziny" roomby

#13 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 01 wrzesień 2014 - 18:24

U mnie chyba by się przyadał taki robot wycierający kurz.

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 11:21

Chyba mimo wszystko stawiałbym na funkcjonalnośc, więc piorący zawsze może się przydać. Jak nie teraz to kiedy indziej. Wiem z doświadczenia. Ja zamawiałem swój z oferty lanke łukaszuk, daje rade:) Na szczęście firma stawia na dobre marki, a nie jakieś chińskie buble.

#15 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 501 postów

Napisano 11 luty 2015 - 08:11

Sporo tego jest w sklepach ale warto jest zwracać uwagę na siłę ssania. 

Możecie również skorzystać z rankingów: http://lepsze.co/ranking/odkurzacze - po coś w końcu powstały . Na stronie znajduje się jeden z nich. 

Zastanawialiśmy się swego czasu z żoną nad odkurzaczem piorącym ale w końcu zrezygnowaliśmy z tego pomysłu z uwagi na wysoką cenę. Odkurzacz taki jest również stosunkowo ciężki tak więc nie wiem czy by się dobrze sprawował w naszym przypadku. 

Wybraliśmy Zelmer. Dobra marka . Jeszcze Philips ma dobre opinie.

#16 Guest_alan

Guest_alan
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 09:53

a jaki dokladnie odkurzacz masz od Lange łukaszuk? Bo przymierzam się do zakupów u nich i mam wątpliwości który wybrac

#17 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 11:31

Witam ,  polecam tylko Hylę !  Z przyjemnością wykonam prezentacje w Warszawie i okolicach smile.png

anna.swiech@hyla-net.pl

#18 Guest_Karmacoma

Guest_Karmacoma
  • Goście

Napisano 09 maj 2015 - 21:30

TYLKO karcher albo zelmer, inne to wadliwe chińczyki.

#19 Guest_Kajabuniec

Guest_Kajabuniec
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 10:20

Właśnie, zalezy do czego chcemy taki odkurzacz. Ja mam duży dom i cztery psy, więc u mnie sprawdza się tylko odkurzacz piorący, chociaż i ten ledwo zipie. Dlatego myślę nad kupnem czegoś profesjonalnego i obserwuję stronę numatic-haerson.pl, bo tam mają niezłe cacka.

#20 Guest_Oldo

Guest_Oldo
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 11:39

do tej osoby co pytala o Lange – maja w ofercie dobre odkurzacze starmix;) do firmy je kupowalem;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych