Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki kocioł gazowy wybrać?

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102551 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 16:10

Komentarz do artykułu: Jaki kocioł gazowy wybrać?

#2 Guest_Arecki

Guest_Arecki
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 16:10

Witam potpowie mi ktoś jaki kocioł gazowy mam założyć Junkersa czy Immergas myśle o piecu kondesacyjnym.Posiadam mieszkanie 60m

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 16:15

Witam podpowie mi ktoś jaki kocioł gazowy mam założyć Junkersa czy Immergas myśle o piecu kondesacyjnym.Posiadam mieszkanie 60m

#4 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 485 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 05:09

Witam potpowie mi ktoś jaki kocioł gazowy mam założyć Junkersa czy Immergas myśle o piecu kondesacyjnym.Posiadam mieszkanie 60m

Zerknij sobie tutaj:

http://sklep.vinstal...ty/kotly-gazowe- w sklepie obecnie masz kotły gazowe w dużych promocjach. Tym samym możesz sobie na przykład kupić kocioł wart 4200 w cenie niecałych 3000 zł ( jest to sklep internetowy ale jest o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych).

Sama zamawiałam sobie jakiś czas temu kocioł gazowy do domu .Zdecydowałam sie na markę Viessmann i jestem bardzo zadowolona.Wykonanie porządne. 

#5 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2017 - 13:17

albo pytaj u www.pitgaz.com.pl, zajmują się między innymi naprawą junkersow w Częstochowie smile.png

#6 Guest_heniek543

Guest_heniek543
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 10:21

Wygodnie mi się robi zakupy dla firmy przez serwis swatt.pl. Profesjonalna hurtownia internetowa dedykowana głównie instalatorom, chociaż sprzedają też w detalu. Wysokiej klasy kotły gazowe i węglowe, można za nieduże pieniądze skompletować u nich całą instalację. Inna sprawa że jako klient hurtowy mam dodatkowe profity z programu lojalnościowego i systemu rabatowego.

#7 zlykot

zlykot

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 23:35

Chyba kondensacyjny bedzie najlepszy, chociaż są też lepsze i droższe rozwiązania.

baner.jpg

#8 Guest_marcoss

Guest_marcoss
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 12:48

Mamy  stary model kotła Viessmann, wymagał juz remontu, serwisowała go nam firma V-Serwis, serwisują kotły Viessmanna na terenie Wielkopolski. Cena w porządku a naprawa szybko im poszła, no i mają oryginalne części.

#9 Guest_Szulb54

Guest_Szulb54
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 18:27

Hej, a znacie może firmę MODERN TECH? Jakies doświadczenia, opinie?

#10 Guest_ali54

Guest_ali54
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 15:54

ja też chce spytać o firmę, tylko, że o TECH-GAS, zna ktoś?

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 18:43

Ja potrzebuję porady, jeśli chodzi o ofertę firmy ITGAS. Może mi ktoś pomóc?

#12 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 07:19

Ja akurat kupiłem kocioł olejowy u www.viessmann.poznan.pl i nie żałuję wyboru. Dobra jakość i niskie koszty eksploatacji. Firma sprawdzona i solidna.

#13 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 237 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 22:13

Ja swój kocioł po informacjach od znajomych zamawiałem w https://www.gieldakotlow.pli jestem z niego zadowolony. Co do firmy to fachowo zamontowała, doradziła. Warto ich wybrać.

#14 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 584 postów

Napisano 09 grudzień 2017 - 17:22

Myślę, że naprawdę dobrze spisują się kotły gazowe Termet. U mnie przynajmniej sprawdzają się bardzo dobrze. Ich zakupu dokonałam na https://sklep.auroks...y-termet-gazowe (przy okazji zaopatrzyłam się w inne produkty, jak chociażby czujnik gazu).

#15 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 584 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 13:30

Ja miałam kocioł akurat na pellet ale zamawiałam w Metalvicie i polecam bo firma naprawdę zna się na rzeczy, obsługa na 5. Sam kocioł wydajny i dobrej jakości, warto swojej ceny zdecydowanie. No i nie był drogi.

#16 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 21:20

Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto udać się tam, gdzie wybór będzie duży, a sprzedawca rzetelny i solidny. W tym temacie zajrzyjcie do www.499.pl. To specjaliści, którzy pomogą podjąć odpowiednią decyzję zakupową.

#17 Guest_Ignacy

Guest_Ignacy
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 17:08

Bardziej optuję za Techniką Grzewczą Bereda z Mińska Mazowieckiego. To prawdziwi fachowcy, którzy poza sprzedażą zajmują się usługami hydraulicznymi. 

#18 edekk1

edekk1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 12:18

jak pellet to tylko drzewny. Ja osobiście moge wam polecić z https://biopellet.pl

#19 hydki

hydki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 07:20

My po namowach naszego hydraulika zdecydowaliśmy się na kocioł firmy Junkers Ceraput Compact  coś tam, po dwóch latach użytkowania nie mogę złego słowa powiedzieć, działa tak jak trzeba. Jakby ktoś szukał pomocy w tych sprawach polecam  https://hydraulikwki...ch.pl/kotly-co/

#20 Guest_Borzoj

Guest_Borzoj
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2018 - 11:29

Chodzi o gaz, a nie o pellet, to po pierwsze.

Mam pytanie do gościa z 23 października. Orientujesz się może jak z terminami u Beredy na 2019 rok?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych