Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cechy stylu skandynawskiego

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102687 postów

Napisano 22 październik 2012 - 13:37

Komentarz do artykułu: Cechy stylu skandynawskiego

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 13:37

Uwielbiam ten styl! Bardzo podobają mi się niebieskie drewniane szafy i poduszki z małym rzucikiem. Nie wiem czy to jest jeszcze styl skandynawski, ale tak mi się kojarzy.

#3 Guest_Kasiula

Guest_Kasiula
  • Goście

Napisano 08 luty 2016 - 14:11

Styl skandynawski jest naprawdę niesamowity. Nie wiem co w sobie ma, ale to naprawdę przyciąga jak magnes. :) Sama mam salon urządzony w tym stylu i większość dodatków zawiałam z MilliHome. Wybór jest ogromny!

#4 Guest_Marika.

Guest_Marika.
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 13:09

Urządziłam dom w stylu skandynawskim. Jest mega inaczej niż do tej pory (tradycyjnie było). Biel, szarość, dodatki błękitne, żółte, lawendowe - w zależności od pomieszczenia. Dużo świec i miękkich, ciepłych pledów. Kominek jest również.

#5 Guest_Paula

Guest_Paula
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 14:57

W Skandynawii letnie noce są jasne, a zimą jest tak samo ciemno jak w Polsce, za to brakuje tam na pewno ciepła jeżeli już.

#6 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1020 postów

Napisano 24 marzec 2018 - 17:19

To chyba najpopularniejszy styl teraz.

Always look on the bright side of life!

#7 Guest_Olka

Guest_Olka
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 13:35

Bardzo mi się podoba ten styl, mam tak urządzony salon, ale planuję też resztę mieszkania. To fajny styl, luzacki, wygodny, naturalny. Skandynawowie nie lubią zadęcia, cenią sobie za to praktyczne rozwiązania. Mnie też to przekonało. A fajne kanapy w tym stylu można znaleźć u Adriana Furniture, polskiej firmy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych