Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kolorowa pościel Esprit: GALERIA

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102827 postów

Napisano 19 luty 2014 - 21:25

Komentarz do artykułu: Kolorowa pościel Esprit: GALERIA

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 21:25

ważnym aspektem jest pościel ktora dodaje kolorytu sypialni, osobiscie lubie satynę kupilem sobie komplet poscieli Dekoria http://www.kreocen.p...ty.html?page=53 swietnie komponuje sie w pomieszczeniu

#3 Guest_Magdalena

Guest_Magdalena
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2014 - 21:33

W mojej sypialni króluje pościel Andropol. Jest to pościel równie kolorowa, o fantazyjnych wzorach. Oprócz tego zaletą tej pościeli jest fakt, że jest wykonana ze 100% bawełny, a barwniki użyte do produkcji pościeli są ekologiczne. Dlatego między innymi swoim znajomym i nie tylko polecam właśnie sklep KamKryst.pl pościel Andropol Oczywiście każdy ma jakieś swoje upodobania co do pościeli, ale jeśli ktoś szuka pościeli trwałej i eleganckiej to pościel Andropolu taką jest.

#4 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 13:32

A jakie są wasze opinie o pościeli 3D? Jakiś czas temu pierwszy raz w sklepie internetowym (elway.biz) natknęłam się na taką i w sumie całkiem mi się taka opcja podoba, wygląda to ładnie, tak realistycznie.

#5 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 405 postów

Napisano 25 grudzień 2018 - 17:51

Jeżeli także będziesz chciał w fajny sposób wykończyć wnętrze sypialni to polecam zajrzeć tutaj ponieważ przygotowali naprawdę szeroki wybór pięknych pościeli i nie tylko w przystępnych cenach i do tego bardzo wysokiej jakości wykonania.

#6 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 703 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 04:31

Wybierając pościel w sklepie http://www.elway.biz...ciel-3d-200x220, otrzymujesz nie tylko świetnej jakości pościel bawełnianą, ale również będzie ona 3D, to doskonały wybór, jeżeli zastanawiasz się nad pościelą do pokoju dla swoich dzieci. 

#7 jullka668

jullka668

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 listopad 2019 - 14:08

Super sprawa taka pościel. Według mnie na takich rzeczach nie wolno oszczędzać. W końcu to kiedyś może się odbić na naszym zdrowiu, nie teraz ale w przyszłości kto wie.. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych