Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ocieplenie poddasza w domu – jakich materiałów użyć?

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102824 postów

Napisano 11 grudzień 2013 - 18:26

Komentarz do artykułu: Ocieplenie poddasza w domu – jakich materiałów użyć?

#2 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 18:26

Artykuł jest ciekawy, jednak ocieplenie poddasza izolacja natryskowa, jest ciekawszym tematem. Opisy technologi takiego ocieplenia można znaleźć na tej stronie: http://ekoizolacje.com/

#3 Guest_Izolacje Natryskowe

Guest_Izolacje Natryskowe
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 18:27

Zapraszam też do sprawdzania pianek poliuretanowych i izolacji natryskowej tutaj można znaleźć informacje przedstawiające tą metodę: http://ekoizolacje.com/

#4 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 14:34

Gdyby szukał ktoś wykonawcy izolacji metodą natryskową to polecam firmę flasiński http://www.izolacjenatryskowe.pl

#5 Guest_andrzej_szopa

Guest_andrzej_szopa
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 13:43

Świetne właściwości ma pianką, którą zakłada marka Ekopur System. Zimą koszty ogrzewania spadły mi diametralnie. Do tego jest to materiał bardzo trwały, nie jest też obciążeniem dla dachu.

#6 Guest_maknapol

Guest_maknapol
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 15:40

ja mam ogólnie dom ocieplany styropianem, kładliśmy też folie, jak w artykule, doradzałem się we wszystkich sprawach w Zajkowska firmie handlowej, jestem z Białegostoku, jakby co to ich polecam, bo trzeba mieć swojego fachowca jak się dom ociepla

#7 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 marzec 2015 - 11:49

Ja wolałem zaufać profesjonalnej firmie, która wykonała docieplenie mojego domu wykorzystując do tego słuszne dla nich materiały. Docieplenia.pl - oni mi docieplali dom. Ceny takiego docieplenia wcale nie są duże, a efekt oszczędności ciepła jest powalający. Jeśli myślicie nad dociepleniem własnego domu, to naprawdę polecam. 

#8 Guest_jancentyy

Guest_jancentyy
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 15:45

jestem w fazie obmyślania co i jak wybudować i jak ocieplić swój dom i mam pytanie (jestem początkujący w temacie) czy jak ocieplę styropianem to folie też są potrzebne? Na stronie sprzedawcy z moich okolic (warszawa) znalazłem różne typy folii z firmy topDACH moje pytanie – jak dobrać takie folie? Czy to się kładzie wszystko naraz? Czekam na opinie i z góry dzięki za pomoc!

#9 Guest_naew3

Guest_naew3
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 14:07

Jestem bardzo zadowolony z pracy jaką w temacie izolacji wykonała grupa Termil. Profesjonalnie, dokładnie, szybko, w dobrej cenie. Co do szczegółów to odsyłam na ich stronę - www.piana-izolacja-warszawa.pl.

#10 AgnieszkaD

AgnieszkaD

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 grudzień 2015 - 20:40

Dobra firma która doradza jak wybudować energooszczędny dom, bądź podreperować jego stan np. ocieplając poddasze to www.ekointegrator.pl, wiadomo że to wszystko wiąże się z kosztami lecz później będzie widać różnice. Moi rodzice ocieplali poddasze pianą poliuretanową ICYNENE.

#11 Guest_vesee

Guest_vesee
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 09:10

Gdyby ktoś był zainteresowany to naprawdę świetne instalacje natryskowe wykonują w www.termil.pl I to nie jest jedynie moja opinia, ale także moich licznych znajomych i ludzi w sieci. Jak widać ta firma jest naprawdę godna uwagi więc warto skorzystać z ich usług.

#12 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 381 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 07:29

Warto pomyśleć o piance do izolacji zwłaszcza jeśli dopiero stawia się dom. Duża oszczędność energetyczna. Sam widzę jak u mnie chodzą kaloryfery a jak u brata, który ma wełnę zamiast pianki. On musi hajcować na całego, mi wystarczy jak odkręcę na 2-3 i styka. Natrysk zamawiałem w Termil ( termil.pl). Profesjonalne podejście, bez fuszerki, uwinęli się z robocizną w jeden dzień.

#13 DawidDemilec

DawidDemilec

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 grudzień 2019 - 15:40

Jeżeli zdecydowalibyście się zastosować materiał piana na poddasze zdecydowanie polecam producenta Demilec Polska oferują amerykańskie i kanadyjskie piany otwartokomórkowe

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych