Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak dobrze wybrać drzwi zewnętrzne?

110 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_romek

Guest_romek
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 13:31

W moim przypadku zakup drzwi nie był problemu, większym problemem był zakup bramy. W tym przypadku trzeba zwrócić uwagę na siłowniki. Moim zdaniem najlepsze można kupić tu http://emtech-sklep.pl/ Są zdecydowanie najwyższej jakości. 

#22 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 10:21

Ja mam okna od nich http://www.stolplastik.pl/ i nie mam żadnych zastrzeżeń. Firma jest solidna, okna niedrogie. Moim zdaniem zdecydowanie warto im zaufać. 

#23 Guest_karol999

Guest_karol999
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 15:33

Ja mogę polecić okna od nich http://www.dar-plast.eu/ sam je mam i wiem, że są naprawdę dobre i cena jest przystępna. 

#24 Guest_Dresik

Guest_Dresik
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 11:00

Ja polecam udać sie do firmowego salonu, który w ofercie ma kilka firm drzwi wejsciowych, wewnętrznych, i porównać co nam najbardziej będzie pasowało wizualnie i cenowo. Pracownik na pewno nam cos doradzi, porówna fachowo producentów:) w ofercie mają bezpłatny pomiar więc nie ma obaw ,że coś źle zamówimy ;D

Jesli nie warto wcześniej rozejrzeć się w internecie ja polecam stronkę www.super-drzwi.pl

#25 Guest_kacperska

Guest_kacperska
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 15:39

Ja mam okna od nich http://www.tommar.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem warto! 

#26 Guest_MiłoszGr

Guest_MiłoszGr
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2014 - 10:34

Ludzie, przecież to jest wątek odnośnie drzwi wejściowych, a nie okien. Czytajcie może tytuł wątku. Z drzwi ja mogę spokojnie polecić te od Gerdy. Dla mnie to bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Poza tym na swojej stronie bardzo przejrzyście podają jakie klasy zabezpieczeń mają dane drzwi czy tez poziom izolacji termicznej oraz akustycznej. Bez jakiegoś tam ściemniania czy marketingowych sztuczek. Wiadomo za co się płaci.

#27 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 657 postów

Napisano 16 sierpień 2014 - 21:40

Za czym dokonamy wyboru drzwi warto przeczytać artykuł MG Projekt - "Wygodne drzwi wejściowe". Są w nim wskazane elementy, na które należy zwrócić uwagę. Ważny jest nietylko wygląd drzwi, ale również posiadane właściwości.

#28 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 11:55

Jeśli szukacie dobrych drzwi na lata to ze swojej strony moge polecić sklep internetowy www.katowicka41.pl Zakupu możecie dokonać przez internet, ale jeśli chcecie wykonać wyboru "na żywo" to ich siedziba znajduje się Tychach. Na miejscu mają bogaty wybór różnorakich drzwi. Niedawno kupiłam u nich drzwi do sypialni i jestem bardzo zadowolona. Drzwi tanie, a co ważniejsze dobrej jakości. Drugi raz wybrałabym tak samo. Polecam! Kamila

#29 marek980

marek980

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 15 wrzesień 2014 - 10:06

Warto zainwestować w dobrej jakości drzwi, bo będa nam one służyć przez lata. Kilka lat temu kupiłem drzwi Porta i nie żałuję:) Ich cena była atrakcyjna, bo złapałem promocję na bel-pol.pl Także mogę polecić i sprzedawcę i producenta:)

oprogramowanie dla transportu: soot.pl

#30 Krzysztof_G

Krzysztof_G

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 listopad 2014 - 09:51

Ja poleciłabym drzwi np.delty -model Royal  ud-0,9 -koszt takich drzwi z montażem ok 3 tys zależy jaki wzór.

Jakość Gerdy. Zresztą nie napisałaś czy drzwi posiadają zadaszenie , czy są montowane od wschodu, pn to ma znaczenie.

Zajrzyj na stronkę www.superdrzwi.pl mają duży wybór -ponad 12 sprawdzonych producentów. 

Oferują również montaż

No własnie, podoba mi się to stwierdzenie, ze jakość jak Gerdy :-) To znaczy, że właśnie ta marka jest wyznacznikiem solidności. Jeżeli tak, to przecież chyba lepiej jest kupić właśnie gerde, a nie jakieś "zamienniki". Szczególnie że za te 3 tysie to ja też kupiłem moje drzwi Gerdy.

#31 Guest_SakArtur

Guest_SakArtur
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 11:05

U mnie też już od kilku lat jest Gerda. Sąsiad z klatki chciał sobie oszczędzić i kupił marketowe. Nie wiem z czego były te drzwi, ale ostatnio mieli u siebie chyba jakąś kłótnie i tak szaleli, że aż rozwalili całe drzwi. Później się mnie wypytywał jakie ja mam drzwi, bo też jednak postanowił kupić lepsze i bardziej wytrzymałe. 

#32 Guest_Sylweks35

Guest_Sylweks35
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 18:15

I u mnie Gerda. Przyznam, że kierowaliśmy się w dużej mierze renomą marki, ale wyszło na dobrę, bo potwierdziło się, że robią solidne drzwi. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Dotąd prezentują się jak nowe.

#33 Guest_pawel

Guest_pawel
  • Goście

Napisano 14 marzec 2015 - 21:47

Warto zainwestować w dobrej jakości drzwi, bo będa nam one służyć przez lata. Kilka lat temu kupiłem drzwi Porta i nie żałujęsmile.png Ich cena była atrakcyjna, bo złapałem promocję na bel-pol.pl Także mogę polecić i sprzedawcę i producenta:)

Może też warto potrzeć czy drzwi są antywłamaniowe. Lepiej, aby dzrwi miały dobry zamek, który nie jest łatwy do "szforsowania". A sklepów z takimi drzwiami jest wielew sieci np. hardmet.com.pl

#34 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 19:05

Vox ma dobre drzwi, Interdoor. Nie ma jednego monopolisty od solidnych drzwich.

#35 konci

konci

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 19:19

pomyśl o dobrym zamku antywłamaniowym, mnie montowali zamek do drzwi ludzie z http://www.pogotowie...owe-wroclaw.pl/ u nich można było wybrać porządne zamki

#36 Guest_Małgorzata

Guest_Małgorzata
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 11:24

Dwa miesiące temu kupowałam drzwi w firmie VRATA, duży wybór,wszystko zgodnie z ustaleniami, szybki montaż, ogólne wrażenia bardzo pozytywne. 

#37 Guest_felek34

Guest_felek34
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 10:36

Jeśli komuś zależy na bezpieczeństwie i niezawodnie, to może najlepiej byłoby kierować się uznaniem wśród ludzi, a tutaj Gerda jest w czołówce. Sami ją mamy i jesteśmy zadowoleni.

#38 Guest_magic_grl

Guest_magic_grl
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 09:28

Ja jeszcze poszłam o krok na przód jeśli chodzi o solidne zabezpieczenia drzwi wejściowych a w zasadzie mieszkania/domu. Zainwestowałam w System Master Key. Jeden klucz generalny i po kłopocie. A co do zakupu. To zamamawiałam w jeden-klucz.

#39 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 06 lipiec 2015 - 18:13

To zależy do jakiego typu domu, wybieracie te drzwi? Jeśli jest to dom energooszczędny to podobno dobrze sprawdzają się drzwi wykonane z drewna i aluminium, czytałem o tym na http://www.okna-pasy...ergooszczednego :)

#40 ferdi

ferdi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 13:11

ja po prostu korzystam z zaufanego sklepu i zawsze jestem zadowolony. mają naprawdę świetnej jakości towar, duży wybór wzorów, kolorów także śmiało można skorzystać i to po dużo nizszej cenie niż w stacjonarnych sklepach  http://www.libertaokna.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych