Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak naprawić uszkodzenie fundamentów?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 04 styczeń 2014 - 04:11

Komentarz do artykułu: Jak naprawić uszkodzenie fundamentów?

#2 Guest_antoni

Guest_antoni
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 04:11

zauwazylem pozakupie domu ze sa pekniecia w scianie fundamentu jednego z boku.jestem wstrzasniety bo po dokladnym przegladzie piwnicy widze pekniecia na suficie Co robic ? Prosze o pomoc

#3 Guest_Krzysztof krysz45@o2.pl

Guest_Krzysztof krysz45@o2.pl
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 20:02

mam to samo teraz... Kupiłem dom z 1974r. Dokonuję remontu i po wymianie kanalizacji (pod podłogą w piwnicy - czyli na poziomie fundamentów) widzę w piwnicy powiekszającą sie rysę w stronę sundamentu. Po deszczach rysą tą przesącza się woda. Piwnica pod ziemią znajduje się na ok. 1,5m i zewnętrznie jest zaizolowana styropianem a ten wysmarowane szczelnie jakimś czarnym środkiem... Na sobie ma folie kubełkową wywiniętą na zewnątrz na ok. 20 cm. Woda dostaje mi się chyba pooniżej styropiany. Najbardziej mnie martwi, że chyba ściana w piwnicy pęknęta jest do fundamentu - a może razem z nim. Szukam DOBREJ rady, DOBREGO rozwiązaznia lub BARDZO DOBREJ firmy znającej się na czymś takim. Pozdrawiam Krzysztof krysz45@o2.pl

#4 Guest_http://multitech.waw.pl/2017/01/hydroizolacje-fundamentu/

Guest_http://multitech.waw.pl/2017/01/hydroizolacje-fundamentu/
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2017 - 15:19

Jak naprawić fundament? Proszę bardzo jak:

#5 miroo592

miroo592

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 11:20

Także miałem taki problem około dwa lata temu, gdy zdecydowaliśmy się z żoną na zakup domu. Tak naprawdę nawet wcześniej nie zauważyliśmy pęknięć mimo że oglądaliśmy dom kilka razy. Na szczęście udało nam się znaleźć dobrą firmę i po kłopocie. Ostatnio widziałem naprawę mostu w moim mieście wykonywaną przez Budmech. Dzięki nowoczesnej technologii takie hydroizolacje są naprawdę trwałe. To, dlatego mój kolega, który jest poważnym inwestorem współpracuje najczęściej właśnie z nimi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych