Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak pozbyć się grzyba?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103087 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 03:53

Komentarz do artykułu: Jak pozbyć się grzyba?

#2 Guest_green

Guest_green
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 03:53

Moim zdaniem, a wiem to z doświadczenia, nie ma sensu wydawać majątku na preparatu, które tego nie zwalczą. Można zatrudnić fachowca, który pozbędzie się tego, za pomocą ozonowania. Ja wprawdzie korzystałam z usług Green Style, do zwalczania alergenów, ale można się dowiedzieć, czy zajmują się też tym www.komarzyska.pl

#3 Guest_koronaozon.pl

Guest_koronaozon.pl
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 21:57

Grzyb w domu? Pleśń na ścianach? Zastanawiasz się jak usunąć pleśń? Rozwiązaniem jest ozonowanie – www.koronaozon.plOzonowanie pomieszczeń pozwala na skuteczne usuwanie zagrzybienia, usuwanie pleśni w pomieszczeniach i rzeczy, które uległy zagrzybieniu. W większości przypadków ludzie decydują się na całkowity remont obejmujący skuwanie tynków i wykorzystanie preparatów grzybobójczych. Pleśń w domu można usunąć poprzez ozonowanie. Pozwala to oszczędzić na kosztach kompletnej renowacji, a w szczególności czasu spędzonego na przeprowadzeniu prac porządkowych po remoncie. Ozon jest gazem głęboko wnikającym w struktury materiału budowlanego niszcząc grzybnie rozwijające się w głębi ścian.Grzyb na ścianie stanowi problem - duża część z nich to patogenne i toksynotwórcze gatunki pleśni, które w sprzyjających warunkach rozwoju tworzą na przegrodach budowlanych liczne kolonie tworząc jedno z największych źródeł skażenia powietrza.Ozon wykazuje silne działanie grzybobójcze. Zaletą odgrzybiania poprzez ozonowanie pomieszczenia jest to, że zniszczeniu ulegają zarodniki i przetrwalniki grzybów, które zawsze znajdują się w powietrzu.Dezynfekcja ozonem to niezawodna metoda na odgrzybienie pomieszczeń, odgrzybianie klimatyzacji, w której grzyby znajdują idealne warunki do swojego rozwoju, usunięcie nieprzyjemnych zapachów.Szczególnie należy zwrócić uwagę na odgrzybianie klimatyzacji samochodowej. Często lekceważymy tę konieczność zapominając jak wiele czasu spędzamy w samochodzie. Wykorzystując ozonator zyskujesz całkowitą dezynfekcję ozonem, usunięcie zapachu z wnętrza auta i kompletne odgrzybienie klimatyzacji.Ozonator Korona - 4-letnia gwarancja, własny serwis, wydajność potwierdzona przez placówki naukowe i zakłady przemysłowe - www.koronaozon.pl.

#4 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 832 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 18:49

Prawda jest taka, że jedną ze skuteczniejszych metod odgrzybiania jest ozonowanie ścian, jest to najszybsze co można zrobić. W warszawie jedną z największych firm zajmujących się tym tematem jest http://www.ozonersi.pl/

#5 Bartoszf

Bartoszf

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 28 październik 2020 - 05:46

Żeby pozbyć się grzyba z domu, trzeba przede wszystkim pozbyć się nadmiaru wilgoci w przegrodach. A ponieważ, aby to zrobić trzeba wiedzieć dlaczego się ona tam gromadzi, to warto zlecić  wykonanie ekspertyzy budowlanej, która tą przyczynę wykryje. Takie badania od lat wykonuje firma Eko Projekt http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/. Prowadzona jest przez biegłego sądowego z zakresu mykologii i ochrony środowiska, a także długoletniego pracownika Inspekcji Sanitarnej, a współpracują z nią wysokiej klasy eksperci. Wszystkim zajmą się kompleksowo, nie tylko wskażą przyczynę problemu, ale także przedstawią sposób, jak problem usunąć. Dzięki ich pomocy, szybko i skutecznie pozbędziecie się grzyba.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych