Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki naprawdę jest dom modułowy?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102827 postów

Napisano 05 grudzień 2013 - 23:38

Komentarz do artykułu: Jaki naprawdę jest dom modułowy?

#2 Guest_SmartMod

Guest_SmartMod
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2013 - 23:38

Zapraszam do obejrzenia nowoczesnych domów modułowych na www.smartmod.pl

#3 ofelia

ofelia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 maj 2014 - 00:54

Ciekawą ofertę można również znaleźć tutaj: http://www.letniskow...tniskowych.html

Mają rozmaite warianty tych domków, powierzchnie od 21 m2 do 48 m2, umeblowane lub nie, ocieplone, całoroczne.

Pomagają w sfinansowaniu zakupu, na stronie można też znaleźć informacje o transporcie domków.

Elementy wykończeniowe możemy wybrać sami według wzornika materiałów, który również dostępny jest w ich serwisie.

#4 krzysztof91

krzysztof91

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 11:34

Dom modułowy jest taki sam jak każdy inny dom wybudowany tradycyjną metodą. Sam posiadam 130 metrowy dom wybudowany łączonych płyt stalowych, które zostały odpowiednio ocieplone i muszę powiedzieć, że dom na prawdę świetnie utrzymywał ciepło. Okna są trójszybowe i energooszczędne. Drzwi zewnętrzne są solidne i również energooszczędne. Taki dom posiadał pełną instację wodno-kanalizacyjną, cieplną oraz elektryczną. Dom postawiono na wcześniej przygotowanych fundamentach. Jeżeli chodzi o firmę to korzystałem z BOXHOME z Warszawy - https://www.boxhome.eu/i na prawdę polecam, bo jestem nie jedyną osobą, która korzystała z tej firmy.

#5 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 753 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 07:30

A czy Twój dom można przemieszczać? Bo czytałam, że domy modułowe są budowane z wytrzymałych konstrukcji stalowych przez modularsystem.pl, co sprawia, że mogą być relokalizowane. Myślę, że jest to o wiele lepsze rozwiązanie, szczególnie dla osób, które ze względów zawodowych co kilka lat się przeprowadzają.

#6 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 525 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 09:01

Wcześniej nie byłam przekonana do takich budynków.Jednak mój dobry kolega zdecydował się na wybudowanie takiego domu...I aktualnie zastanawiam się czy w przypadku niewielkich domków jest sens ich budowania w tradycyjny sposób

postawienie budynkku modułowego jest bardzo szybkie

wszystkim zajmuje się praktycznie jedna firma

od początku do konca wiadomo jaka będzie cena i nie ma przykrych niespodzianek związanych ze wzrostem cen materiałów czy robocizny

domek taki ma praktycznie takie same właściwości jak murowany....

http://monitorfx.pl/budynki-modulowe/

Przykład takiego domku:

Dom-modu%C5%82owy-Karol-1.jpg

#7 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 12:52

Ja jestem z mojego bardzo zadowolony, wyszedł mnie o wiele taniej, a jest bardzo solidnie wykonane i świetnie się prezentuje, osobiście korzystałem z usług firmy Hepamos i mogę szczerze polecić

#8 Guest_fidyk

Guest_fidyk
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 13:29

Również mogę polecić firmę Hepamos, świetnie mi się z nią współpracowało, dom jest solidnie wykonany i świetnie się prezentuje

#9 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1003 postów

Napisano 12 grudzień 2018 - 09:36

Może to jest przyszłość budownictwa? Mimo wszytko nadal wiele osób ma wątpliwości, wychodząc z założenia, że takie domy nie będą trwałe.

#10 Smart Mod

Smart Mod

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 grudzień 2019 - 23:39

Domy modułowe przyjeżdżają w segmentach o gabarytach mniej więcej kontenera. Segmenty te już są najczęściej wykończone, czyli mają kuchnię, łazienkę itp. Na działce są łączone w całość. Produkcja trwa 2 miesiące, montaż dźwigiem 1 dzień, wykończenie na działce około tygodnia i można mieszkać. Domy modułowe są tak samo trwałe o ile nie trwalsze od tradycyjnych, gdyż muszą mieć wzmocnioną konstrukcję, która pozwala na transport takiego domu. Jak ktoś szuka nowoczesnych domów modułowych, to zapraszamy do firmy Smart Mod z Gdyni. smart-mod.pl/

#11 PauninaL4

PauninaL4

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 grudzień 2019 - 15:43

Zapraszam do obejrzenia nowoczesnych domów modułowych na www.smartmod.pl

Ostatnio natrafiłam na bardzo ciekawą realizację :o nie wiem czy to dom modułowy? ale muszę się z tym podzielić. Znalazłam go w artykule pewnego biura projektowego zdjęcie projektu fantastyczne zdjęcie i miejsce czuje się jak bym tam była :unsure: orientuje się ktoś jaka jest cena np. podobnego domu o powierzchni 100m2 ? tak orientacyjnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych