Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaką bramę garażową wybrać?

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102407 postów

Napisano 23 styczeń 2012 - 12:32

Komentarz do artykułu: Jaką bramę garażową wybrać?

#2 Guest_Szukam bramy

Guest_Szukam bramy
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2012 - 12:32

Czy zna ktoś dobrego producenta bram garażowych? Ale takiego sprawdzonego?

#3 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2012 - 19:58

ja mam bramę segmentową a do tego napęd D700HS z Faac. bardzo fajny szybki napęd do 20 cm/s. do tego szybki i łatwy montaż, elektroniczna kontrola prędkości i możliwość ustawienia pozycji krańcowych bramy

#4 Guest_Tadek

Guest_Tadek
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 15:46

Ja mam bramę garażową segmentową, którą zamówiłem z fabryki Sapor (woj. wielkopolskie). Mają swoją stronę Internetową i tak właśnie trafiłem do nich.

#5 Guest_Kamyk

Guest_Kamyk
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 16:43

Ja mam tez bramę segmentową do tego napęd faac, który jest świetny. Brama działa rewelacyjnie. Szybko się otwiera i zamyka. Nie ma problemów gdy zmienia się pogoda. tylko napedy tej marki mogę spokojnie polecić dalej.

#6 Guest_Wyszkowski

Guest_Wyszkowski
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 12:23

Mam zwykłą bramę segmentową, którą chciałbym zmienić i ogólnie trochę otoczenie mojego domu unowocześnić. Gdzie polecacie zamówić bramę i jaki napęd do niej wybrać? Chodzi mi o taki sprzęt na lata, który się zaraz nie zepsuje i nie będę miał problemu z jego wymienianiem itd. Wolę zainwestować więcej a mieć coś na długi czas niż kupić jakąś chińską podróbę i się tylko przez to denerwować...

#7 Guest_Karol007

Guest_Karol007
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 11:42

Polską, Wiśniowski robi porządne, nawet te najmniejsze rozmiarówki.

#8 Guest_mateusz88

Guest_mateusz88
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 22:25

Ja mam bramę segmentową Roletex. Jest świetna! Wybrałem najnowszy model - panel z przetłoczeniem asymetrycznym w kolorze antracyt. Żona jest zachwycona kolorem i strukturą, a ja jakością :)

#9 Guest_NN987

Guest_NN987
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 00:28

Ja mam bramę segmentową Roletex. Jest świetna! Wybrałem najnowszy model - panel z przetłoczeniem asymetrycznym w kolorze antracyt. Żona jest zachwycona kolorem i strukturą, a ja jakością :)

A jak z kosztami?

#10 Guest_gllrtrtr

Guest_gllrtrtr
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 23:49

Wszystko zależy jaką wybierzesz. Są różne i od modelu zależna jest cena.

#11 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 13:57

Ja mam brame uchylna podnoszona do gory z firmy http://www.garaze-ba...my-garazowe.htm Baliczek. Naprawde solidna i porzadna ta brama, musze to przyznac. No i tania!

#12 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 14:01

Ja mam brame uchylna podnoszona do gory z firmy http://www.garaze-ba...my-garazowe.htm Baliczek. Naprawde solidna i porzadna ta brama, musze to przyznac. No i tania!

Cos mi nie wyszedl odnosnik w mojej tamtej wiadomosci, wiec poprawie w nowej:Ja mam brame uchylna podnoszona do gory z firmy Baliczek . Naprawde solidna i porzadna ta brama, musze to przyznac. No i tania!

#13 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 19:45

Trzeba trafić na dobrą firmę i specjalistów którzy dobrze doradzą. Mogę zainteresowanych wysłać do firmy Styleline, która jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Drutex. Jestem bardzo zadowolona z ich usług i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

#14 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 11:06

jak sprawdzony producent bram to tylko HormannaMam ja od paru dobrych lat i jestem bardzo zadowolony. Tutaj masz ciekawą ofertę może rozejrzyj się : http://www.nokaut.pl/bramy/

#15 Guest_Bogdan22

Guest_Bogdan22
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 11:07

jak sprawdzony producent bram to tylko HormannaMam ja od paru dobrych lat i jestem bardzo zadowolony. Tutaj masz ciekawą ofertę może rozejrzyj się : http://www.nokaut.pl/bramy/

#16 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 19:11

Jak się nazywasz i jak masz na imie. to nie istinehttp://wp.pl

#17 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 19:12

Sprawdź ofertę bram i rolet producenta! - www.jacker.pl

#18 Guest_PatrykZet

Guest_PatrykZet
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 09:39

Mam bramę segmentową firmy JackeR, już ponad rok i zero problemów.

#19 Guest_Tobian

Guest_Tobian
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 12:29

Witaj,myślę, że najlepiej będzie jak poszukasz informacji w necie, ostatnio przeglądałem ciekawy artykuł w którym było porównanie 5 czołowych producentów. Na pewno pomoże Ci to w podjęciu decyzji, ze swojej strony dodam jeszcze, że warto załapać się na jakąś promocję, które co chwile są organizowane - np. obecnie Wiśniowski ma promocję na bramy uchylne i segmentowe.

#20 Guest_okr

Guest_okr
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 02:47

jezu jak dobrze ze mam to za sobą... nie miałem za bardzo czasu na przegladanie ofert i zastanawianie się co lepsze. Oddałem wybór ekipie Styleline, która montowała mi jeszcze Okna i drzwi wejściowe i miałem świety spokój - mam zreszta do dziś

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych