Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ogrodzenie: panelowe lub z siatki powlekanej

60 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102679 postów

Napisano 08 listopad 2012 - 22:01

Komentarz do artykułu: Ogrodzenie: panelowe lub z siatki powlekanej

#2 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 22:01

ja mam ogrodzenie panelowe, podajże z Plotbud i jestem zadowolony..zastanawiałem się nad ładnym płotem, ale cena mnie przeraziła.Panelówka całkiem nieźle się komponuje i nie ma problemu z jej utrzymaniem..nie da się ukryć, że cena też zachęca

#3 Guest_Alex

Guest_Alex
  • Goście

Napisano 13 listopad 2012 - 17:47

też mam ogrodzenie z plotbud i jestem bardzo zadowolony..płoty są bardzo drogie a panelówki stawia się bez problemu za małe pieniądze

#4 Guest_Dens

Guest_Dens
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 17:17

Ja również mam stamtąd ogrodzenie, widać ich oferta jest atrakcyjna^^.

#5 Guest_Feliks

Guest_Feliks
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 13:06

Ja jestem zwolennikiem ogrodzenia panelowego ..mi osobiście taki "ala" płot stawiał Plotbud ..mają konkurencyjne ceny a obecnie, przynajmniej dla mnie, to jest najważniejsze

#6 Guest_Denix

Guest_Denix
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2013 - 12:06

Hmm, zgadzam się. Firma Plotbud ma niewątpliwie jedną z najlepszych ofert ogrodzeń panelowych z jaką dotychczas miałem do czynienia. Ogrodzenia trwałe i relatywnie niedrogie. Naprawdę warto.

#7 Guest_Plotekor

Guest_Plotekor
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 16:03

Cóż miałem okazje słyszeć same dobre rzeczy o firmie Płotbud. Cóż ewidentnie znają się na swoich fachu i jeżeli ktoś potrzebuje ogrodzeń najwyższej jakości, to właśnie tutaj

#8 Guest_POrpo

Guest_POrpo
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2013 - 16:05

Nic nie zastąpi naszego zdrowego rozsądku przy wyborze płotu, nawet najlepsza firma. Chociaż muszę przyznać, że Płotbud rzeczywiście prezentuje usługi najwyższej jakości

#9 Guest_Pontiak

Guest_Pontiak
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 12:54

A i owszem, również miałem okazje korzystać z usług tej firmy i jestem zadowolony

#10 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 12:56

Firma Płotbud wykonywała ogrodzenie mojej posesji. Jestem bardzo zadowolony z jakości usług jakie reprezentowała.

#11 Guest_Doderno

Guest_Doderno
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 10:44

Powiem szczerze, że zainteresowaliście mnie usługami tej firmy. Powiedźcie mi proszę tylko, ile płaciliście za te ogrodzenia?

#12 Guest_Dodepo

Guest_Dodepo
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 10:48

Potwierdzam to co powiedzieli przedmówcy. Firma Płotbud to wyznacznik usług najwyższej jakości.

#13 Guest_płotbud

Guest_płotbud
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 23:20

co za typy sami piszą o sobie, IP....

#14 Guest_milka3333

Guest_milka3333
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 22:38

Ja zamawiam w tym roku ogrodzenie z http://www.ogrodzeniabramyinfo.com/. Muszę trochę zaoszczędzić na wakacje :D a tam chyba można wybrać coś dobrej jakości najtaniej. Co myślicie?

#15 Guest_Deee

Guest_Deee
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 14:13

Całkiem fajne, ale ja osobiście preferuje ogrodzenia od Płotbud. Są tańsze.

#16 Guest_Daradan

Guest_Daradan
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2013 - 12:27

Co do Płotbud to jedna rzecz mnie zastanawia. Czy ich ogrodzenia spełniają wszystkie standardy?

#17 Guest_Zaresd

Guest_Zaresd
  • Goście

Napisano 07 maj 2013 - 12:21

Spełniają. Raczej ciężko w tych czasach o firmę, która nie spełniałaby standardów hehe.

#18 Guest_Sklejka

Guest_Sklejka
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 11:19

Jeśli chodzi zarówno o ogrodzenia z siatki jak i panelowe, polecam www.ogrodzeniabramyinfo.com. Super podejście do klienta, pełna profeska.

#19 Guest_gogler7

Guest_gogler7
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2013 - 23:39

Dobra, a teraz realna opinia zadowolonej osoby. Mam płot drewniany panelowy z Andrewex'u. Stoi już drugi sezon. Teraz zima była dość długa, bo aż do kwietnia. O dziwo przetrwał i wszystko wskazuje że postoi jeszcze długo. Nie robiłem podmurówki bo płot docelowo miał być na kilka lat ale z braku funduszy postoi jeszcze trochę. Montaż zrobiony na kotwy.

#20 Guest_Weres

Guest_Weres
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 12:51

Każda opinia tutaj jest realna. Niezależnie od tego czy ktoś mówi o Plotbud, czy o innej firmie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych