Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kolorowa pościel Esprit: GALERIA

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102525 postów

Napisano 19 luty 2014 - 21:25

Komentarz do artykułu: Kolorowa pościel Esprit: GALERIA

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 21:25

ważnym aspektem jest pościel ktora dodaje kolorytu sypialni, osobiscie lubie satynę kupilem sobie komplet poscieli Dekoria http://www.kreocen.p...ty.html?page=53 swietnie komponuje sie w pomieszczeniu

#3 Guest_Magdalena

Guest_Magdalena
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2014 - 21:33

W mojej sypialni króluje pościel Andropol. Jest to pościel równie kolorowa, o fantazyjnych wzorach. Oprócz tego zaletą tej pościeli jest fakt, że jest wykonana ze 100% bawełny, a barwniki użyte do produkcji pościeli są ekologiczne. Dlatego między innymi swoim znajomym i nie tylko polecam właśnie sklep KamKryst.pl pościel Andropol Oczywiście każdy ma jakieś swoje upodobania co do pościeli, ale jeśli ktoś szuka pościeli trwałej i eleganckiej to pościel Andropolu taką jest.

#4 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 13:32

A jakie są wasze opinie o pościeli 3D? Jakiś czas temu pierwszy raz w sklepie internetowym (elway.biz) natknęłam się na taką i w sumie całkiem mi się taka opcja podoba, wygląda to ładnie, tak realistycznie.

#5 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 340 postów

Napisano 25 grudzień 2018 - 17:51

Jeżeli także będziesz chciał w fajny sposób wykończyć wnętrze sypialni to polecam zajrzeć tutaj ponieważ przygotowali naprawdę szeroki wybór pięknych pościeli i nie tylko w przystępnych cenach i do tego bardzo wysokiej jakości wykonania.

#6 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 608 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 04:31

Wybierając pościel w sklepie http://www.elway.biz...ciel-3d-200x220, otrzymujesz nie tylko świetnej jakości pościel bawełnianą, ale również będzie ona 3D, to doskonały wybór, jeżeli zastanawiasz się nad pościelą do pokoju dla swoich dzieci. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych