Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zalety i wady domów drewnianych

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 22 marzec 2012 - 16:30

Komentarz do artykułu: Zalety i wady domów drewnianych

#2 Guest_Dominik

Guest_Dominik
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 16:30

Domy drewniane są fajne, maja przyjazny mikroklimat, niestety w naszym klimacie nie są zbyt popularne.

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2012 - 16:26

Nie są, bo Polacy lubią beton. Znajomi kupili ostatnio dom jednorodzinny tylko, że właśnie drewniany. Zgadnijcie ile kosztował w stanie do wykończenia... strzelajcie

#4 Guest_Pytanie

Guest_Pytanie
  • Goście

Napisano 07 maj 2012 - 10:04

Planuję zakup drewnianego domku na działkę. Zna ktoś może jakąś firmą, która zajmuje się stawianiem tego typu budynków w okolicach warszawy?

#5 Guest_Ekspert M

Guest_Ekspert M
  • Goście

Napisano 07 maj 2012 - 11:01

gotowe domki na działkę za dwadzieścia kilka tysięcy widziałem w różnym marketach budowlanych, wystarczy go sobie przewieźć na działkę.

#6 Guest_lil

Guest_lil
  • Goście

Napisano 15 maj 2012 - 15:34

z opinii znajomych wiem, że domy drewniane, zwłaszcza szkieletowe, to dobra inwestycja. Jeśli ktoś jest zainteresowany, mogę również polecić sprawdzonych i solidnych wykonawców - firmę SENDOM ze Starej Kiszewy.

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 12:50

Uwielbiam domy z bali, to najlepsza opcja jak planujesz budować dom w górach.

#8 Guest_ATG

Guest_ATG
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 08:34

Domy drewniane to na prawdę super sprawa http://www.drewnar.pl a przy wypełnieniu konstrukcji izolacją poliuretanową PUR http://purizol.pl/montaz.html to już bajka szczelność i niezawodność do końca życia.

#9 Guest_boczek952

Guest_boczek952
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2015 - 21:15

Z własnego doświadczenia polecam budowanie domów drewnianych . Drewno jako surowiec naturalny , posiadający zdolność do samoregulacji wilgotności, stwarza niepowtarzalny, trudny do uzyskania w innych technologiach , mikroklimat wnętrza budynku. Jedną z lepszych firm która buduje domy jest firma elbud-serwis.pl warto się z nimi skontaktować stawia domy pod klucz stan surowy zamknięty, stan surowy otwarty lub szkielety tzw. kanadyjczyki. Polecam skontaktować się z nimi.

#10 Guest_Lidka

Guest_Lidka
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 19:59

Domy drewniane to piękne i gustowne konstrukcje, w których żyje się zdrowo i ekologicznie. Plusem ich konstrukcji jest szybka budowa, mozliwość budowania zimą (z pominieciem prac mokrych) jak również bezproblemowa rozbudowa domu w przyszłości. Przymierzam się do budowy takiego domu z firmą z Mazur Natur Eko Dom. Buduje ona z bala sosny mazurskiej, lokalnego materiału znanego ze swej wysokiej wytrzymałości. Myślę o indywidualnym projekcie domu by spełniał me wymagania i pasował do mojej rodziny. Będzie to spełnienie naszego wielkiego marzenia, mam nadzieję, ze sie uda.

#11 zlykot

zlykot

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 22:31

Domy drewniane mają te wadę że są droższe od zwykłych murowanych..

Dobre i tanie chwilówki od 18 lat przez Internet.

#12 Guest_Domagała

Guest_Domagała
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 19:32

Dom drewniany to fantastyczne rozwiązanie. Mieszka się miło i przyjemnie. I jest ciepło. Ja akurat mieszkam na mazowszu, na wschód od Mrągowa. Zimy bywają mroźniejsze niż na zachodzie ale w domu z bala jest ciepło i przyjemnie. Taka tradycyjna chata idealnie wpisuje się w okolice. Podobnie jak u Lidki, nasz dom stawiała ekipa z Natur Eko Dom. Z tym, że my już mieszkamy jakiś czas i poznaliśmy uroki takiego życia :)

#13 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 06 grudzień 2017 - 22:19

jesli taki dom jest odpowiednio zaprojektowany i zbudowany to nie ma żadnych obaw. Np w kwestii dachu to zdecydowałem się na wytrzymały i jednakowo lekki dach o pokryciu gerardroofs Jest to akurat porządna firma z dachówkami więc mam gwarancję ,że wszystko jest wykonane na najwyższym poziomie

#14 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 595 postów

Napisano 08 grudzień 2017 - 10:54

Nie boicie się o bezpieczeństwo domów drewnianych? Np. spalenie itp.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych