Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile kosztuje budowa domu?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102443 postów

Napisano 27 sierpień 2011 - 10:53

Komentarz do artykułu: Ile kosztuje budowa domu?

#2 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2011 - 10:53

Koszty budowy domu znalazłem na stronie mam-skladPozdrawiam

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 22:04

Jeżeli tematyka budowy domów Was interesuje, to zapraszamy na murowanysukces.com - nowy blog, masa ciekawych informacji, pomysłów już na Was czeka ;)

#4 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 340 postów

Napisano 13 październik 2017 - 13:12

Zalezy jaki dom. W jakiej technologii budujemy .Czy posiadamy działkę czy będziemy musieli tę działkę zakupić.... Jest bardzo wiele czynników. W przypadku większości ofert projektów domów można przejrzeć sobie wycenę tych domów.

Tak jest na przykład w tej pracowni

https://www.domywstylu.pl/

Możecie przeczytać tam przy większości domów ile będzie kosztowała budowa domu w systemie gospodarczym ( gdzie wiele prac wykonujemy samodzielnie) jak i w systemie zleconym gdzie większośc prac wykonuje firma 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#5 Juras

Juras

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 63 postów

Napisano 27 październik 2017 - 14:07

Firma budowlana Fachman z Mielca, która zajmuje się stawianiem domów "pod klucz", deklaruje , że koszt budowy może się zamknąć w 170 tys. zł . Myślę, że to realna deklaracja. Chyba że inwestor zażyczy sobie materiałów z górnej półki cenowej :)

#6 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 21:53

Duże znaczenie ma to jakiej wielkości ma być dom oraz jakie rozwiązania wybierzesz. Akurat można sporo zaoszczędzić na materiałach budowlanych jeżeli odpowiednio wcześnie zaczniesz je dokupować. Moim zdaniem warto również żebyś zajrzał do oferty Bricoman, gdzie znajdziesz duży wybór tego typu rozwiązań za rozsądne pieniądze, a często nawet promocje jak np. w przypadku kątowników, czy płaskowników https://www.bricoman...i-ksztaltowniki

#7 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 27 czerwiec 2018 - 10:26

To oczywiście zależy od powierzchni, zastosowanych technologii, położenia itd. Dlatego nikt tak dokładnie tego nie oszacuje. Moim zdaniem warto przy fundamentach, także pamiętać o wykonaniu hydroizolacji, ponieważ jeżeli ten aspekt jest pomijany to niestety później może pojawić się sporo problemów. W stosunku jakości do ceny na pewno najlepszą ofertę ma producent WaterBlock z którego oferty wykorzystaliśmy Hydroizolację Dwuskładnikową. Wysoka elastyczność, trwałość oraz co ważne wydajność, także nie będzie to duża część budżetu przeznaczonego na całą budowę :)

#8 radoslaw

radoslaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 23 lipiec 2018 - 13:57

To zależy od bardzo wielu rzeczy. Wiele prac na pewno lepiej jest zlecić komuś, kto na rzeczy znałby się doskonale, a koszta mogą tu być bardzo różne. Na dzień dzisiejszy nadzorowanie wszelkich prac i przeprowadzanie ich nie jest łatwym zadaniem i w sumie nigdy taki mnie było. Według mnie w przypadku niektórych kwestii warto postawić na firmę Tor-Bud, która zajmuje się przede wszystkim budownictwem przemysłowym, ale i z wieloma innymi kwestiami może pomóc. Tu jest oficjalna stronka, więc możecie poczytać co i jak - http://www.tor-bud.pl/ ;)

"I understand. You found paradise in America, you had a good trade, you made a good living."

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych