Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak dobrze wybrać drzwi zewnętrzne?

110 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2015 - 04:13

Gorszych drzwi nie widziałem, badziew! Można dać plusa bo są łatwe do montażu. Kategorycznie nie polecam.

#42 Guest_olo

Guest_olo
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2015 - 13:47

przy okazji wymiany drzwi w domu firma www.jeden-klucz.pl zainstalowała mi system klucza centralnego, który polega na tym, że jednym kluczem mogę otworzyć drzwi wejściowe, garażowe, bramę. Jest to mega ułatwienie, już nie musze nosic przy sobie kilku kluczy i bac sie ze ktoregos zapomne

#43 just.do.it

just.do.it

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 15 październik 2015 - 08:54

Ostatnio w jednej z sieci marketów są spore promocje na drzwi garażowe z siłownikami elektrycznymi tej firmy http://silownikielek...zne.com/oferta/

Miał ktoś z nimi do czynienia? Polecacie czy odradzacie?

#44 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 14:20

A co zamkiem? To jest najważniejsze - nawet najdroższe drzwi nie spełnią swojej funkcji bez zamków najwyżej jakości. Ja podczas wymiany drzwi zainwestowałem w dobry zamek od tej firmy dobre-zamki.pl/sklep/

#45 Guest_sdww

Guest_sdww
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 13:36

Bardzo ładne drzwi Pol-skone znalazłam w sklepie AgStyle (www.agstyle.pl). Salon ten ma naprawdę duży wybór fajnych modeli o zróżnicowanej estetyce. Można tu kupić drzwi standardowe i na wymiar (wewnętrzne), ale też przesuwne. Dużym plusem jest także fachowe doradztwo i sprawny montaż zamówionych drzwi.

#46 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 23 listopad 2015 - 18:26

Kupując drzwi zewnętrzne nie warto oszczędzać, ale należy zwrócić uwagę na zamek bo to on jest najważniejszy. Ja niestety kupiłem drzwi z byle jakim zamkiem i musiałem zawołać www.pogotowie-zamkowe-poznan.pl by awaryjnie otwierali mi mieszkanie, na szczęście od razy wymienili mi zamek w drzwiach i skończył się problem z zacinającym się zamkiem

#47 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 15:21

Drzwi to jedno, a zamki drugie. Należy postawić na sprawdzonego producenta, który oferuje towar najwyżej jakości, polecam ten adres dobre-zamki.pl/sklep/. 

#48 Guest_Luki333

Guest_Luki333
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2015 - 20:03

Odpowiedni zamek do moich drzwi wejściowych dobrało www.pogotowie-zamkowe-wroclaw.pl, wcześniej miałam jakiś taki najtańszy, z którym ciągle miałam problemy. Od razu wymienili mi zamek i teraz już nie mam obaw, że nie dostanę się do mieszkania

#49 Guest_petrusz

Guest_petrusz
  • Goście

Napisano 28 luty 2016 - 13:43

moim zdaniem najwazniejszy jest dobry montaz i na tym warto się skupic zmieniajac drzwi na nowe

#50 Guest_Margineo

Guest_Margineo
  • Goście

Napisano 28 luty 2016 - 18:00

Oprócz drzwi trzeba też zwrócić uwagę na wysokiej jakości zamki. U nas wybór padł na Masterkey24.pl  

#51 Guest_Wiko

Guest_Wiko
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 16:03

dobry montaż to ciepły montaż, petrusz. Pozwala nam zaoszczędzić ze 20% na ogrzewaniu.

#52 Guest_marek.k

Guest_marek.k
  • Goście

Napisano 09 marzec 2016 - 12:24

Drzwi do swojego mieszkania, zewnętrzne kupowałem parę tygodni temu w sklepie na ulicy Fiszera. To jest vis a vis Makro praktycznie. Jest z czego wybierać, mają drzwi takich producentów jak Pol-Skone, Dre, czy Porta i dużo innych wiodących marek. Pełna oferta jest na ich portalu multiform.pl/salony/krakow-fiszera/55.

#53 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów

Napisano 13 marzec 2016 - 22:56

Drzwi wejściowe muszą być przede wszystkim solidne, dlatego też warto sobie zerknąć tutaj http://www.kapica.pl...-wejsciowe.html . Oferta firmy Kapica jest naprawdę ciekawa. Mają bowiem świetnej jakości asortyment w korzystnych cenach. Drzwi z Opola cenione są nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

#54 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 10:54

Jak dobrze wybrać drzwi zewnętrzne? Ano tak żeby służyły dużo lat i żebyśmy byli z nich zadowoleni. Uważam, że najlepiej jest po prostu zainwestować w dobre drzwi, a nie kupować taniochy bliżej nieokreślonej firmy. Wcześniej się tak właśnie przejechaliśmy na tanich drzwiach (nie będę pisał skąd) które wymienić musieliśmy niedługo po wstawieniu bo szybko się wykrzywiły i przepuszczały hałas. Teraz wzięliśmy drzwi stalowe z Hardmet i możemy się innym pochwalić wysoką izolacyjnością akustyczną 39dB nic nie słychać, poza tym certyfikatem z zabezpieczaniami przed włamaniem. Stare drzwi już dawno wynieśliśmy na śmietnik, bo nawet do szopy by się nie nadały :/

#55 gosia5432

gosia5432

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 21:54

My decyzję o wyborze, której firmy drzwi wybrać, na co zwracać uwagę, poparliśmy informacjami zebranymi w salonach sprzedaży. A najlepszą obsługą i profesjonalizmem wykazali się sprzedawcy w salonie drzwi Gafka w Redzie  http://www.gafka.pl/ . I mimo, że mieszkamy w Gdańsku, warto było przejechać te kilkanaście kilometrów dla fachowej porady.

#56 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 08:47

Ja bym polecał biuro firmy Solo przy ul. Przemysłowej w Rzeszowie. Robię z nimi interesy już od kilku lat (chodzi o zamówienia hurtowe). Mają elastyczne podejście, można się z nimi dogadać. Drzwi mają od renomowanych marek, typu Porta, czy Gerda, także raczej oferta dla bardziej wymagających klientów. Na stronie www.grupasolo.pl pojawiła się informacja że będą otwierać od 1 kwietnia nowy salon sprzedaży, ponoć jeszcze nowocześniejszy.

#57 Guest_tymon

Guest_tymon
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 17:56

Przede wszystkim muszą zabezpieczyć przed włamaniem i przynajmniej jak dla mnie to ich główna funkcja. Poza tym chronić przed pożarem, zimnem i hałasem. A pomóc wybrać to wiadomo że powinien jakiś specjalista. Jak ktoś jest ze Szczecina mogę polecić firmę Andrych gdzie sam kupowałem.

#58 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 26 maj 2016 - 18:17

Przez Internet, to nie za bardzo można wybrać coś konkretnego. Lepiej na żywo obejrzeć, żeby później się nie zdziwić. Tutaj http://www.salonyhof...rzwi/wewnetrzne są ciekawe propozycje. Salony Hoff znajdują się w Małopolsce. Warto się tam wybrać. Mają asortyment do całego domu.

#59 Guest_dariamikus

Guest_dariamikus
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 18:36

Ja sama sobie nie poradziłam. Gdyby nie Kon-Trade, nie miałabym teraz wymarzonych drzwi. Nie żałuję!

#60 Guest_Andrzej74

Guest_Andrzej74
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 13:55

Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na ich grubość oraz to z czego zostały stworzone. Ja mam kupione drzwi drewniane od firmy Westo i wydaje mi się że bardzo ciężko byłoby je zepsuć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych