Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kominek domowy – czym kierować się przy jego zakupie?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102932 postów

Napisano 23 grudzień 2011 - 17:32

Komentarz do artykułu: Kominek domowy – czym kierować się przy jego zakupie?

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2011 - 17:32

Czy ktoś wie jaki producent kominków lub wkładów kominkowych jest najlepszy?

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2012 - 09:15

Ja słyszałam, że Planika ma ciekawą ofertę biokominków. Jakość wysoka, a na ich stronce są nawet takie zdalnie sterowane.

#4 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 11:05

Taki biokominek to fajna sprawa, ale ten który ja posiadam w żaden sposób nie nadaje się do ogrzewania domu, raczej jest to bardziej dekoracja i pociecha dla oka :) Ale nie powiem, bo na początku miałem małe problemy z tym kominkiem a dokładnie z paliwem. Ponieważ strasznie kopciło i brzydko pachniało. Ale taki problem to nie problem tylko wyzwanie więc zabrałem się do tego bardzo poważnie i przetestowałem chyba wszystkie paliwa na rynku. Więc jakby ktoś z was miał podobną sytuację to od razu polecam paliwo lux fire.

#5 trondek23

trondek23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 19:12

Najważniejszy jest komin, czyli ciąg bez którego nasz kominek będzie kopciuchem.

#6 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 912 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 kwiecień 2017 - 15:49

Moim zdaniem bardzo ciekawie prezentują się również takie - kominki z kamienia warszawa. Zobaczcie sami szczegóły dostępnej u nich oferty. Być może i wam tego typu kominki się spodobają. 

#7 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 491 postów

Napisano 27 marzec 2020 - 14:01

Pomyślałam, że komuś z Was mogą przydać się również porady jeśli chodzi o montaż kominka, a dokładniej czy potrzebna jest pomoc fachowca? Jeśli zastanawiacie się nad tą kwestią to koniecznie zapoznajcie się w tym artykułem: https://kratki.com/p...o-dla-fachowca/ W mojej opinii zawiera on bardzo fajnie zebrane, rzetelne informacje. Ja sama zdecydowałam się na zakup kominka - postawiłam na wkład z płaszczem wodnym. Jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Kominek prezentuje się bardzo ładnie no i odpowiednio spełnia swoją główną funkcję.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych