Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klimatyzator w mieszkaniu: koszty zakupu i utrzymania

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102188 postów

Napisano 22 listopad 2012 - 15:12

Komentarz do artykułu: Klimatyzator w mieszkaniu: koszty zakupu i utrzymania

#2 Guest_Domika

Guest_Domika
  • Goście

Napisano 22 listopad 2012 - 15:12

Jeżeli ktoś szuka klimy w dobrej cenie to niech zerknie tu http://www.centrumklima.pl

#3 Guest_Trynits

Guest_Trynits
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 13:39

Z doświadczenia wiem, że jeśli zainwestuje się w porządny klimatyzator, koszty utrzymania znacznie maleją. Sam od ponad 3 lat posiadam klimatyzator LG ArtCool i mogę stwierdzić, że jeszcze nie miałem z nich jakichkolwiek problemów. Co więcej, jest on także bardzo ekonomiczny, więc jego utrzymanie nie kosztuje mnie wiele. No i oczywiście, odrębną kwestią jest umiejętne dbanie i użytkowanie klimatyzatora, dlatego warto wiedzieć o kilku podstawowych kwestiach - http://www.strefakli...alne-dni,2.html .

#4 Guest_Maszlipek

Guest_Maszlipek
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 17:56

No trzeba załatwić formalności, ale to jest pikuś. Schody się zaczynają gdy trzeba wybrać odpowiednią firmę. Ja zleciłem założenie klimy firmie kttp://www.apeco.pl/ i zrobili to super, ale szef opowiadał, że u niego trzy razy trzeba było poprawiać.

#5 Guest_wisnick

Guest_wisnick
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 10:04

Witam, też mam klimatyzator firmy apeco. Nie mam z nim żadnego problemu, a jeśli chodzi o obsługę klienta przez tą firmę to była rewelacyjna. Szybko i bezstresowo dla mnie wykonali usługę. U Twojego szefa widocznie coś się nie dogadali.

#6 Guest_kiciak

Guest_kiciak
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 09:39

u mnie też były drobne poprawki ale wszystko załatwili sprawnie bez większych problemów. Apeco ma szacunek do klienta

#7 Guest_zbysiek

Guest_zbysiek
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 22:18

u mnie wszystko gra i to bez poprawek. Apeco zrealizowało zlecenie tak jak powinno być. Sprawnie i profesjonalnie.

#8 Guest_Przym

Guest_Przym
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 18:07

Chcę też kupić,mam nadzieję że się sprawdzi.

#9 Guest_abe_78

Guest_abe_78
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 13:27

Witam, ja na szczęście nie muszę pytać o to spółdzielni ponieważ mam dom. Artykuł bardzo ciekawy ponieważ sam planuję zakup i instalację klimatyzacji ale długo się zastanawiałem bo trapił mnie koszt. Widziałem że polecacie firmę Apeco. Ja mieszkam w okolicach Łodzi dlatego planuję zwrócić się do firmy Gradient. Na chwilę obecna jeszcze się nad klima zastanawiam.

#10 Guest_Przemo

Guest_Przemo
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 05:31

6 do 10 tys. za jeden split z montażem? Szaleństwo! Skąd takie ceny? Mnie 3 splity (firmy Midea) z montażem kosztowały 6 tys. pln ŁĄCZNIE!

#11 Guest_Ozalion

Guest_Ozalion
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2015 - 18:18

A ja proponuję klimatyzatory przenośne www.castorama.pl/produkty/instalacja/wentylacja-i-klimatyzacja/klimatyzatory/przenosne.html Da się to zrobić tanim kosztem, nie panikujcie.

#12 Guest_Arkadiusz312

Guest_Arkadiusz312
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 07:33

W przypadku klimatyzacji bardzo istotny jest dobry montaż. Nie może tego wykonywać przypadkowa firma, których niestety jest coraz więcej na rynku. Klimatyzację w moim domu zakładała firma www.firmamtm.pl Czytałam o nich wiele pozytywnych opinii, które faktycznie się potwierdziły.

#13 Guest_tomek

Guest_tomek
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 04:46

Mam pytanie, a co sądzicie o rekuperatorach to dobra alternatywa do klimatyzacji?

#14 Imvelm

Imvelm

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 październik 2015 - 05:48

Dzięki wielkie! Po tegorocznych upałach zamierzam również sprawić sobię klimatyzację! Dzięki za linki na pewno skorzystam!

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 12:16

koszt grzewcza na dwa miesioce pszy temperaturze -15 stopni

#16 Guest_Kamila.bonk

Guest_Kamila.bonk
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 08:09

Miałam u siebie taki przypadek, że chcąc zamontować klimatyzację w swoim mieszkaniu, musiałam prosić o zgodę administrację bloku, w którym mieszkam. Jak przejść przez ten cały proces wyjaśniła mi firma Klimatplus, która zajęła się montażem odpowiedniego urządzenia. Teraz mogę cieszyć się przyjemnym chłodem w upalne dni, a w zimie mam dodatkowe źródło ciepła 

#17 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 14:52

Przecież koszty mogą wyglądać zupełnie różnie w przypadku podobnych mieszkań, takie kalkulacje są zupełnie bezsensu, najlepiej to sobie znaleźć system jaki chcemy zainstalować potem poszukać firmy, która go montuje - http://tania-klimaty...cja-mitsubishi/ (najlepiej kilka firm) i porównać sobie ceny po negocjować bo jest to możliwe, a nie takie szukanie i błądzenie po omacku.

#18 Guest_wentklima

Guest_wentklima
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 07:08

zużycie prądu przez nowy klimatyzatory jest bardzo niskie. www.klimatyzacjawentklima.pl

#19 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 543 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 09:39

Utrzymanie jest dosyć kosztowne. Prąd + serwisowanie kosztuje.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych